Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

krpuch
9. dec 2009

dobre rano.. 🙂 hehe, dnes som mala ist na STK a ako na potvoru zacala vytekat voda z chladica. No radosti kopec mam z toho auta 😠 tesim tesim na dalsi rok kupime nieco normalnejsie. dnes idem poslednykrat na urad prace a potom na nakupy do hyperky..
ake plienky mam kupit do nemocnice, ked neviem ake velke babo sa narodi? Do kolkych kil sa pouzivaju tie new born? poradte.

zazalienka
9. dec 2009

ahojte,
krpuch, newborn plienky sú 2-5 kg hmotnosti, tie som kúpila 1 balík, tam je 43 ks, no a potom som už kúpila mega balenie 3-6 kg.. do nemocky Ti stačí ten balík 43 ks, neminieš ich všetky..

dadulka2000
9. dec 2009

caute kocky
uzite si dnesneho stretka 🙂
ja som vcerajsiu veceru vybavila "vychytralo", zasli sme do restiky sa vsetci napapat - Elka bola uplne super, vyhlasovla ze pizza je jej oblubene jedlo 😀
mnam 🙂
krpuch - newborn su zvycajne do 5kg, (na baliku mas napisane do kolko kil su plienky)... takze to kludne riskni s nimi,.....
pekny den vsetkym prajem

katka22r
9. dec 2009

dadulka aj my sme vcera boli s mm na pizzu zjedla som len 3 kusky ale bola som plna...hm nechapem a manzel si myslel ze zjem viac ako on..no co uz 🙂 a co mate dnes na obedik?my halusky s tvarohom a zeleninovu polievocku...

dadulka2000
9. dec 2009

katka,... ja zjem aj za troch,... ved to sa aj zobrazuje na vahe 😀
ja mam na obed chlebik - sucha strava,.... a plno ovocia. este neviem co narychlo ukuchtim na veceru,... aby sme neskoncili na "beans on the toast" 😀 , co mam sice moc rada .....

olienka12
9. dec 2009

ja sa od vcera tesim na zemiakovu kasu s mliekom normalne sa mi o tom aj snivalo 😀

olienka12
9. dec 2009

dadulka kolko kg mas hore?

lopezka
9. dec 2009

dobre ranko,
ja len teraz vstavam .......nadranom som zase buntosila a potom si takto potiahnem 😀

bebel diky za cislo .....dojde tam dnes vobec niekto na to strtko ? 😀

pekny den vsetkym 😉

dadulka2000
9. dec 2009

lenka,... uz sa to bojim aj nahlas vyslovit 🙂, + 19kg,... a stale mesiac do finale 😀
ach jaj,..... 😝

lopezka
9. dec 2009

dadul pohoda .....ja som sa vazila teraz v pondelok pred poradnou a mam hore 18kg 😠 a jedna kolegyna mi povedala, ze to na mne vobec nevidno, ze mi viacmenej narastlo len brucho 😖 😀

dadulka2000
9. dec 2009

lopezka,.... mne sa podarilo zobudit o 1.30, a do 3.30 som si citala 🙂, tak som ako mumia teraz v praci,.... nevedela som cia som ked mi o 6.00 rano budik zacal pipat 🙂

zazalienka
9. dec 2009

dadulka ja mám v 33 t + 20 kg.. a traumu..

katka22r
9. dec 2009

ja mam v 35tt plus 13kg

dadulka2000
9. dec 2009

ved ani na mne nevidno tie kila (mam 176cm - tak sa to strati, ale citim to na "kritickych" partiach),... nik mi neveri,... ale fakt, uz mam pomaly viac ako muz 😀
ved ja som aj pri ellie pribrala 20kg a do 6 mes to bolo prec,.... takze to az tak zatial neriesim 😀
zazy, aj ty si asi vysoka, vsak? podla foto tak sudim

lopezka
9. dec 2009

dadul, ja mam 178 ......ale tiez to citim na stehnach a zadku a bokoch, aj ked nie nejak tragicky.....proste taka hrusticka 😀

zazalienka
9. dec 2009

mám 181 cm, ale myslím že minimálne 10 kg mám na riti a v stehnách.. sa trasem jak huspenina..

evcam
9. dec 2009

caute kocky. vidim, ze vravite o jedle. olienka tu kasu s mliekom by som si dala veru aj ja. ale take acidko k tomu mnam. ja som zatial pribrala 9 kilov. pri kubkovi som mala navrch 13. meriam 169. inak ja mam tiez riadnu zahu neviete co je na to dobre skusala som aj sodu bikarbonu a nic. niekedy je to az take, ze mi je z toho na vracanie. inak babule vas deticky nekopu uz tak, ze vas to boli. mna mala asi posledny tyzden kope teda uz viac asi pretlaca tak, ze niekedy ma normalne spacifikuje a nemozem sa ani pohnut od bolesti. a hlavne v lone to boli jak fras. pri kubkovi som to nemala.
roxy a ty ako na poradni?

dadulka2000
9. dec 2009

jeeeej tak tu mame klub vysokych,.... 🙂 lebo vsade mam pocit ako by som bola ludska podoba velryby 🙂

liwka
9. dec 2009

ahoj, bruska 🙂 , ja s potesenim hlasim, ze po vcerajsej hroznej noci, som sa na dnes vyspinkala ako babatko. wecko iba raz a ani som nevedela,ako som spala. joj, dobre mi to padlo 😉
a k vasim vyskam, ja sa pridavam do druheho frontu mensieho vzrastu mam 162 a navrch cez 7 kg, a s touto nizsou vyskou je to nevyhodne v tom, ze to viac vidno ☹
ale pozitivne je, ze tie nase deticky sa v prvych mesiacoch postaraju o nadbytok nasej vahy 😀
prajme vsetkym krasny dnik ,hoci by som uvitala trosku slnieckovejsi

gucz
9. dec 2009

čaute

tak do klubu vysokých sa ja nehlásim 😀 , ja mám 155cm.

evcam aj mňa už tie pohyby malého bolia, sa mi zdá, že už ani nekopká, len sa mi tam vzpiera. Sem tam ma bolí celý podvozok, a ešte vpravo nad pupkom. Ale zasa už sa nehýbe tak často

ja som si na obed spravila cestoviny s omáčkou s mletým mäskom, dúfam, že nebudem mať kyselinu ako som to z chuti zjedla. Mne na kyselinu pomáhajú pastilky tums, ak ma moc páli, tak si šupnem dve a mám pokoj. Ale musím si zaklopať, odkedy jem kvôli tej diabetickej diete častejšie a menšie porcie, tak kyselinu často nemávam.

olienka12
9. dec 2009

no baby prave som chytla sok, odvazila som sa a dosiahla som trojcifernu hranicu,takze plus 25 uaaaaa a meriam 168cm.... gula gulata

olienka12
9. dec 2009

moj maly je dost aktivny poslednu dobu brucho sa len tak vypucuje, niekedy je to fakt dost neprijemne 🙂
a na zahu mi zabera jedine tums 😉

dadulka2000
9. dec 2009

olie, tak zatial vedies,... ale neboj to vsetko odide ani nebudes vediet ako 🙂
petka sa nam neozvala uz dlhsie,.... myslite ze uz ma babatko pri sebe??

olienka12
9. dec 2009

prave som na nu myslela,asi je uz v nemocke

olienka12
9. dec 2009

no tesim sa,ze budem vyhravat aj opacne rebricky hehe teda tie kde kg pojdu dole 😀

liwka
9. dec 2009

oli, to mas jednoznacne vyhrate 😀
snad sa nam petka cim skor ozve a velmi sa tesim na fotky drobceka 😉

weronyca
9. dec 2009

Noo kocky, ja som zvedava co budu baby hpvorit, ci sa tam aspon oni tri stretli...

Co sa tyka priberania, ja som vzdy mala vacsi zadok, ale ziadne cici🙂) a vsetko chude... Ja som pribrala 20 kg a rovnako ako lopezke aj mne vravia, ze keby som nemAla brusko ani to na mne nieje vidno.. Ale tie strie na zadku hovoriavcosi ine.. Cize pri mojich 163cm je to dost

evcam
9. dec 2009

baby co si myslite o dule pri porode?

meggieya
9. dec 2009

evcam, no ja som iba pocula, ze nie vsade ju lekari pustia... hlavne ked je to niekto, koho nepoznaju... 🙂
a inak mne zabera na zahu Talcid... zevraj ten sa vstrebava v zaludku a nie je skodlivy v tehotenstve. Teda mne v lekarni povedala, ze len tieto tabletky sa mozu... tak neviem, ale zase v druhej lekarni mi ani ziadne nechcela predat, ze nech si idem do obchodi kupit burizony.... vtipna....

petronelka77
9. dec 2009

Ahojte bruska, tak dnes som sa konecne vratila z nemocnice, po necelom tyzdni.
Mame uz tabulku z bruskami?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre