• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
gucz,... vdaka za take vitazstvo :sunglasses: , sa na tom zatial stale len smejem,.... :grinning: ,horsie bude ak to ozaj vypukne a to bude ten scenar. potom ma len chyti panika,..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
navyse maminka ma priletiet v pondelok na 3 tyzdne,.... tak to neviem ako doleti ked zatvaraju letiska. vy mate oteplenie koncom tyzdna, co???
6. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hlásim sa už z porodnej sály otvorená na tri doki vravel, že dnes porodim. Už mám aj kontrakcie ale dá sa to vydržať.
6. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evcam myslím na teba, nech to máš rýchlo za sebou :slight_smile:
6. jan 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evcam, .... drz sa ,.... zacina to mat grady :slight_smile:
vo februari si budeme porovnavat prirastky hmotnosti na babatkach a ubytky na nasich :slight_smile:
6. jan 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evcam tak nakonec to bude jak jsi psala.... :slight_smile:

andy me ty kontrakce celkem boli ale da se to vydrzet,hlavne si pri tom jeste chatuji s kamaradku na FB ktera mi dela vrbu a radkyni rodila v junu :grinning:
6. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze se celkem rozptyluji jinak bych se uzrala nervozitou... :slight_smile: :grinning:
6. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a je to tu: sms od Adros:

princeznicka Alex narodena dnes o 9:35 hod...ma 51 cm a 3620 g :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je krasna dostala som aj foto :wink:

evcam drz sa aj ty :slight_smile: drzime palce....tak hadam 3 tehulky porodite dnes ako na 3 kralov sa patri :wink:
6. jan 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak evcam - ideš nato!!! Držím palce! :slight_smile:
roxy, ak by si to chcela urýchliť - skús tú vaňu... :wink:
6. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy to je super hod fotecku k sobe do alba

adros moc blahoprejeme a v dobrem zavidim ze uz to ma za sebou....at jsou obe v poradku a zdrave :grinning:

mia mame jen sprchac vana je az v novem bydlenicku :wink: neva pojedeme asi jak dorazi muz domu a uvidime co nam povi
6. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak adros je asi jedina kdo to ma v termine :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros - blahoželám k 3-kráľovej princezničke!!! Nech ste obe zdravé!
Roxy, žeby si vskúšala horúcu sprchu? Aj u Vás tak padá?
6. jan 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adros gratulujem k dcérenke :slight_smile: , prajem skoré zotavenie po pôrode, veľa mliečka :slight_smile:
6. jan 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia ja si dala sprchu uz rano po wc a zrovna se oholila....po sprse mi ty bolesti na chvilku ustaly :slight_smile:

u nas je hotova snehova kalamita a stale snezi :grinning:
dobre ranecko :grinning:

adros gratulujem a evcam dufam ze ochvilu tiez :sunglasses:

dievcata co sa rozhodujete medzi spinalom a celkovou, ale vam nedaju na vyber ze co chcete :sweat_smile: vsetko je na lekarovi a podla ne/postupujuceho porodu sa rozhodne, ale ak je kopec casu resp. planovana sekcia davaju väcsinou spinal :wink:

bebel tak ty sa ides sankovat? Pekna predstava pre mna :grinning: ale len predstava, ja nemam bundu na to brusisko, cele tehu som vydrzala vo svojich veciach tak to uz doklepem tie 2tyzdne :sweat_smile:

dnes som si dala za ulohu schovat stromcek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jo supnem foto ku mne....hadam mi to adros odpusti :slight_smile: zajtra ich pojdem kuknut...sa neviem dockat xi

roxy veru mia ma pravdu ked pride manzel domov daj si este tu sprchu aby sa to urychlilo....nech ta dlho netrapia v nemocke :wink:
6. jan 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k.a.t.k.a. takú úlohu som si dala aj ja dnes na večer ak neodkväcnem, tak stromček pôjde ta-tam

inak ja som si bundu požičala a vôbec ju nenosím, pripadám si v nej ako veľryba krížená s medveďom, tak radšej nosím svoje. Zistila som, že zapnem takú staršiu bundu od číňanca, tak nosím teraz tú, je teplá a tenká i keď bohvieako nevyzerá, už to nejako vydržím
6. jan 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si mohla dat manzelovu bundu, ale radsej to ozeliem :grinning: vyzeram jak predavacka z mileticky v nej :sweat_smile: nech sa ide manza sankovat :grinning: ja im pripravim doma teply caj :grinning: Ja zimu mozem, ale len z okna :sweat_smile:

roxy no ja by som urcite sla, ak je u vas tiez tolko snehu ako tu a zaskoceni odhrabavaci zimou :sweat_smile: kym sa tam dostanete co ty vies :wink:
6. jan 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy juuuu mala je zlatuckaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jasne jak dojede manzel tak vyrazime,uz jsem mu volala at si nahlasi volno v praci....

poprosila jsem kamaradku ze vam da vedet jak to budeme mit za sebou i s foteckou :slight_smile: :wink:
6. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tehulky. dnes rano som sa budila s otazkou, ako je na tom adros, roxy, plivit a evcam. a vdaka tomu,kolko ste sa v noci rozpisali, som hned dostala aj odpovede. adros velmi blahozelam, mala je fakt nadherna. roxy, evcam, vam drzim palceky, aby ste to mali za sebou co najskor a s co najmensou bolestou :grinning:
6. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breráááánečko... tak nám ten deň super začal..
Adrika, malá je úúúžasná, tak konečne to máte za sebou, trojkráľové dieťa.. želáme všetci traja nech ste zdravé, silné a malej skvelý život, veľa mliečka..

baby, tak dnes pokračujeme.. tešíme sa na nové prírastky..
6. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby drzte sa a hlave stasne dorazte do nemocky...
adros gratulujem, mala je zlata.
6. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

zelam krasny zasnezeny den :wink: Neviem, ci sa mam tesit alebo plakat, kedze na svoje hobitie nohy obujem iba tenisky :angry:

Gratulujem k novym prirastkom, diskusia nabera napatie. Ako vas citam, tak je to dobrodruznejsie a dobrodruznejsie :wink: A teraz roxy pise uz aj s kontrakciami. :grinning:

Ja idem v piatok na poradnu a som zvedava.. Uz by som to mala rada za sebou, ale mala si sama vyberie. POsledne tri dni ma trapi bolest hlavy a migrena, takze nic moc. Ale treba skusky dorobit. :slight_smile:

Drzim vam vsetkym palce, nech to dobre dopadne.
6. jan 2010 o 11:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky,
taktiez sa pripajam ku gratulacii ......adros, mala je krasna, hlavne nech ste zdravucke :grinning:

roxy a evcam, hrooozne moc drzim palce, nech to ma hladky priebeh a uspesny koniec :grinning: :sweat_smile:

dadul, tebe drzim palce, nech to potom nema taky katastroficky scenar, na aky to vyzera :angry: :wink:

ja som dnes v noci celkom dobre spala, samozrejme na asi 4 nocne wc-vyjazdy :grinning: , ale zakazdym som chvalabohu zaspala a potiahla som si to az do desiatej :grinning: ...... a spomenula som si na casy, ked som chodila do prace, ze dnes by som urcite robila .....u nas sa 3 krali oslavovali vzdy v praci, kedze sme robili uzavierku pre ameriku :cry: :confounded: :angry:

tu v blave je krasne nasnezene ....ale moc sa von nechystam :unamused: ....idem sa este osprsit, vlasy umyt ......mm ma musi oholit :angry: :grinning: .....a pak este budem zehlit a tak :sweat_smile:
6. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky a miminka :slight_smile: tak maličký konečne zaspinkal a ja mám čas si vás trošku prečítať a dala som aj pár fotiek do alba tak ak chcete urobte kukuč na naše slniečko :grinning:
6. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ives jeeeeeeeeeeeeej, krasny :grinning: a ake ma baculate licka, asi ma mamina kooopec dobreho mliecka :grinning: :sweat_smile: :wink:
6. jan 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak tu sa v noci žúrkovalo :slight_smile:
adros gratulujem k bábike.
6. jan 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adros gratulujem k malinkej,a aká je zlatučká. Rýchle zotavenie po pôrode, veľa mliečka,a zdravíčka.
6. jan 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuj adros blahozelam krasne velka je mala :wink: moj ma momentalne 2380g prcek tesime sa z kazdeho pribrateho gramu.ja mam za 10dni v nemocke -12kg takze polovica vahy dole ako nic...
Kocky kt rodite drzim prsty.
6. jan 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
pripajam sa ku gratulaciam k dnesnemu slniecku Alex od Adros a drzim palce, aby to aj roxy aj evcam dnes paradne zvladli. To nemoze byt nahoda..to musi byt nejake znamenie, ze na 3. kralov sa to trom z vas rozbieha :slight_smile:
Tak sa drzte, ja idem odzdbit stromcek, nech robim aspon nieco. No a namiesto stromceka idem do obyvacky nainstalovat kolisku :slight_smile: U nas to uz vyzera pomaly akoby sme mali bejby :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok