Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dzobko
18. máj 2010

Olienka, pri mojej postave(skaderuka skadenoha - dlhe som jak tyzden pred materskou) by bodlo 8-10 kg.
Mno, ale mam doma aj vystrahu....tato postava a aj metabolizmus su dedicnou zalezitostou z otcovej strany...tatino ma momentalne 130kg a jeho maminka mala este viac....a na koho je hodena Evinka...na tatinka...a ako vyzeral Evinkin tatinko v jej veku....ako Evinka teraz...

zazalienka
18. máj 2010

oka 😎

zazalienka
18. máj 2010

dzobko - podobne🙂)

olienka12
18. máj 2010

🙂)) no ja nemam po kom byt chuda to je tiez pravda,ale tak aspon 68 prosim si prosim

zazalienka
18. máj 2010

ja 65 - toť nesplnený sen..

olienka12
18. máj 2010

ako to by bol ideal 🙂 20kg 🙂 dole no popracujem na tom snad sa podari

andykca
18. máj 2010

aj ja cem 20kg doleeeeeeee 😔 😢 😀 😝 .......doma ma to kua vobec nebavi sa nadrmat (niekedy sa prehovorim, ale to je malo)....a najlepsie je, ze jak maly zvysil odber tak ja tiez viac odoberam - ale z chladnicky 😀 😀 😀

poznam babu co sa pokusa cely zivot pribrat a neda sa jeje....ach je to nespravodlive tento svet...nemoze to byt tak ze akurat pre vsetkych? 😠 😎

Zuzi ja som akoze fest zvedava, aky bude zajtra rozdiel medzi nasimi chlapmi 😉

evca35
18. máj 2010

ahojte,
konečne som sa sem dostala a dočítala som vás. tak ste tu zase mali rušno.

bavili ste sa o kúpaní, tak pridávam aj ja kúpaciu fotku. Vanička je dosť veľká a kúpem ho len s pridržiavaním pod krkom.

ja som sa prestala vážiť, ručička na váhe zastala na 63 (rodila som so 75 kg) a nejde dolu, pritom už aj manžel si všimol že som schudla - sťahuje sa mi panva, padajú mi nohavice, čo mi boli pred mesiacom akurát. Už potrebujem opasok. Ale kilečká zostávajú.

a dávam aj fotku na brušku, vydržal 5 minút 😀 😀 😀 , čo je strašne dlho uňho, potom s veľkou sestrou a s knižkou, ktorú veľmi rád číta, asi preto že mu chutí.

a ešte jednu s dúhou. Dnes aj u nás vyšlo slnko, ale fúkal silný a sudený vietor.

olienka12
18. máj 2010

ah jaj evca co by som dala zato aby sa mi panva stiahla :(( mne sa boky rozsirili neskutocne a to hned v 8tt,takze to neboli ani tak kg :( ale asi to uz nerozchodim,no tie kg by sa mohli v lete odparit 🙂
zmenila mi lieky endokrinologicka tak snad to pojde

olienka12
18. máj 2010

evca maly je nadherny a ta modelka jeho sestra 😀 krasne detvaky mas 🙂

olienka12
18. máj 2010

ozaj pripadam si ako samomluvnik ale taku vanicku mame aj my 🙂)

zazalienka
18. máj 2010

no neviem ako Vy ale ja si idem otvoriť pifko.. len neviem ako zreaguje s tou zmrzlinou čo som teraz dojedla.. takto asi nedám dole čo?? 😀 😀 😀

andykca
18. máj 2010

oli 😀 😀

evca maly je zlaty a aj dcera fesanda 😉

Zuziiii no teda....hadam to neurobi sarapatu 😝

dzobko
18. máj 2010

Zaza a mozno prave tak...ked budes stretavat samu seba vo dverach 😀

zazalienka
18. máj 2010

samu seba v kúpeľňových dverách som stretávala včera, keď som dojedla perkelt smotanový🙂) ee už nechcem.. ale to pifko je dobrééééé...

evca35
18. máj 2010

už som tu, bola som sa pochváliť aj na FB 🙂

oli - dík, aj tvoj malý je zlatučký, taký fotomodel.

joj všetky januárovčatá sú zlaté, vydarili sa nám 😀

zaza - nechcete malému pristrihnúť vlásky? na bokoch nemá či má len málo?

takú dobrú zmrzku by som si dala. My sme už stihli spásať nový cartedor - muffin. Teraz fičíme na fidorkách, dnes sme mali ďalší prísun - zo všetkých druhov po kuse pre každého.

zazalienka
18. máj 2010

evca krááásny je krpec.. náš má 66 čísel, xixi včera mi volal kamoš že koľko malý podrástol, idú kupovať kočík, aby vedeli aký veľký bude v zime.. no Ďuri je kýblová výška, jeho žena tiež, takže určite by sa podľa nás kandelábrov a Michelina orientovať nemali 😀 😀 😀 im kľudne stačí "normálna " vanička...

a to je svätá pravda - naše deťúrence sú úplne najkrajšie.. všetky do jedného..

evca35
18. máj 2010

vidím že všetky ste na FB 😎

oli - a malému je tá vanička malá? veď je menší ako náš.

olienka12
18. máj 2010

evca neni ale vo velkej vani je lepsie 🙂) ucime sa plavat a nebat velkej vody 🙂 v malej vanicke kupem ked som sama doma

andykca
18. máj 2010

evca setci su na FB 😀 😀

hmm inac mam dilemu...Patrik uz ma len kusticek a vanicka (na kociari) mu bude mala ☹ ... kolke uz mate sportiaky?

zazalienka
18. máj 2010

Andy, my už mesiac jazdíme v šporťáku.. a teraz sme kúpili taký šikovný autový skladný.. ale len naležato zatiaľ..

evca35
18. máj 2010

joj vidíš, zabudla som stiahnuť fotky z mobilu, fotila som malého v sobotu v kočiari, tiež mu je vanička tak akurát. Športovú časť nasadím hneď ako sa oteplí, inak menší a skladnejší chceme kúpiť, len sa nevieme dostať po obchodoch ... chcela som v nedeľu ísť do Optimy, ale u nás lialo a fúkalo, ledva sme došli k svokrovcom.

olienka12
18. máj 2010

evca neoplatilo sa ist vykupene su kociky aspon v nedelu nic nebolo len take smiesne golface pred 2 tyzdnami mali zoppa v maderne a isla som viac menej na istotu,ze pozriem... ale uz tam nebol ☹

zazalienka
18. máj 2010

inak fakt sú asi vypredané.. v bambini TT na ktorý som sa spýtala, ten nemali.. a to na nete mali pri každom že skladom.. tak sme poriešili v Hlohovci.. nemám čas firt lietať po obchodoch a ešte k tomu sama .. aspoň som využila keď bol mangel doma.. a zatiaľ klop klop sme spokojní.. jazdí sa s ním super, je ľahučký a skladný..

olienka12
18. máj 2010

zaza aj maderna ma na stranke,ze pistacio dostupne od juna...
mne sa paci ta kombinacia so strieskou takou vo vnutri so vzorom aj som ju v optime videla nazivo s babatkom dnu 😉

andykca
18. máj 2010

Zuzi, asi som nepostrehla...aky ste kupili?

no tak aj ja asi pomaly vytiahnem sportiak....este pockaaam chvilen, ale ked uz mu tam fakt nebude pohodlne menim vanicku za sportiak (aj ked nerada - som si myslela, ze mam velku vanicku a prd).....a mame aj podlozky (ja a adros) do kocikov nove od tety z CZ..su uzastne vazne ak niekto vaha nech si objedna - neolutuje....krasne, originalne, presne sedia na kocik no fajn proste 😀

olienka12
18. máj 2010

andy ja mam tu emitex a som spokojna ale este asi jednu objednam. nam je este vanicka akotak dobra, tak este pockame mesiac mozno

evca35
18. máj 2010

oli - bola si aj v Toy? Mne sa lepšie pozerá v Maderne v Barci, je väčší priestor a väčší výber tovaru. Len sa tam dostať ... a už kúpim aj stoličku.

zazalienka
18. máj 2010

no veď daj link.. akýto kočík máme:
http://shop.aladdin-kociky.sk/images/chipolino_...

no a do toho som ešte zobrala tú vložku emitex, tú menšiu, bledo žltú..

aj my sme si mysleli že máme veľkú vaničku.. jednu z najväčších.. a prd.. ale to ešte len uvidíš ako sa rozkuká malý🙂

olienka12
18. máj 2010

zaza ked misko lezi v tom kociariku trcia mu nozicky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre