Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zazalienka
11. dec 2009

hodím Ti do IP ten recept, aj Adrike..

liwka
11. dec 2009

Zuzi, aj ja si prosim 😉 , ja cinu velmi mozem, polievky som sice este neskusala, ale kedze sme obaja polievkovi, snad sa ujme 😀
dakujem

ives77
11. dec 2009

aj ja,aj ja môj malý velmi lúbi polievočky čínske 😀

zazalienka
11. dec 2009

máte to tam🙂

zucana
11. dec 2009

zazi aj mne pls 😉 dikes

ives77
11. dec 2009

jééj dakujem hned zajtra ju vyskúšam a dám vám vediet ako sa mi podarila 😉

zazalienka
11. dec 2009

super, držím palčeky.. ono dochutenie je na každom, ako m á rád, ja som sa teraz tak narvala že asi budem mať divoké sny.. dve plné misky som zjedla🙂))) asi mi bude ťažko..

zazalienka
11. dec 2009

noo andy, veď si počkali na to najlepšie.. na nás.. ono niekedy tá internetová zoznamka nie je zlá vec🙂 niekedy to vypáli úplne najlepšie.. a som šťastná že to tak dopadlo ako to dopadlo..

liwka
11. dec 2009

Zuzi dakujem, do mojej zlozky recepty z konika pribudol dalsi receptik 🙂 , sa tesim a teraz si sposobila, ze najblizsie dni budeme varit vsetky to iste 😀
prave som pozerala z okna ohnostroj, co niekto robil na jazerach, tak som chytila taku silvestrovsky nostalgicku naladu, ked si uz budeme hovorit, ze uz teraz to pride.... tak prajem vsetkym tehulkam, aby vianocne sviatky travili doma v kruhu najblizsich a male bambulky a bambulkovia, aby sa pytali na svet bud uz pred sviatkami, alebo najlepsie po silvestrovskom ohnostroji... 😀

zazalienka
11. dec 2009

noo liwka, my budeme silvestrovať u švagrovcov, sa teším, aspoň zasa naberiem prax s bábätkom, veronika bude mať tiež spoločnosť - malú ninku a my aspoň pekný večer.. no a prespíme tam, tak sa neviem dočkať..

bambulky nech sú v brušku až do januára, aby im nič nechýbalo a aby sa narodili tak akurát.. veď sme januárovky..

liwka
11. dec 2009

no, bolo by blbe, keby sa musel menit nazov temy 😉

zazalienka
11. dec 2009

no už len to by chýbalo.. tak hádam nám tí krpci vydržia..

liwka
11. dec 2009

hadam ano, v podstate, nech sa narodia, kedy chcu, aj tak je to v ich rezii. najma, nech sa narodia zdravucke.
oka, idem zalahnut, prajem prijemnu a najma bezweckovu noc. 😀

zazalienka
11. dec 2009

idem aj ja na ucho, už ma láme.. tak dobrú noc všetkým...

krpuch
12. dec 2009

dobre rano...tu sa teda dlho spi 🙂 ja som mala noc na figu, moj siel na chatu s tym, ze sa vrati pred pol nocou a este sa nevratil. Taka som bola nahnevana, ze sa mi ani spat nedalo. Na wc som sa nabehala ajjajaaaaj.

nella1
12. dec 2009

dobre ranko maminky uz mate zajednaneho pediatra?

nella1
12. dec 2009

inac moj obvod bruska na konci 36TT je 104cm 😀

krpuch
12. dec 2009

u nas na dedine netreba zajednavat..mame detsku doktorku, ktora musi zobrat deti z okolia ci chce alebo nie. Ona je v pohode, takze by som nehladala inu niekde v meste, ked tato je cca 3 km od nas.

olienka12
12. dec 2009

Ahojte, tak my sme mali hroznu noc,vcera som o 4popoludni jedla salat v mekaci s jogurtovym dresingom a celu noc som ho citila,mala som neskutocnu zahu, a nic nepomahalo nakoniec som zaspala po 3 v sede...
Ina aj my sme netova znamost,ale nie cez zoznamku ale cez irc chat 🙂)

olienka12
12. dec 2009

a ozaj ak Vas to nebude obtazovat receptik na tu polievocku aj ja poprosim dakujem 😉

roxy_1
12. dec 2009

krpuch tak to jsem na tom byvala podobne,muj sel parit s kamarady a vracel se tak v 5-6 rano coz jsem nesnasela,jelikoz jsem nemohla spat,ted uz ma urcite ultimata s tim ze nejpozdeji do 3 at je doma,ale posledni dobou nastesti chodi domu tak v 1 hodinu ranni.uz by ti nasi chlapi meli byt s nami doma,vzdyt rodit muzeme zacit kdykoliv 😀 pohrozila jsem mu ze pokud to na me prijde a on bude nekde v hospode tak at neceka ze mu budu volat,zavolam nekomu jinemu at se mnou jede do porodnice 😀 😀

nella my taky mame pediatra respektive pediatricku u nas na vesnici,par dnu po propusteni z porodnice dojede ke me domu podivat se na maleho a pak budu chodit na poradny k ni .budu to mit nejakych 300 metru od domu takze pohoda 😅

olienka12
12. dec 2009

Nella ja som si bola vybavit pediatricku nakolko nechcem tu,kt.mame podla rajonizacie,vlastne ani neviem pod koho patrime. Dali mi tel.cislo a adresu aby som vedela v nemocnici nahlasit a ked nas prepustia mam jej volat a dohodneme sa na navsteve, ona asi k nam nedojde lebo byvame daleko,ale my pojdeme k nej cez zadny vchod aby sme sa vyhli cakarni a chorym 🙂

krpuch
12. dec 2009

roxy...tak to mas fajne, ze ste sa tak dohodli. ved moj bol uz taky kludnejsi par mesiacov az mi to bolo divne, neviem co mu teraz zacina svitorit. Ale z tych nervov mi pekne tvrdlo brusko a drobec a poriadne vrtel. Dufam, ze sa teraz ku koncu nepretoci.

roxy_1
12. dec 2009

krpuch on citi ze jsi nervozni,stejne jak vyvadel i me v brisku kdyz jsem se nervozne prehazovala v luzku a sledovala hodiny.mozna to bylo po te delsi dobe treba si takhle zaparit a ted budes mit zase klid 😉

krpuch
12. dec 2009

roxy...chcela by som tomu verit ☹

janqa24
12. dec 2009

dobre ranko bruska 😎
len na chvilocku som prisla zapriat krasnu mrazivu sobotu 🙂 a idem vyrabat ozdoby na stromcek 😵

katka22r
12. dec 2009

dobre ranko kocenky...ako ste sa vyspali?ja som kazde dva hodiny navstivila wc neviem ako je mala otocena ale strasne ma kopkala do mechura...hmmm...ale v pondelok ak by mi v porodnici urobil aj vysetrenia aj ultr tak snad mi to povie co a ako lebo idem aj na ctg...olienka a ake bolesti mas ked ta mozno budu hospitalizovat?

adros
12. dec 2009

ahojte babulky

tak ja som prave dovarila polievocku, uz len dorobim ryzu a mam navarene na cely vikend 🙂

krpuch, roxy, ja vam tie nervy zavidim. Ja by som nezniesla, aby mi polovicka chodila takto po hospodach. Ja som si to uzila pri mojom byvalom, ked ku koncu nasho vztahu chodil parit s kamaratmi a nas vztach potom aj krachol. Moj MM je nastastie pri mne. Jaska obcas ide so susedmi na pivko, ale to je tak do 23.hodiny doma, dlhsie by sa neodvazil. A navyse naposledy to "mierne" prehnal, tak ma teraz utrum. Opit sa moze az po porode, ked bude vsetko ok, tak vtedy pojde babatko zapit.

janqa a ake ozdoby ides vyrabat? Ja som robila anjelikov, mam albume, tak mozes kuknut. Ked tak hod aj ty, nech naberiem insipiraciu, mozno este nieco dorobim 🙂

krpuch
12. dec 2009

adros, ja praveze na to nervy nemam...akurat tak opuchnute oci...strasne ma to vytaca. neviem co mu preskakuje, uz bol v pohode a teraz? 😠

adros
12. dec 2009

krpuch, mozno sa tak vyrovnava so situaciu, ze je dieta na ceste. Mozno to berie tak, ze ked bude drobec doma, tak uz do hospody nepachne. Kiezby. Ale fakt ti to teda nezavidim. Skusili ste sa o tom porozpravat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre