Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janula.k
3. jún 2009

ahojte 🙂 cukruska je asi v praci, je asi v 5tt a na utz bola vidiet bublinka 😵 Kontrolu ma o tyzden 😉
a zdravim vsetky januarovky-lednovky 🙂

prdecek
3. jún 2009

jo snad je a nemá jen čas

zdenka73
3. jún 2009

Ahojte!
Mona - tak je mi to ľúto, ja som si tým tiež prešla minulý rok, a ako ti radili baby, rýchlo sa skús z toho psychicky vyliečiť, a potom nabehni čo najskôr, niektoré baby nečakali ani do ďalšej MS a zadarilo sa. Len nezúfaj, raz to príde.

zdenka73
3. jún 2009

Ja sa mám celkom dobre, prsia ani veľmi nebolia, len trochu na dotyk, ale sa mi točí hlava, a niekedy na grcku. Niekedy ma pichne v podbrušku, ale inak je to super.

lili213
3. jún 2009

Ahojte
mona: je mi to strašne ľúto - drž sa.

alikaa
3. jún 2009

Katka a Drobec, dakujem, pojdem sa tam kuknut.

Mona, budem drzat palce, aby si nam sem za par mesiacov prispela, ze patris do marcoviek alebo apriloviek 2010 😉

prdecek
3. jún 2009

jé cukruška tak to je fajn 🙂 tak doufám, že sem večer napíše jaký byl ultrazvuk a dá obrázek do alba 🙂

minix
3. jún 2009

mona, to je mi skutočne ľúto, ale pokiaľ nemáš nejaký zákaz od lekára, tak šup šup znova skúsiť. 🙂 Budem ti držať palce, aby to vyšlo.

ako riešite, keď vám býva zle? 🙂 mne sa to začalo objavovať každý deň po 16,00, najmň keď idem z roboty a to je potom hororová cesta autobusom. Už ma začína aj nadrapovať. 🙂A čo vy?

lenadka
3. jún 2009

ahojte dievcata tak sa pripajam, ja cakam v januari nase druhe ditko a budem tu v januari tuto asi posledna kukat, lebo TP mam az 30.1.

minix, takto mi byvalo zle pri prvom babatku a predstav si zistila som ze to je od hladu, obed uz vytravil-treba olovrant-skus si dat nejaku susienku a uvidis ci je to tak, ja so mv tehu nemohla byt hladna inak mi bolo paradoxne na grc 😝

alikaa
3. jún 2009

Minix mne sa osvedcislo mat po ruke nejaky keksik alebo susienku. Staci mi vzdy par hryzov a nevolnost prejde. Treba jest viac krat denne po mensich davkach. Ked som zjedla take moje bezne ranajky alebo obed co som bezne jedavala tak hned ma napinalo. Tak som sa naucila jest asi iba polovicne ranajky a obed, ale tym padom som castejsie hladna, takze mam po ruke stale nieco a fakt mi staci 1-2 hryzy a zlepsi sa to.

minix
3. jún 2009

no ja som to uz zacala pozorovat.. 🙂 a je to pravda, ked som hladna, tak je mi na grcku. 🙂 ale nemozem sladke...z toho je mi este horsie...akonahle mi zacne byt zle, musim do seba ladovat nieco slane, idealny je popcorn, po tom je mi vzdy lepsie. Akurat kazdy den jest popcorn, budem zachvilku ako prasnica. 🙂))

a vy ste uz rodinke povedali? ja si prave v sebe riesim, ze kedy im to povedat... 🙂)))

janka1
3. jún 2009

lenadka vitam ta medzi nami 😉 🙂

dadulka2000
3. jún 2009

jej sranda baby, janka medzi tebou a lenadkou moze byt skoro mesiac rozdiel,.... ale zase na druhej strane, jedna moze byt 2 tyzdne neskor a druha 2 tyzdne skor a ste na tom vyrovnane 😀 . to bude ked zacnete pisat kdo uz to ma za sebou,...ako to bolo,...atd. teraz sa to zda ako hudba dalekej buducnosti, co? ale isto to prejde rychlo a ani sa nenazdame 😎

markee
3. jún 2009

ahojky. Dadulka,mamka je od včera doma,ale je unavená. V neděli se jí to stalo a v pondělí jí měla končit zkušební doba a předstvte si,že díky tomu,že nevydržela ty směny co měli v práci a odvezla jí záchranka,tak jí dali v práci výpověď 😠 Mamky je mi hrozně líto,jelikož jí bude 50let a prostě je po autonehodě trošku omezená v možnostech pohybu,tak špatně shání práci. Doma brečí a já z ní také,pže je mi to opravdu líto. Vím jakej je dříč,ale bohužel dnešní doba je hnusná a krutá.

markee
3. jún 2009

Jo a jsem prdlá,dnes jsem šla do lékárny a koupila si další těhu test 😀 Hned jsem ho doma udělala a co myslíte,jak se natahovala moč na papírek,tak se souběžně dělali ty čárky=to byl fofr 😀 😀 😀 No a už začínám mít opět problémy s konečníkem, udělala se mi tam malinká bulka,takže jsem mazala pro mastičku a dubou kůru na sedavé koupele(doma mám dubovou kůru v gelu-je dobrá na hojení po nástřihu-hned v porodce to mazat a krásně se to hojí) a prostě jsem chtěla něco ještě jiného,tak mi lékárnice dala homeopatickou mast,že jí mám vyzkoušet-je i pro kojící a těhotné ženy.

minix
3. jún 2009

markee, to s mami je mi luto, ale neboj sa, po zamraceni chodia aj kraaasne dni. 🙂

dubova kora v gele? to som este nepocula....a ty si takisto uz nejaky tt? 🙂)

tie ciarky rychlostou svetla som uz zazila aj ja, ale uz nerobim testy dlhoooo. 🙂) asi tri tyzdne. :P

k.a.t.k.a.
3. jún 2009

markee aj ja som robila včera pre istotu este jeden tehu test, ked už teda žiadne poriadne príznaky nemám 😀 a našťastie bol okamžite pozitívny, ale tak istotu budem mať až v piatok 😎

minix
3. jún 2009

k.a.t.k.a., ja ti z mojich priznakov velmi rada dam, ak chces. 🙂)

drobec123
autor
3. jún 2009

mna uz tiez napadlo opat testovat, ale povedala som si ze naco minat peniazky ! M nikde, spinenie ziadne a tych malo tehu priznakov je stale lepsie ako ziadne alebo zase naopak extremne vela ! zajtra idem na sono tak to uz vydrzim ..... potom mame firemnu akciu. domov pridem neeeeeskoro v noci ale zobrala som si na piatok volno.... jupi....
inak my sme to rodicom povedali o tyzden ako sme to mali potvrdene z krvi, cakaju na to uz dobrych par rokov a prave sme sli na vikend k nim tak lepsie ako si vymyslat preco ci nedam vinko mi prislo potesit ich. co sa kamaratov tyka, niektori to uz vedia (par) ale po zajtrajsom ukazkovom UTZ 🙂 to uz priebezne budeme hovorit ...

lopezka
3. jún 2009

ahojte baby 😀
ja sice zatial este stale bojazlivo, ale chcela by som sa k vam pridat 😉 mozem ? 😅

lopezka
3. jún 2009

nemala som odvahu pridat sa k vam, hned ako si urobim tehu test 😀 ale dnes som bola na utz a uz bolo vidno malu fazulku, srdiecko bije, tak snad bude vsetko nadalej v poriadku 😀 😉

drobec123
autor
3. jún 2009

lopezka no jasne ! skvele ze sa takto este rozrastame !

lopezka
3. jún 2009

ahoj drobec, neprispievala som sem sice, ale citam vas 😀 bola som zvedava na priznaky, chute ci nechute a tak 😖 a tusim sem ozaj patrim 😝

janka1
3. jún 2009

lopezka no vitaaaj ty si sa kde stratila? a si tehu 😕 😵

lopezka
3. jún 2009

ahoj jani, no tu som.......som si trosku odvykala od konika a tusim to pomohlo 😀

janka1
3. jún 2009

jeeej moja tak aj ty si tehulka blahozelaaaam 😉
musim ta boznut aj na snazilach 🙂 minule sme ta spominali 😉 😀

markee
3. jún 2009

Minix, takhle vypadá ta dubová kůra co jsem si pořizovala do porodnice s Johankou http://www.lekarna.cz/altermed-dubova-kura-gel-... a je to fakt super si to koupit,nejen na ty problémy s konečníkem,pže ty mi začli v těhu s Johankou,ale fakt je dobré tím mazat ten nástřih-krásně se to hojí.
Kamarádce v lékárně doporučili tu sypanou na sedavé koupele,ale nepochopila jsem proč,když po porodu se stejně nemůžeš koupat a krom toho ty očistky co z ženský jdou jsou infekční,takže fakt ten gel je suprový.
No a lékárnice mi teď poradila si koupit homeopatickou mast,tuhle http://www.lekarna.cz/avenoc-ung-1x30gm/ tak jí zkusim. Pže já prostě v těhu budu mít tyhle problémy. Určo po druhém dítku jdu na operaci ☹
Jinak Minix, bych měla být 8+2tt,ale dám si je do profilu až po první kontrole u doktora. Jdu v pondělí,tak to vydržím.

lopezka
3. jún 2009

no janulik dufam, ze len v dobrom 😀 😀
nejak som vtedy prestala mat cas chodit na kona a prispievat 😒 ....a aj sa priznam, dobrovolne som si chcela odvyknut .........medzitym som absolvovala genetiku, cakala na prirodzene otehu a mala som ist dokonca aj na laparku ............no a nakoniec uz nebolo treba 😉 😀 😅

janka1
3. jún 2009

tak to je super lopezka sa tesim s tebou 🙂 😵
uz som ta bonzla pridi k nam opat 😉

lopezka
3. jún 2009

jani ved niekedy pojdem kuknut...........ale ked ja napriklad aj teraz este sedim v praci 😒 ....no mam ja cas konikovat ? 😅 ja len sem som sa pridala zo solidarity 😀 😅 a budem si sem chodit pre rady a tak 😀
ty sa ako citis ? byva ti aj zle ? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre