• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Ahojte kočky,
včera sme boli na kontrole..... malinké je o.k. prietoky sú tiež dobré, malinké má okolo 2700 g. Ďalšia kontrola až 23.12. ale stále u mojej doktorky. Len to vypadá tak, že možno odrodíme ešte tento rok :confounded: ale najradšej by som bola, keby malinké vydržalo do toho januára..... :grinning:
10. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucana- ja by som si cez den aj rada pospala, ale tolko toho mam na vybavovanie ihladom bytu, vsetko vybavujem MHDckou.. Kedze auto nemam. Navyse teraz s tym kaslom a plnym nosom.. Ja id unavy az placem.. To je asi cvik na maleho, ale to bude krajsi dovod ako chrapajuca sestra:slight_smile:))

Lopezka: ja keby som cez den aj spala vecer nemam problem zaspat.
10. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weri tak trosku spomal a oddychni ale nieco vymysli so segrou na to chrapanie :wink:
10. dec 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka k striam ja mam cele brucho strii, oni vyblednu....
10. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim sa vam pochvalit potesit sa s vami :slight_smile:
dnes som bola za poslednym zakaznikom a od teraz uz ziadna praaaaca juuuuuuuuuuuuu
Tak si to idem uzit. Pripravit sa na vianoce a prichod nesej velkej malej :slight_smile:
Uzivajte si to aj vy, ak sa ovsem este da, ale verim, ze aj napriek zlym nociam (tie mavam aj ja) si to dokazeme uzit.
Pekny den vam vsetkym a vela zdravia a pozor na tu hroznu chripku :slight_smile:
10. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bruska :slight_smile:
pripajam sa do klubu tych so striami aj tych, co nemozu v noci spat :frowning2: strie mam take hrozne, ze pri kremovani a masirovani sa na ne uz radsej v zrkadle ani nedivam :rolling_eyes: a tiez sa mi zda, ze sa mi take hrozne spravili doslova zo dna na den.....no co uz, snad vyblednu......v puberte som mala na stehnach, lebo som striedavo priberala a chudla a neostali mi stehna skarede, tak snad toto bude podobne.....a ak nie, nevadi, aj tak sa teraz nosia hlavne predlzene tricka a bluzy :grinning: ale poviem vam, strasne sa tesim na chudnutie :grinning: :grinning:

dnes sme mali poradnu, vsetko je v poriadku, mala od 20 tt hlavickou dolu, krcok drzi, uplne zavreta som (som cakala po tych kontrakciach, ze budem otvorena aspon na jeden prst, hysterka som :grinning: ), tlak ok, moc ok, tak som rada, ze sa to nakoniec v domacom prostredi a po zmene miesta pobytu ukludnilo :dizzy_face: v sobotu ideme na ctg a prietoky a odhad porodnej vahy, tak som zvedava, kolko uz ma moja baletka, lebo moj gynekolog odhadoval porodnu vahu pred mesiacom a povedal, ze cez 4 kg by to mohlo byt :sweat_smile:

Janka, no, tak tebe sa to uz krati a vlastne teraz to moze prist hocikedy, drzim palce :slight_smile:
a dufam ze aj sisi s babatkom su v poriadku, myslim na nich :slight_smile:
10. dec 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo tie strie ma az tak velmi netrapia co uz ved niesom jedina nie kocky? :wink: premna je dolezite babenko ja idem na ctg v pondelok a tam mi urobia aj poradnu ja by som chcela vediet vahu svojho babenka lebo v 30tt bola este slabucka mala len 1208g ale gynek.povedal ze sa to moze kedykolvek zmenit a v 33tt ked som bola dat urobit foto mi len povedal ze je baculka tak neviem na com som...snad mi niekto v pondelok v nemocnici urobi ultr.uvidime :slight_smile:
10. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som tiez po poradni.malemu rychlo bilo srdiecko, tak ma poslal na pasy.tam vsetko ok. na konci zacal ckat :grinning: mam aj antibotika... :frowning2:
kamaratka dnes hovorila, ze mala pred 2 dnami termin, je uz aj otvorena, ale poslali ju domov, ze nech pride 14.12., lebo maju plno...som myslela, ze ma porazi. Takyto pristup. Len ich vsetkych pobit, debilov. :angry:
10. dec 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky prominte že vám semka lezu jen sem se chtěla zeptat jestli někdo nevíte něco o Boncusikovi psaly jsme si soukromě do IP známe se s jiné diskuze,ale dlouho nenapsala tak si dělám strach. je i na této diskuzi dlouho co tu nebyla snažila jsem se dohledat její příspěvky ale bud jsem špatně hledala a nebo i tu dlouho nebyla.
10. dec 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lukza ani ja nic nevim o boncusikovi,jak se divam tak ani za posledni 2 mesice mi neposlala miry briska,takze asi tomu neco svedci....muzeme jen doufat ze treba ted nema pristup k internetu nebo je zaneprazdnena...snad to nebude nic vaznejsiho.je moc hezke ze se o ni tak zajimas :slight_smile:

jinak holky dneska na UZV me taaaak potesili,protoze maly uz je konecne hlavickou doluuuuu jupiiii.me se tak ulevilo...a navic uz vazime 2711g to znamena ze za 6 tt pribral 1,2kg :grinning: :grinning: :grinning:
byla jsem i na tom KTG bylo to super poslouchat 20 minut jak mu busi srdicko :dizzy_face: jinak je vsechno v poradku :slight_smile:

ja zatim (tuk tuk) zadne strie nemam a to se mastim jak si vzpomenu nebo jak se mi chce :sweat_smile: :sweat_smile: za to masirovat hraz se mi nechce,jsem po sprse zrala si jit tak lehnout a ne jeste delat tuhle proceduru :sweat_smile: :sweat_smile:

wero moc dobre vim o cem mluvis,jsem na tom stejne,jen ja mam vyhodu v tom ze me mm vsude vozi,kdyz mame neco vybirat.... :slight_smile: ale je fakt ze se musis trochu setrit.... :wink:
10. dec 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Roxi děkuji taky si říkám že třeba nemá přístup a nebo je chudina někde v nemocnici.no budu čekat třeba sepak ozve.budu koukata i semka třeba se tu objeví ale právě není u ní zvykem že by se neozvala.ještěw jendou moc díky za info.
10. dec 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte brušká..

mám super správičku.. Dnes o 14:11 sa Peťke (sisipetka) narodil Christian, drobček má 3040g a 48cm.. :wink:
Mamina aj Christian sa majú k svetu, len ešte musia nabrať troška síl.. :slight_smile:
10. dec 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej sisipetka blahozelaaaam a prajem vele, vela zdravicka a siiil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, to je supeeeeeeeeeeeer. Tak gratulujeme Petke a maminke aj drobcekovi zelame vela zdravicka a stasticka.

roxy, gratulujem ku kontrole. Vidis, ako pekne rastiete, este nas mozno aj dozeniete :slight_smile:

weronyca, setri sa trosku a skus zapojit do akcie aj niekoho z rodiny, ked priatel nemoze.

boncusik.... veru, dlho tu nebola, tak dufam, ze su s babatkom v poriadku
10. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa aj ja ku gratulacii :grinning: je super, ze su obaja v poriadku a snad sa nam tu sisipetka cim skor ukaze aj s fotkami maleho krasavca
10. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuu sisi to je super moc gratuluji a mela jsem maleho tucha ze to bude kluk :grinning: :grinning: to je krasne dalsi clen do party,jdu zpsat do tabulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak at dela jen samou radost a spoustu sil mamince i Christianovi :dizzy_face:
10. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééééééééééééééééééééééééj, sisipetka, my sa tiež pripájame ku gratulácii :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Malého Christiana vítame na svete a prajeme mu do života veľa preveľa zdravíčka, šťastíčka a mliečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A statočnej mamine čo najrýchlejšie popôrodné zotavenie :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
10. dec 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
Sisipetce moc a moc gratuluju k Christiankovi. Má krásné jméno a krásné miry :wink:
10. dec 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
jeeeej petka uz ma babatko,.... strasne moc blahozelam :slight_smile: , nech pekne sa maminka zotavi a Christianko krasne rastie a je zdravucky.
moje sa len narodi a jej bude uz pomaly aj "sediet" :grinning:
my mame zajtra v skolke nativity play - elka ide robit ovecku,.... som fest zvedava co to bude - aj daddy si berie pol dna volno aby to videl na vlastne oci :sunglasses:
dnes som robila na veceru zemiakove placky a mrkvove tasticky plnene lekvarom,... dobre to tu vyvoniava :sweat_smile:
drzkajte sa tehulky (a mamulky - podaktore :grinning: )
10. dec 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti....skvela sprava :slight_smile: velmi sa tesim ze ste v poriadku a obaja hlavne a graatuuuulujem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
10. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Christiankovi veeela zdraviicka a siiiil a maminke veeeeela mliecka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti supis gratulujem a nech sa mate k svetu aj nadalej :wink:
a ako nakoniec rodila? prirodzene?
10. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, Andy, ste sa tu s Adros uz par dni neukazali... boli ste na tom kurze v stredu? ako bolo?
10. dec 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

Peti, blahoželáme, ver mi, aj my by sme to mali už najradšej asi za sebou.. želáme veľa síl, zdravie, pohodku no a budú krásne Vianoce.. s maličkým drobčekom.. tak nám pribudol chlapček do klubu.. :slight_smile:
10. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisipetka jupiii blahozelaaame ja som si myslela,ze to bude chlapcek :slight_smile:)) blahozelame nech rastiete do sily a robi Vam len radost :grinning:
10. dec 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: GRATULUJEM k Christianovi :slight_smile: Super správy!
10. dec 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liwka, poctivo doma vyrabam anjelikov na stromcek, tak som pracovne vytazena :grinning: :grinning: :grinning: na tom kurze som nebola, zacala som mat priznaky nadchy a skrabania hrdla, tak sa doma zase kurirujem cajikom preventivne :slight_smile:
10. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros hod foto anjelikov :slight_smile:
10. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, Adri, tak potom hod fotky do albumu, nech aspon cez monitor chytim vianocnu atmosku :grinning:
ja som tiez zvykla robit vianocnu vyzdobu, len vsetok "vercajg" som prezieravo nechala doma :frowning2: , co uz, vybujacim sa o rok, ked uz bude sa z nej bude aj mala tesit
10. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ja som dnes doriešila, teda kúpila monitor dychu a konečne aj hniezdo do postieľky.. len postieľka neviem či bude, lebo som tam volala a vraj nestíhajú vyrábať.. musím nejaké náhradné riešenie vymyslieť.. Vianočné doplnky musím ešte nejaké dokúpiť, lebo toho nikdy nie je dosť.. asi vybehneme do Blavy cez víkend, nech sa pripojíme k šialencom na nákupoch..
10. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok