• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
zdenka velmi pekne dakujeeem :wink:

liwka nooo ja som naposledy mala poslickov, pripadne nejake polesti odspodu na silvestra...odvtedy nic... :slight_smile: mozno mas poslickov aj ty..ono mne to vtedy trvalo cele poobedie a nieco aj v noci....ale neporodila som xi

ach baby ten chrbat vam nezavidim....hmmm :frowning2:

...a nejdeme stavkovat? ze kedy a kto porodi skor....ci adros, plivit alebo roxy? hehe
5. jan 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este aj ja sa pridavam ku gratulacii Janqe a Maruske :wink:
Adi, vsetko naj k meninkam a hlavne stastny koniec uz bez dalsich tazkosti :dizzy_face:
5. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy beries mi napady... aj mna napadlo to stavkovanie,ale zdalo sa mi to drze,ze ako by to kocky brali..takto na nich zarabat:slight_smile:)
5. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, a ja sa stavim, ze to nebude ani jedna z tria - roxy, plivit, ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, to su poslickovia? ja som myslela, ze poslickovia si take bolesti ako pri kramoch. to mavam v noci. tuto bolest celeho spodku som si vysvetlovala, ako ze sa otvaram, bo to boli furt. nepretrzite, nie v nejakych intervaloch. ale beriem to ako sucast tejto poslednej fazy. som zvedava, co mi povedia v pondelok v nemocke. a snad sa nesplni to, co mi minule pisala Adrika, ze mozno nestihnem ani tu prvu poradnu v nemocke :grinning:
bolo by fajn, keby sme si tam polezali spolu :wink:
5. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
prave som vstala.... mala sla po skolke si pospat a ja s nou.
rano kym bola v skolke som sa ja odviezla ku kadernicke, tak uz som ostrihana, nechty nalakovane na nohach - uz len zajtra si povytrham chlpky na nohach a mozem ist do nemocky :grinning: :grinning:

ozaj pikoska - hlasia tu v anglicku strasne snezenie od dnes vecera (az 40cm snehu - a to im vzdy cela doprava skolabuje), tak moj muz volal midwife ze co v takom pripade mame robit - keby to na mna prislo. a rada bola, ze ak sa nebude dat dostat do nemocky a ani sanitka ak nemoze prist, tak nech mame prichystane uteraky a oni ze nas telefonicky navedu na "TO". :sweat_smile: , uz teraz sa na to tesim,.... rodit doma - sama po telefone,.... jupiiiii. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem malu zobudit a zacat varit,.... pekny vecer vsetkym,...
roxi ako?? nic sa nedeje na termin??
5. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oka, takze hazard :grinning: a o co sa stavime? inak vopred blahozelam tomu, co tipne spravne,lebo ja nemam tusenia
5. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti dakujem ti :slight_smile: jaaaa pevne verim ze uz tie tazkosti nebudu.... :grinning: :grinning: skvele, ze maly tak krasne rastie a pribera...tak dufam ze tuto noc ta bude posluchat a bude dobrucky :wink: nech ho tatino poriadne zapije aby bol zdravy xi

no tak haaadam sa dievcence neurazia :slight_smile:
adros a ty co chces pockat do februara??? no to by bolo vela nie?hehe

ja sa stavim, zeeee prva pojde adros a ak si da ten kupel slubeny tak do rana budu utekat do porodky hehe....ale to o co sa stavim neviem..asi len tak xi
5. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaska, nehrame o nic konkretne, proste len o to, komu vyjde tip :slight_smile:

andy, urcite budem rada, ak to bude tento tyzden, ale proste si myslim, ze nas tri est jedna z vas predbehne. :slight_smile: A na kupel sa tesim, ved som sa v nedelu kupala prvykrat od maja, takze si to teraz vychutnavam :slight_smile: Aj ked extra dlho vo vani aj tak nevydrzim, to skor moja polovicka sa aj hodinu rochni :slight_smile:
5. jan 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som pozerala v tabulke, ze babulky dohnali ten nepomer medzi chlapcami a dievcatami a je to 8:8, takze je uplne jedno, ci bude skor Alex, alebo Tobias. a bude fakt sranda, ked ich predbehne dieta, ktore ma termin neskor :grinning:
5. jan 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liwi a poslickov si uz mala? ci nie? ak si mala a je to ina bolest teraz tak ti neviem povedat......ja zatial inu bolest ako poslickovsku aaaa bolenie panvy nepoznam hmmm
Ahojte po dlhšej dobe sa hlásim :slight_smile:
tak to už máme za sebou 31.12. 09 o 23:30 sa mi sekciou narodil v TT nemocnici synček Adam. Vážil 3480g a meral 50cm.
prajem pekný večer
inac, moj tip je wero :grinning: tej uz odisla hlienova zatka a tie dnesne bolesti krizov.... :wink:
5. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslickovia, to je taka menstruacna bolest? na to sa budim pravidelne v noci. taky blby zvyk este spred tehu, ze zacali mi kramy, musim si dat vlozku.
5. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, lili gratulujem. Tak ste boli takmer prve novorocne dieta :slight_smile: A kto ta rodil? Deckov? ten mal mat tusim sluzbu
5. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, blahozelam,.... Adamkovi prajem vela, vela zdravicka a teba skore zotavenie. :slight_smile: :slight_smile:
5. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili, gratulujem, prajem vela zdravia, mliecka a nech je Adamko pokojne babo :grinning:
jej, takze na silvestra sa nam narodili az 3 deticky, to je super :slight_smile:
dadulka, tak vy to mozno budete mat riadne akcne, to aby si zacala studovat na nete videa :grinning: :grinning: :grinning: ale nie, drzim palce, aby ste odrodili v nemocke :slight_smile:
liwka, hej, poslickovia su take krce ako pri kramoch, zvycajne je ich viac, ale nie su v pravidelnych intervaloch a ani netrvaju rovnako dlho
5. jan 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili gratulujem k Adamkovi :slight_smile: veeeeeeeeeeeeeeela zdravicka....skoda ze nevydrzal este pol hodinku xi

hmm ale ja viem z FB, ze weroniku bolia lopatky :slight_smile: heheeee....

no tak baby ak vy neporodite tak ja si dam cez vikend sex a pojdem na to ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...inac sranda by bola kebyze roxy je uz vo vzdycharni teraz :slight_smile:
5. jan 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi,... si rob srandu,.... snad to take nebude - to bol len katastroficky scenar,.... a si predstav, ze pomedzi kontrakcie budem si pisat s vami na MK,.... to bude uz len sranda,.... :grinning: :grinning:
Adny vsetko dobre k meninka,.... :sweat_smile:
5. jan 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam :slight_smile: ano rodil ma Deckov
5. jan 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak na tuto noc vyhlasili aj u nas vystrahu 1. stupna, plati od polnoci, tak aksa niektora chysta rodit, chodte este pred polnocou :grinning:
dadulka, lekar, u ktoreho som bola na 3D mal s takymto porodom cez telefon zivu skusenost a preto mi odporucal zdrziavat sa v blizkosti nemocnic. a myslim ,ze pocas tohto zimneho obdobia to odporuca vsetkym svojim pacientkam :slight_smile: ale osobne by som to nechcela zazit, po pohlade na Marosa, ktory sa zatvaril, akoby ho prave sli rezat, ked mu lekar povedal, ze to potom bude na nom. :wink: snad je tvoj manzel odvaznejsi...
andy, hej dobre si informovana..bolia ma lopatky.. mam pocit,ze je to z tej mojej skoliozy :frowning2:

ja sa este ani z daleka nechystam rodit.. zatial len ta zatka odisla..
dadulka dikes :wink:
......tak teraz som sa zasmialaaaaa :slight_smile: ja som videla na nete porod doma a teta klacala na zemi, ruky na posteli a tak rodila.....som si ta tak predstavila este s PC a ako pises na konovi hehe..... :zipper_mouth: :sweat_smile: no uz len dufat, ze kalamita rychlo prejde...sak u vas je tento rok viac snehu ako u nas
5. jan 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, roxy, kde si? ci uz fakt na tech vzdycharni? :grinning:

wero, nekric hop, kym... :grinning:

andy, ty kam sa hrnes???? :angry: pekne sa postav do rady :grinning: :grinning: :grinning: ale nie, keby si tam mala lezat so mnou, no co by mi viac chybalo? :slight_smile: :slight_smile: ale maly ma asi este fakt cas aspon tyzden

dadka, prepac, ale nedalo mi :grinning:

lili, tak to si bola v dobrych rukach :slight_smile: Ja by som chcela mat pri porode Dr. Stefanikovu, ale ak to nevyjde, tak by som bola rada, keby ma odrodil prave Deckov
5. jan 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule mne tak isto odisla hlienova zadka asi pred tromi tyzdnami a stale drzim pokope. myslim, ze u kazdeho je to indi windi. :grinning:
dadulka no nic moc inak aj u nas hlasia snezenie ale vzapati o par dni aj dazd.
lili gratulko. to mohli pockat este 10 minutiek a mohla si mat prve dieta noveho roku.
5. jan 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weron, mne minule priatel zistoval,ci je to skoliozaalebo nie. som mu kazala pohladat na chrbtici tu moju krizovatku a zistili sme, ze to nie nou. viac to boli pod lopatkou. a tiez mam tie zufale pocity, ked sa neviem nijako ulozit. uz fakt zostava len to visenie zo stropu...
5. jan 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evcam a co tebe povedali na poslednej poradni? ako vidia termin?
5. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros - evcam pisala, ze ak do zajtra neporodi, tak zajtra jej pomozu.... :wink:
no a kde sa ja hrniem? ja len aby som inspirovala teba heheeeeeeeeeeee

weronyca nooo informovana...povinne vas citam aj na FB
5. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok