• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
minix akurát som to aj ja chcela napísať, že mám taký divný pocit... normálne ma tlačí gumička na nohavičkách, aj sa mi zle sedí....
20. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved uvidime, kozorozcoka som uz nestihla, takze uz je mi to jedno:wink: nech si sama vyberie svoj termin. Ale stale dufam, ze budeme skorej, ako v pondelok bez vyvolavacky, ktoru mame viac menej istu, ak sa nenarodime do pondelka. Dnes jej pred spanim prehovorim do duse;)
20. jan 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby drzim prsty som zvedava,kto bude zatvarat januar :grinning: :grinning: :grinning:
novym babatkam prajem uspesny start do zivota a maminkam prajem skore zotavenie :wink:
20. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia, veru teraz su pekne datumy az do piatku...uvidime ci niektory neschytame...ja som dnes v noci myslela ze TO uz na nas ide...najskor ma mala tak tlacila ze som musela ist behom polhodiny 3x cikat...potom ma zrazu prehnalo...tvrdlo mi brucho + pichlava bolest v podbrusku...to som si uz zacala sledovat kontrakcie, ci su pravidelne...a ony potvory postupne ustali...takze zasa nic :frowning2: len to ze som teraz totalne robita, pomoooooc :fearful:
21. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pondeli ahoj, vidim ze mame rovnaky termin aj porodnicu, tak sa tam hadam aj stretneme,
21. jan 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si tam s niekym aj dohodnuta ku porodu?
21. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aurra, no bola by som rada keby sme sli na termin...ja uz neviem vydrzat...doktora zazmluvneneho nemam...jedine s drahym som dohodnuta k porodu :slight_smile:
21. jan 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mam zajtra hlasit v nemocnici na vyvolanie, a ak nie zajtra, tak v pondelok, ja uz tiez neviem vydrzat
21. jan 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aurra, tak drzim palce nech to mas cim skor za sebou a nech fsetko hladko prebehne :wink:
21. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, tak som po poradni, od minula sa nič nezmenilo, tak mám prísť zasa o týždeň.
21. jan 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babulky...
Je tu nejaka zmena?...porodil niekto vcera, prip. dnes?...idem vas docitat
My sme mali vcera poradnu. Zara ma 3780g, prietoky super, vsetko ok, krcom 2cm (cize nezmeneny). Zatial to vyzera na termin...uvidiiime....
Ak sa nic nezmeni, tak poradna v utorok po termine...
21. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz, to fakt? takže zasa nič. :slight_smile:

No veď to, dnes aj zajtra sú ešte pekné dátumy. Ani my zatiaľ nič, aj keď brucho je evidentne nižšie.
Odpočítavam countdown - ešte 4 dni. :slight_smile:
21. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AKo tak čítam tak ku koncu sme sa stretli 3 čo máme skoro rovnaké termíny aj porodnicu-tak dúfam, že to tam všetky tri v nedelu oslávime uspešnym porodom :sunglasses: Sú tam presne tri boxy-tak aby sa nám tam už nik iný nenatrepal, ak chceme mat aj manželov pri porodoch :grinning:
21. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix ako krčok sa skrátil o pol centimetra, ale inak nič.... ale však sa dočkáme ( skôr či neskôr :slight_smile: )
21. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzul30, mne by vobec nevadilo keby sme sa tam stretli uz aj dnes :grinning:
21. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak niktorá nič??

baby, aj vas bolia kríze, alebo niečo?
ja mam brusko tiez nižsie, otvorená len na špic prsta , ale tie bolesti klbov a krízov...no ufff....nič moc.
21. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy :slight_smile:

tak sa hlasim po 3 dnoch...a uz mam aj odrodene a som uz aj doma :grinning: :grinning:
18.1. o 3.00 rano sa nam vyliahla Lea s mierami modelky 3245g a 54cm.
Cely moj porod trval asi 3 hodiny...takze som si povedala, ze chcem este aspon 2 deti :slight_smile: :slight_smile: aj ked tym sa to vlastne vsetko este len zacalo.

V nedelu o 10 mi zacala odcvrkavat plodovka...takze sme nabehli do porodnice...tam urobili test na plodovu vodu a ta nebolo preukazana, tak nas poslali domov. kontrakcie mi zacali asi o pol 12 a to rovno v 10 minutovych intervaloch a to som si fakt nebola ista, ci to nie su iba poslickovia - uplna pohoda. Ale zrazu o pol 1 kontrakcie kazde 4 minuty....takze zase rychlo do porodnice, lebo v aute uz zacali aj tlaky riadna na mna prichadzat. No a potom som uz iba asi na 5 krat vytlacila malinku :slight_smile: Myslela som si, ze to bude ovela horsie...ale vraj som bola najexpresnejsia prvorodicka co tam kedy mali...tak som veeeeeeeeelmi rada, ze to mna takto vyslo.

Pozdravujem vas zatial vsetky, tym co ste este cakate zelam vela sily a novym babenkam vela zdravia...neskor pridam fotku nasej malej vlasatice :slight_smile:
21. jan 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pondeli,zuzul30,aurra-myslim,ze idete rodit v MT,tak ako ja,tiez mam termin v nedelu,ale nepotesim vas, v nedelu je dost blba sluzba,aspon podla mna,tak ja by som radsej v sobotu,alebo v pondelok..........aj ked najradsej by som bola keby to bolo za mnou uz dnes :wink:
21. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vitaj v klube, andrejka

babus, gratulujem k babatku! a k tomu uzasnemu porodu - lucky you :wink:
21. jan 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute brušká!!

tak podľa koňa mám dnes termín - a stále nič.. , podľa ms až 24., ale bebel sa dlho neozvala... ktovie
pondeli, andrejkaz, zuzul, tak , ktrora bude prva?
21. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejkaz -a kto služi v nedelu?
Aj ja som zvedavá ktorá z nás bude prvá :wink: Ináč začínam mat obavi aby sme sa tam všetky vošli-koniec januára je pre MT akýsi plodný :grinning:
babus-aj ja chcem mat taký porod.....gratulujem k zdravému babenku :dizzy_face:
21. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by aj mna zaujimalo, kto sluzi v nedelu
21. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky :slight_smile: tak hlasim ze dna 14.01 sa nam narodila nasa dcerka Sofinka o 17:25, 3400g a 50 cm. :slight_smile: mozte kuki do albumu.....mozem len povedat ze porod dopadol dobre.... predstavovala som si to horsie.... mali sme to stastie ze to prebehlo dost rychlo.... a gratulujem novym maminkam a vela zdravicka pre ich babatka :wink: :slight_smile:
21. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...blahozelam novym mamickam a ich drobcekom...veeela zdravia...
ako sa to tu pomaly vytraca...uz je nas ozaj len zopar :wink: :dizzy_face:
21. jan 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,kde ste kupovali detske nausnicky,resp.viem,ze raz tu niekto dal dobry link na destske nausnice,myslim,ze to bola Olienka.. :grinning:
21. jan 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej blahozelam nelle a babush k babikam vela vela zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face:

ketkous mi mame prepichnute uska a nausnice ma tie co som mala ja ako mimino nevedela som ze su origos detske nausnice :astonished:
21. jan 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bebel sla dnes kuknut noveho doktora do Tn. Predpokladam, ze ak by sa nieco dialo, uz by dala vediet:wink:
Gratulujem k novym babam.
21. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix...dakujeme...ja som si uz tiez zacinala mysliet, ze bebel rodi :slight_smile:
21. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nerodím a dnes som sa zoznámila s druhým dokim. V pondelok mám u neho ďalšiu kontrolu. Potom obdeň ďalšie až do návratu môjho dokiho alebo pôrodu. Zajtra sa idem vytočiť do soc. poisťovne, prečo doteraz nemám žiadne prachy na účte...keďže mi moja referentka ešte ani na 1 z 10 pokusov dovolať sa jej na klapku nezodvihla telefón!
21. jan 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, tak uz sme z porodnice doma. S Lopezkou sme nakoniec rodili v ten isty den. Byvali sme v susednych izbach s prepojenou kupelkou a wckom :slight_smile:

Ako to zvladate s babatkami prve dni? Malicky je zlatucky, stale cez den spinka, v noci je casto hore, ale mam take zmiesane pocity ako to budem zvladat, ked mojmu drahemu skonci dovca.
21. jan 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok