Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

sisipetka
13. nov 2009

Ivv toto mi pripomenulo uz davnejsi sen - mne ta rucicka trcala od spodu 😅 eee

ivv
13. nov 2009

hehe 😅 kokso.. kde sa to v tom podvedomi beru take divociny, ze? 😀

alikaa
13. nov 2009

Hehe baby ja sa smejem na vasich snoch 😀 Mne sa zatial o porode snivalo len raz a to niekedy v prvom trimestri, ze mi dr. normalne rozrezala brucho (vobec to nebolelo) vybrala bejby a okukala ci je ok a vlozila naspat a zasila. Ale aj ja som mala divne sny dnes. Moj drahy ma v sne podviedol s mojou byvalou spoluziackou, ktoru som nevidela 100 rokov a on ju ani nikdy nevidel. Neviem co akurat ona robila v mojom sne.

Inak dnes na obed idem na kontrolu, drzte palce.

hanus177
13. nov 2009

😀 ahojte...... tak "krásne sny"
Ja si večer zaľahnem do postele a hneď spím.......možno sa mi aj niečo sníva, ale nepamätám si....... veď aj keď idem na WC tak ani nesvietim,lebo potom sa preberiem a už nemôžem zaspať....... len sa bojím aby som niekedy nenabúrala do steny..... 😉

Ale dnes o 3:30 mi prišla sms od MM, že sa práve zobudil a sa mu snívalo: že bol pri pôrode a omdlel..... ale že aj tak stále chce ísť..... 😀 .... takže sny sa prejavujú skôr uňho 🤐

Práve som dočítala tú tému na MK o tej babe, ktorá rozdelila svoje dvojičky....... ☹ 😢 no coment

liwka
13. nov 2009

ahoj, tehulky, prajem vam krasny, u nas slnieckovy den. ked ste sa dostali k tym snom, chcem sa vas opytat, ci v tych snoch vidite svoje babatka?, bo ja som pocula, ze buduce maminky presne vedia, co a ake sa im narodi, bo sa im s detickami pravidelne sniva. a ja som svoje babatko vo sne nevidela ani raz ☹ dokonca ani nejaky detaily o porode, uz normalne chytam paranoju, ci sa mi to moje narodi, ci si to babo vobec donesiem zive domov ☹ (no, niektore maju demenciu, ja paranoju).
s porodom sa mi snivalo iba raz- planujeme ist na Vianoce na 2 tyzdne domov k nasim a snivalo sa mi, ze som rodila v silvestrovsku noc- tak si pre istotu pred cestou domov pobalim vsetky vecicky do porodnice a budem ich prevazat v kufri (kdyby neco 😀 )

andykca
13. nov 2009

Dobre ranko...gratulujem aj ja barborete ... kraasne babanka 🙂

no baby vy mate ale sny 🙂 dadulka ty mas najsamlepsie hehe

jaj no viete co..ja som si rano uvedomila co mi vcera povedali vlastne na poradni 😨 .....ze ked idem rodit do Piestan musim tam o 2 tyzdne zavolat (presne ked budem v 32tt) dali mi aj cislo a cas kedy mam volat...vraj tam beru od tohoto tyzdna tehulky...
a ked pridem o 3 tyzdne na poradnu tak mi vypisu matersku.....boooooooze tak rychlo... ☹ 🙂

ale aspon ze mi dnes dosiel fusak krasny...nejaka utecha xi 😵

baby z TT - v stredu sa k nam na kavicku prida aj suzika z HC po kurze (isto si ju pamatate - ukecana blondinka, co mala veeela otazok na Janku)...som ju pozvala nech ide s nami dufam, ze neva 😉

liwka
13. nov 2009

Andy, to je oka, mozno sa nedostaneme k slovu, ale bude zabava 😀
vcera som skonstatovala, ze mi tieto stredy budu strasne chybat- a to sme boli len 2x.

dadulka2000
13. nov 2009

Olie, nemas za co,... rado sa stalo 😉

olienka12
13. nov 2009

andy aky fusacik?

baby ja mavam uplne normalne sny,moja polovicka ma nocne mory heh asi prevzal na seba aspon to 🙂)

andykca
13. nov 2009

liwka, no ja myslim, ze po videach o porode nebudeme schopne ani rozpravat 😀 😀 ale tie stredy budu chybat aj mne 🙂 sak ved mozeme si davat stretka aj bez kurzu 😉

gucz
13. nov 2009

babenky vy teda máte sny 😀 , aj mne sa sníva, ale nepamätám si že čo, vždy mám ráno len buď dobrý alebo zlý pocit a aj keď sa chcem rozpamätať, tak nič... ani ťuk a ak si aj spomeniem, tak to o pôrode a malom nieje.

gucz
13. nov 2009

andy dokedy máte tie sedenia? Aj v decembri? mohli by sme sa v decembri stretnúť na vianočných trhoch 😉

andykca
13. nov 2009

oli - znacka womar mam ho v albume - len tam nieje slonik co ma nasralo ale neva aj tak je krasny (je to ten princip fusaku ako mas ty, len v lacnejsej verzii 33€ ma stal)

iva81
13. nov 2009

Ahojte 🙂
Som sa dobre nasmiala na tych vasich snoch, ja si zatial nic take nepamatam ale mojmu MM sa uz parktat snivalo ze uz bol maly na svete, raz sa mu snivalo ze sa narodil uz ako asi 4 rocny 😀
Baby ja som tiez rada ze sa niektore tesite na porod lebo ja tiez a som sa bala priznat bo som myslela ze si budete mysliet ze mi sibe 😀
Ale ja to mam asi od mamy lebo ona ked cakala segru tak sa zevraj strasne tesila no a ked mi tak o tom rozpravala tak ma to tak chytilo, a to mala segra 4400g a mama ju rodila bez nastrihu 😅 Takze ja sa zatial az tak nebojim, no ale to preto ze neviem do coho idem ale tak zatial mam tieto pocity no. Mozno sa to zmeni a zacnem panikarit.
Tiez chodim na pripravu (pozdravujem ivv 🙂 ) ale bohuzial nemozem cvicit tak len pocuvam prednasku a diskusie, ale inak zavidim to cvicenie ako sa tam baby natahovali na fitloptach juuj aj ja by som sa. Ma strasne boli chrbat ze uz neviem ako sedet a lezat.

andykca
13. nov 2009

gucz no to zalezi na tom do akej skupiny sa dostaneme (ci prvej alebo druhej)...vysvetlim - posledne sedenie je s polovickami a kedze nas bude vela tak to bude na 2 sedenia...takze posledne bude bud 25.11. alebo 2.12....uvidime ako to nabuducu stredu dopadne....

a kedy su vianocne trhy?? ja by som dosla nieje problem 🙂 a asi by som sa obetovala aj bez auta a potom by Peto pre mna dosiel aby som si mohla dat troooooooooooooska vareneho vinka 😉

gucz
13. nov 2009

no neviem kedy presne začínajú, ale kultúrny program je písaný tuším od 5.12.

gucz
13. nov 2009
liwka
13. nov 2009

gucz, andy, to stretko na vianocnych som chcela navrhnut, predbehli ste ma. mame taku tradiciu este z cias VS, ked sme tam chodievali takmer dennodenne. teraz sa stretneme raz do roka a medovinka musi byt. 😀 no, tento rok to bude len par glgov. a minuly rok som sa napriek svojej opatrnosti voci stankovemu stravovaniu nechala nahovorit na cigansku a bola taka mnam, ze sa tento rok tesim viac na nu, ako na tu medovinku. 😀

weronyca
13. nov 2009

Ivv no pekny sen si mala... Si ma pobavila🙂 ja vam o mojich snoch radsej nebudem hovorit, to je tak na knihu.

olienka12
13. nov 2009

andy videla som ho nazivo u nas v obchode len nemal niektore vychytavky ako emitex 🙂 moj stal len o 15e viac 🙂

meggieya
13. nov 2009

no inak aj ja som mala tuto noc strasny sen... a tiez inak , ze moj drahy balil nejaky blondinky v restauracii a potom som sa hadala s kamoskou najlepsou, ze ho nemozem opustit, pretoze je otec mojho dietata... 😝 no sila.
Dufam, ze to nikdy nezazijem.
No a na Vianocne trhy sa aj uz tesim celkom az na to ovracane namestie... ta vona vina a medoviny a hudba a svetielka, stoja za to ... no nie?

liwka
13. nov 2009

joj, meggi, s tym ovracanym si mi pripomenula vcerajsi strasny zazitok. boli sme vecer v supermarkete, vracali sme sa domov, privolala som vytah a automaticky don vstupila. takmer ma vystrelo- neviem, ktory z nasich uzasnych susedov vyprazdnil obsah svojho podnapiteho zaludka vo vytahu a ani sa to neunuval upratat. napinalo ma este cely vecer. 😖

krpuch
13. nov 2009

aj ja sa pridavam k tym blaznivym snom. ja som porodila vedla spiaceho priatela dvojicky chlapcekov uz oblecenych v pancuskach. 😀 nic som nemala pre babätka nakupene, lebo sa narodili len tak nahodou.
pred tehotenstvom sa mi snivalo, ze mam babo,ale neviem sa on postarat..krmim ho hotdogmi a tak a ze nemame vobec cas na krpca, lebo stale robime, aby boli peniazky.

andykca
13. nov 2009

sorry ze hned neodpisujem...ale dala som sa do riadenia domu kedze zajtra ideme na 80tku az do Zvolena 🙂

ja som za to aby sme zbehli (aj ked nebudeme mat posedko) ale myslim, ze sa uplne dohodnut mozeme az buducu stredu (resp. vo stvrtok)...vyhovuje babenky?? este sa musi vyjadrit adros a zazalienka a budeme kopletka xi

oli no to mi je jasne ze nieje tento fusak taky super jak ten tvoj (aj ja som chcela taky ako mas ty ale som upustila - musim setrit 🙂 )...to je normalne ze ked je lacnejsi bude iny ako ten drahsi...hlavne ze bude sluzit tak ako ma....dufam xi 🙂

olienka12
13. nov 2009

andy ved ja nic zle na neho nehovorim 🙂) mne sa paci 🙂

andykca
13. nov 2009

oooli sak ja viem ze nic zle nehovoris 😀 inac uz si skusala ho dat do autosedacky? ja budem musiet vybrat setky vystuze aby sa tam aj krpec zmestil hehe

olienka12
13. nov 2009

neskusala zatial som spokojna s kociarikom 🙂)) neviem,ci ho budem davat do autosedacky 🙂
skor len v overaliku bude v autosedacke februar a v marci je uz teplejsie .... no uvidime

meggieya
13. nov 2009

liwka... no pekny zazitok vo vytahu... 🙂 fuuuj

meggieya
13. nov 2009

akurat som si pozerala, ze kolko stoji namesiac sukromna skolka... to je sila ake peniaze pytaju... ako nikdy som nad sukromnou neuvazovala, postaci mi aj statna... ale to su ine prachy, ze 450€ mesacne... ved to je neskutocne.

adros
13. nov 2009

ahojte brusenka

ja som sa vcera na poslednu chvilku objednala kadernicke na zafarbenie. Som sa nemohla na seba kukat a zajtra ideme na svadbu svagrovi, tak nech nejako vyzeram 😀 nech mi za par rokov pubertalna Alex nepovie: "mami, to ako si vyzerala na ujovej svadbe? Este ze som bola v bruchu a nemusela sa na to divat...." 😀 😀 😀 No a teraz som dosla 🙂

aj ja som za stretko na trnavskych vianocnych trhoch, ked nic ine, tak si dam cajik a nieco pod zub 🙂 a ku kurzu, vobec nevadi, ze sa k nam potom prida aj dalsia zuzana 🙂 bud. stredu skusime Janke navrhnut, nech spravi tie kurzy v s partnermi dva v jeden den. Kludne mozme dat po skonceni prveho, no tak raz obetujeme kavicku 🙂

ozaj, baby, som uz davno spominala, ze mi vyteka kolostrum, tak minule mi normalne kvapkalo 😅 z prsnika. Myslite si, ze je to dobre znamenie? ze budem mat mliecko?

a k tym snom... muzovi sa snivalo v suvislosti prave s vytekajucim mlieckom.. ze som mala Alex na rukach a zrazu mi zacalo strasne striekat mlieko, tak som na neho zakricala, nech sa ide pozriet, ako to strieka. A ked prisiel, a ja som mu to ukazovala, tak som pustila malu a on to videl ako v spomalenom filme, ako mala leti k zemi. To su sny, co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre