Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

hanus177
10. dec 2009

Ahojte kočky,
včera sme boli na kontrole..... malinké je o.k. prietoky sú tiež dobré, malinké má okolo 2700 g. Ďalšia kontrola až 23.12. ale stále u mojej doktorky. Len to vypadá tak, že možno odrodíme ešte tento rok 😖 ale najradšej by som bola, keby malinké vydržalo do toho januára..... 😀

weronyca
10. dec 2009

Zucana- ja by som si cez den aj rada pospala, ale tolko toho mam na vybavovanie ihladom bytu, vsetko vybavujem MHDckou.. Kedze auto nemam. Navyse teraz s tym kaslom a plnym nosom.. Ja id unavy az placem.. To je asi cvik na maleho, ale to bude krajsi dovod ako chrapajuca sestra🙂))

Lopezka: ja keby som cez den aj spala vecer nemam problem zaspat.

zucana
10. dec 2009

weri tak trosku spomal a oddychni ale nieco vymysli so segrou na to chrapanie 😉

olienka12
10. dec 2009

katka k striam ja mam cele brucho strii, oni vyblednu....

babush
10. dec 2009

Musim sa vam pochvalit potesit sa s vami 🙂
dnes som bola za poslednym zakaznikom a od teraz uz ziadna praaaaca juuuuuuuuuuuuu
Tak si to idem uzit. Pripravit sa na vianoce a prichod nesej velkej malej 🙂
Uzivajte si to aj vy, ak sa ovsem este da, ale verim, ze aj napriek zlym nociam (tie mavam aj ja) si to dokazeme uzit.
Pekny den vam vsetkym a vela zdravia a pozor na tu hroznu chripku 🙂

janqa24
10. dec 2009

ahojte bruska 🙂
pripajam sa do klubu tych so striami aj tych, co nemozu v noci spat ☹ strie mam take hrozne, ze pri kremovani a masirovani sa na ne uz radsej v zrkadle ani nedivam 🙄 a tiez sa mi zda, ze sa mi take hrozne spravili doslova zo dna na den.....no co uz, snad vyblednu......v puberte som mala na stehnach, lebo som striedavo priberala a chudla a neostali mi stehna skarede, tak snad toto bude podobne.....a ak nie, nevadi, aj tak sa teraz nosia hlavne predlzene tricka a bluzy 😀 ale poviem vam, strasne sa tesim na chudnutie 😀 😀

dnes sme mali poradnu, vsetko je v poriadku, mala od 20 tt hlavickou dolu, krcok drzi, uplne zavreta som (som cakala po tych kontrakciach, ze budem otvorena aspon na jeden prst, hysterka som 😀 ), tlak ok, moc ok, tak som rada, ze sa to nakoniec v domacom prostredi a po zmene miesta pobytu ukludnilo 😵 v sobotu ideme na ctg a prietoky a odhad porodnej vahy, tak som zvedava, kolko uz ma moja baletka, lebo moj gynekolog odhadoval porodnu vahu pred mesiacom a povedal, ze cez 4 kg by to mohlo byt 😅

Janka, no, tak tebe sa to uz krati a vlastne teraz to moze prist hocikedy, drzim palce 🙂
a dufam ze aj sisi s babatkom su v poriadku, myslim na nich 🙂

katka22r
10. dec 2009

noo tie strie ma az tak velmi netrapia co uz ved niesom jedina nie kocky? 😉 premna je dolezite babenko ja idem na ctg v pondelok a tam mi urobia aj poradnu ja by som chcela vediet vahu svojho babenka lebo v 30tt bola este slabucka mala len 1208g ale gynek.povedal ze sa to moze kedykolvek zmenit a v 33tt ked som bola dat urobit foto mi len povedal ze je baculka tak neviem na com som...snad mi niekto v pondelok v nemocnici urobi ultr.uvidime 🙂

krpuch
10. dec 2009

ahojte...ja som tiez po poradni.malemu rychlo bilo srdiecko, tak ma poslal na pasy.tam vsetko ok. na konci zacal ckat 😀 mam aj antibotika... ☹
kamaratka dnes hovorila, ze mala pred 2 dnami termin, je uz aj otvorena, ale poslali ju domov, ze nech pride 14.12., lebo maju plno...som myslela, ze ma porazi. Takyto pristup. Len ich vsetkych pobit, debilov. 😠

lukza
10. dec 2009

Ahojky holky prominte že vám semka lezu jen sem se chtěla zeptat jestli někdo nevíte něco o Boncusikovi psaly jsme si soukromě do IP známe se s jiné diskuze,ale dlouho nenapsala tak si dělám strach. je i na této diskuzi dlouho co tu nebyla snažila jsem se dohledat její příspěvky ale bud jsem špatně hledala a nebo i tu dlouho nebyla.

roxy_1
10. dec 2009

Ahoj lukza ani ja nic nevim o boncusikovi,jak se divam tak ani za posledni 2 mesice mi neposlala miry briska,takze asi tomu neco svedci....muzeme jen doufat ze treba ted nema pristup k internetu nebo je zaneprazdnena...snad to nebude nic vaznejsiho.je moc hezke ze se o ni tak zajimas 🙂

jinak holky dneska na UZV me taaaak potesili,protoze maly uz je konecne hlavickou doluuuuu jupiiii.me se tak ulevilo...a navic uz vazime 2711g to znamena ze za 6 tt pribral 1,2kg 😀 😀 😀
byla jsem i na tom KTG bylo to super poslouchat 20 minut jak mu busi srdicko 😵 jinak je vsechno v poradku 🙂

ja zatim (tuk tuk) zadne strie nemam a to se mastim jak si vzpomenu nebo jak se mi chce 😅 😅 za to masirovat hraz se mi nechce,jsem po sprse zrala si jit tak lehnout a ne jeste delat tuhle proceduru 😅 😅

wero moc dobre vim o cem mluvis,jsem na tom stejne,jen ja mam vyhodu v tom ze me mm vsude vozi,kdyz mame neco vybirat.... 🙂 ale je fakt ze se musis trochu setrit.... 😉

lukza
10. dec 2009

Roxi děkuji taky si říkám že třeba nemá přístup a nebo je chudina někde v nemocnici.no budu čekat třeba sepak ozve.budu koukata i semka třeba se tu objeví ale právě není u ní zvykem že by se neozvala.ještěw jendou moc díky za info.

genialna
10. dec 2009

Ahojte brušká..

mám super správičku.. Dnes o 14:11 sa Peťke (sisipetka) narodil Christian, drobček má 3040g a 48cm.. 😉
Mamina aj Christian sa majú k svetu, len ešte musia nabrať troška síl.. 🙂

janka1
10. dec 2009

jeeej sisipetka blahozelaaaam a prajem vele, vela zdravicka a siiil 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adros
10. dec 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, to je supeeeeeeeeeeeer. Tak gratulujeme Petke a maminke aj drobcekovi zelame vela zdravicka a stasticka.

roxy, gratulujem ku kontrole. Vidis, ako pekne rastiete, este nas mozno aj dozeniete 🙂

weronyca, setri sa trosku a skus zapojit do akcie aj niekoho z rodiny, ked priatel nemoze.

boncusik.... veru, dlho tu nebola, tak dufam, ze su s babatkom v poriadku

liwka
10. dec 2009

pripajam sa aj ja ku gratulacii 😀 je super, ze su obaja v poriadku a snad sa nam tu sisipetka cim skor ukaze aj s fotkami maleho krasavca

roxy_1
10. dec 2009

juuuuuuuu sisi to je super moc gratuluji a mela jsem maleho tucha ze to bude kluk 😀 😀 to je krasne dalsi clen do party,jdu zpsat do tabulky 😵 😵 😵 😵 tak at dela jen samou radost a spoustu sil mamince i Christianovi 😵

marushka
10. dec 2009

Jéééééééééééééééééééééééééj, sisipetka, my sa tiež pripájame ku gratulácii 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂
Malého Christiana vítame na svete a prajeme mu do života veľa preveľa zdravíčka, šťastíčka a mliečka 😵 😵 😵
A statočnej mamine čo najrýchlejšie popôrodné zotavenie 😉 😵 🙂

markee
10. dec 2009

Ahojky,
Sisipetce moc a moc gratuluju k Christiankovi. Má krásné jméno a krásné miry 😉

dadulka2000
10. dec 2009

ahojte kocky,
jeeeej petka uz ma babatko,.... strasne moc blahozelam 🙂 , nech pekne sa maminka zotavi a Christianko krasne rastie a je zdravucky.
moje sa len narodi a jej bude uz pomaly aj "sediet" 😀
my mame zajtra v skolke nativity play - elka ide robit ovecku,.... som fest zvedava co to bude - aj daddy si berie pol dna volno aby to videl na vlastne oci 😎
dnes som robila na veceru zemiakove placky a mrkvove tasticky plnene lekvarom,... dobre to tu vyvoniava 😅
drzkajte sa tehulky (a mamulky - podaktore 😀 )

andykca
10. dec 2009

Peti....skvela sprava 🙂 velmi sa tesim ze ste v poriadku a obaja hlavne a graatuuuulujem 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀

k.a.t.k.a.
10. dec 2009

gratulujeeeeem 😵 😵 😵 Christiankovi veeela zdraviicka a siiiil a maminke veeeeela mliecka 😎 😎 😎

zucana
10. dec 2009

peti supis gratulujem a nech sa mate k svetu aj nadalej 😉
a ako nakoniec rodila? prirodzene?

liwka
10. dec 2009

ahoj, Andy, ste sa tu s Adros uz par dni neukazali... boli ste na tom kurze v stredu? ako bolo?

zazalienka
10. dec 2009

ahojte,

Peti, blahoželáme, ver mi, aj my by sme to mali už najradšej asi za sebou.. želáme veľa síl, zdravie, pohodku no a budú krásne Vianoce.. s maličkým drobčekom.. tak nám pribudol chlapček do klubu.. 🙂

olienka12
10. dec 2009

Sisipetka jupiii blahozelaaame ja som si myslela,ze to bude chlapcek 🙂)) blahozelame nech rastiete do sily a robi Vam len radost 😀

bebel
10. dec 2009

😵 GRATULUJEM k Christianovi 🙂 Super správy!

adros
10. dec 2009

liwka, poctivo doma vyrabam anjelikov na stromcek, tak som pracovne vytazena 😀 😀 😀 na tom kurze som nebola, zacala som mat priznaky nadchy a skrabania hrdla, tak sa doma zase kurirujem cajikom preventivne 🙂

olienka12
10. dec 2009

adros hod foto anjelikov 🙂

liwka
10. dec 2009

joj, Adri, tak potom hod fotky do albumu, nech aspon cez monitor chytim vianocnu atmosku 😀
ja som tiez zvykla robit vianocnu vyzdobu, len vsetok "vercajg" som prezieravo nechala doma ☹ , co uz, vybujacim sa o rok, ked uz bude sa z nej bude aj mala tesit

zazalienka
10. dec 2009

noo ja som dnes doriešila, teda kúpila monitor dychu a konečne aj hniezdo do postieľky.. len postieľka neviem či bude, lebo som tam volala a vraj nestíhajú vyrábať.. musím nejaké náhradné riešenie vymyslieť.. Vianočné doplnky musím ešte nejaké dokúpiť, lebo toho nikdy nie je dosť.. asi vybehneme do Blavy cez víkend, nech sa pripojíme k šialencom na nákupoch..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre