Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

antoniab
3. máj 2010

inak baby roxi tu uz dlho nebola 😕

andykca
3. máj 2010

ketkous aj my s adros objednavame od tej pani vlozky do kocikov.....a nema latku co som chcela tak musim vyberat nanovo ...hmm to bude zas fuska xi

mateson ahoj 🙂 tak vykopavka isto ee...moja mamka je o 5 rokov starsia ako ty a uplna mladucha xi....

Zuzi a to zvladas maleho so seknutymi krizami? fuha....klobuk dole...

zazalienka
3. máj 2010

Andy nemboj, budeme komplet.. len do tej pizza Kitty asi nie, lebo to by tá nevrlá čašníčka asi skolabovala🙂)

gucz
3. máj 2010

Zuzka krásne si to napísala, fakt 🙂 . To fakt už nosíte 74? Tak na leto mu zober 80tku, však ak by dačo, tak znosí aj na jeseň 🙂
Liwka krásny darček pre malinkú, aj ja som nad takým rozmýšľala, no asi objednám až keď budeme deťom robiť spoločnú izbičku.

Nejak nestíham reagovať na všetko, šmejdím aj po MMB, malej som objednala adidas teplákovú súpravu za 12€ na jeseň a ešte hľadám dačo pre malinkého 😉

liwka
3. máj 2010

ozaj, Renka, som sa chcela uz davnejsie opytat, kedy sa Denke narodil Tomasko? bo v nemocke sme sa nestretli...
a uz sa na to stretko tesim. ja mozem hocikedy okrem vikendov- tie mame az do konca mesiaca zapratane 😒
Mateson, vitaj. dobre rady sa zidu vzdy 😉 , ale priprav sa, ze my mame vzdy vela otazok 😀 😀 😀

zazalienka
3. máj 2010

antonia čo by som ja za to dala, za také veľkosti, že 56 a 62 a aby sa malý mohol vyvážať v hlbokom kočíku.. nuž, je to dlháň, s tým nič nenarobíme🙂) ale zasa má byť po kom, keď bude rásť ako Veronika tak zbohom.. tá má 8 rokov a nosí 146-152.. 😀

noo andy, sedím na pol zadku, kojím na pol zadku, vždy tak trochu bokom, lebo potom sa nepostavím.. a keď mi malý zaspí na rukách, tak nás Dušan zdvíha zo sedačky stereo.. bolí to jak fras, ale doktorovi sa mi zatiaľ nechce, zas by mi fukol obstrek do chrbta🙂)

gucz
3. máj 2010

Liwi Tomáško sa narodil 8.februára a jasné že zavolám aj segru, ona bude určite moc rada
Zuzka no tá nevrlá čašníčka by to už asi nerozchodila 😀 😀 😀 , a možno tam už ani nieje, možno sme ju tou našou epidémiou nakazili 😀
Dobre by bolo niekam na terasu zamieriť, nech sa tam zmestíme aj s tátošmi (kočíkmi)

zazalienka
3. máj 2010

inak v Cíferi v obchode majú také krásne nálepky na stenu, pastelové, slniečkové, obláčikové, dokonca to drží aj na našej hrubej omietke.. malému som spravila kútik, polepila stenu..a majú tam teda tých nálepiek hoooodne.. krásne to vyzerá.. zajtra ofotím, malý už chrapká..
nalepí sa a bez poškodenia steny odlepí..

zazalienka
3. máj 2010

noo terasky sa po meste stavajú a veselo sa tam aj kojí (som si všimla ako som preletela mesto).. no problem🙂

andykca
3. máj 2010

minix viem o com pises....aj ja som x krat kojila postojacky na ulici pred ludmi 😀 😀 na to kaslem, tiez mi to nerobi problem...

...ale mam aj taky skaredy priklad: Petova sesternica tiez dodrziavala to, ze kym kojila tak malej nedavala nic...nastali velke horucavy a mala dostala horucky fest vysoke a nik nevedel preco...nakoniec sa zistilo, ze malinka mala nedostatok tekutin a dostala zapal mocovych ciest...jasne malemu sa to nemusi stat, ale tak ked je vonku teplo tak mu tej vody trochen dam - teda ked bude chciet...xi....

a ma napadlo Zuzi...aj moj otec bol policajt dlhe roky a aj moja segra chce byt moc policajtkov - a isto raz bude a su to fajny ludia 😉

andykca
3. máj 2010

bozeee slovencinarky - policajtkou 😀

mateson
3. máj 2010

No nevim, v čem bych Vám já mohla radit. Nejsem ani dobrá rodička ani kojná. První porod katastrofa mladá rodička druhý cisarsky u Kocha. Moje deti jsou v podstate dva rozmazlení jedináčkové. Ale ne vážne. Je to paráda taková kombinace detí a nekdy i dost vtipná. Užíváme si to. Jenom dcera nesnáší když jí bratr v obchode schválne oslovuje mami. Mamí kup mi zmrzlinu. Ona tvrdí,že on je pro ni ta nejlepší antikoncepce. A to je fajn protože ješte ji čekají 3 roky vysoké.

zazalienka
3. máj 2010

viem, mám jedného ex poliša doma 😀 .. a jednému ideme o dva týždne na svadbu.. xixi berie si policajtku.. a ďalších x sú skvelí kamoši.. noa čuduj sa svete aj tituly za aj pred menom majú🙂))

zazalienka
3. máj 2010

mateson 😀 😀 😀 😀

olienka12
3. máj 2010

zaza chrbat nezavidim,ja mam stale problem s klbami :( niekedy sa neviem postavit co ma kolena bolia ☹ trva to uz riadne dlho tusim ked mal maly 7tyzdnov 😒 k lekarke nemam cas zajst

zazalienka
3. máj 2010

mňa naposledy seklo 29.12., tak s bruchom som do pol noci čakala na neurológii, Veronika a mangel so mnou.. dostala som obstrek, tak to povolilo.. ja to mám chronické, pár rokov dozadu mi odporúčali na neurole, že keď niekedy budem mať dieťa, tak ho nemám sama zdvíhať a pokladať, aby sa mi nepriťažilo .. aj v papieroch to mám napísané 😀 😀 😀 😀 😀

dzobko
3. máj 2010

Pekny vecer prajem damy,
kukam, ze sa to tu opät rozvasnilo a tentokrat nie mojim pricinenim.... 😉
Zazalienka, keby moj manzel nemal kamaratov policajtov, tak by sme zbankrotovali na pokutach... 🙂 🙂 🙂 Moj drahy sa totiz drzi hesla: ked uz, tak poriadne a naposledy mi z uctu ubudlo 420 euriek...Na druhej strane, stretla som uz vselico zelene na cestach....
Mateson 😀 😀 😀 😀 😀

olienka12
3. máj 2010

no to pisal kto heh to by som teda chcela vidiet matku,ktora aspon trocha moze svoje dieta na ruky zobrat aby to nerobila

gucz
3. máj 2010

babulky ja sa na dnes lúčim, privierajú sa mi okále, tak pádím do hajan, dobrú noc prajem 😔 😔 😔 🙂

olienka12
3. máj 2010

bru 😉

liwka
3. máj 2010

mateson, taku antikoncepciu sme my slubovali nasej malej, ked revala ako tur vdaka kolikam. sme jej slubili surodenca az ked bude chciet zacat so sexom. ale celkom rada by som porodila skor 😉
daj vediet, ci ta antikoncepcia ucinkuje 😀

evca35
3. máj 2010

no nazdar, tu bolo dnes dobre dusno, jak f Košicoch 😀 ale potom sprchlo a super sa kočíkovalo ... Tiež počítam dni kedy odložíme vaničku, chýba necelých 10 cm, keď sa malý natiahne, bude mu malá. Tiež má byť po kom.

ahoj Mateson, ja budem mať cobydup 38 😉 Ja mám menší rozdiel medzi deťmi, zatiaľ super. Malý keď sa usmeje na dcéru, tak hneď by chcela mať aj ona bábo ... No dúfam že to nemyslí vážne 😅. Alebo žeby som jej už odkladala vecičky?

zazalienka a olienka - nezávidím vám, ja mám občas bolesti v krížoch a kolenách a mám dosť.

evca35
3. máj 2010

tu je s oteckom

evca35
3. máj 2010

keď to takto pôjde ďalej, budem najnižšia v rodine. Dcéra má 13 rokov a meria 173 cm.

olienka12
3. máj 2010

fuu evca mas doma modelku 🙂)

zazalienka
3. máj 2010

Reni dobrúúúúú...
olienka, doslovne.. nezdvíhať dieťa, nenosiť minerálky v balíku, radšej po jednej, nero biť prudké pohyby..
dzobko môj MM bol v civile.. aj keď teda ja som všeobecne na uniformy.. na leteckom dni bol jak čert, lebo mne sa uniformy páčia, tak som krútila krkom za každým pilotom🙂) teda za uniformou.... v slabej chvíli MM sľúbil že sa navlečie do starej zelenej a zatancuje🙂))

nuž, tento rok letecký deň v PN oplačem, pošlem len mangela s Veronikou..

olienka12
3. máj 2010

zaza mozno by maleho tie lietadielka uspinkali nas danko ma rad rachot co nechapem ale ked je ticho cez den spi len chvilku,ked je ramus vonku /stavaju dasliu bytovku/ tak spinka krasne 🙂)

antoniab
3. máj 2010

evi fuha tak to je uz ina vyska 😝 ja 28 a len 158cm takze moje dite moze zdedit len nieco po tatovi ale no len ked sa narodila mala len 44cm takze asi velmo nie 😀 😀

inak aj ja sa lucim dobru noc

dzobko
3. máj 2010

Zazi, keby si videla tancovat MM, tak bud umries od smiechu, alebo sa zlaknes a pojdes ho ratovat (poskytnes mu prvu pomoc pri zachavte).

dzobko
3. máj 2010

Olienka, nas maly je na tom rovnako. Ked je ticho ( kociar pod kosatou lipou a pocut len stebot vtacikov a zurciaci potocik - budi sa a v tom najväcsom rachote (cinkulare, pily, zvaracky, motorky...byvame na dedine )buva ako anjelik.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre