Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

antoniab
15. okt 2009

tak to som natom ja velmi dobre 😀 😀 iked mam par tt naviac 😝

antoniab
15. okt 2009

tak nic idem do prace aby som do ordinacie bola doma 😀

minix
15. okt 2009

sisipet, co znamena pupok ako z dalekej afriky? JA som sa bala, lebo ten moj krasny zavrety, na ktory som bola vzdy hrda 😎 sa mi zacal roztahovat do sirky, ako keby rozlievat, ale dnes sa stiahol a je taky malicky, tak je dobre. 🙂

Ja som zatial pribrala 6,5, ale nie je to vidno. vsetko je to v bruchu. 🙂)))

miroslava89
15. okt 2009
liwka
15. okt 2009

mirka, gratulujem, mas to este do juna daleko, ale ubehne to, uvidis:D

liwka
15. okt 2009

babulky, tie moje bolesti su na nevydrzanie. pomoze mi, ak pojdem teraz na pohotovost? alebo mam pockat do rana a ist k tomu mojmu 😖 ?

olienka12
15. okt 2009

caute bruska tesim,tesim,prave som vyhrala aukciu http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1403703 krasne ze?

janka1
15. okt 2009

mirka supeeer blahozelaaam 😵

liwka a co ti je? o ake bolesti ide?

olienka nadherneeeee je to nechces predat 😀 😉

ivv
15. okt 2009

olienka kraaasny kompletik 😵 😵

inak ja mam trvaly pobyt v turcianskych tepliciach, prechodny nemam nahlaseny v BA, gyndosa mam v BA a nikdy som neplatila, za to ze som z ineho rajona.. 😕

ivv
15. okt 2009

mirka blahozelam! 😵 😵 opatrujte sa! 🙂

olienka12
15. okt 2009

hmm mi nepridalo prispevok,tak este raz sa chcem pochvalit co som vyhrala http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1403703 🙂)) a mam plus 15kg a neriesim,lekar mi na to nepovie ani pol slova....

liwka
15. okt 2009

cely den mam silne bolesti brucha, tvrdnutie a teraz su tie bolesti az take, ze ma to "zohne". neviem, co mam robit

olienka12
15. okt 2009

joj mne to tu vsetko blbne nenacitalo mi prispevky neide nam net tak som pripojena na pc cez mobil 🙂)

janka1
15. okt 2009

olienka pridalo ti prispevok a pytala som sa ci nepredaaaaaaaaaaaaaaaaas 😉

liwka kde presne ta boli? co si si na to dnes dala alebo co si si vzala?

ivv
15. okt 2009

liwka tak radsej chod na pohotovost.. brusko by ti nemalo tvrdnut tak dlho.. 😕

olienka12
15. okt 2009

liwka magne si brala? mna boli brusko uz par dni,dnes som isla peso na postu a chytil ma krc do lavej strany,ale zobrala som hned magne a uvolnilo to. neviem radit,ak sa citis,ze by ta mali prehliadnut,tak chod na pohotovost gyndu

olienka12
15. okt 2009

Mirka blahozelaaaam drz sa, co krcok? a je jedno?

janka1
15. okt 2009

olienka ignorujes ma?????????

ivv
15. okt 2009

dievcata, myslite ze by toto mohlo byt ako fusak do autosedacky?? celkom dobra cena .. http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_...

olienka12
15. okt 2009

jasne ze nie 🙂)) mam problem s netom 🙂) jasne ze nepredam, mam vo vyhlade dalsie skvele kusky tesim tesim 🙂) este som vyhrala aj toto aspon na prve tyzdne do perinky http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1403407 😉

liwka
15. okt 2009

lieky som nebrala ziadne, magne beriem uz asi mesiac, boli ma to v podbrusku, uplne nizko a mam pocit, akoby aj to brucho nejako kleslo, co je u mna este nepredstavitelne

zucana
15. okt 2009

cafte baby u nas vo februarovkach to dnes trosku viazne 😉
neviete poradit ci by sa nemal jahodovy lekvat ktory mavam na ranajky ? 😎 dikes

janka1
15. okt 2009

olienka tie pancuchy su suprove ja som na ne vobec nenatrafila 😠

janka1
15. okt 2009

liwka pre istotu zbehni na tu pohotovost 😉
nic za to nedas 😉 a budes kludnejsia a aj vsetci ostatni okolo 😉 🙂

janka1
15. okt 2009

zucana a preco by sa nemal???????????????

zucana
15. okt 2009

baby u nas spominali nieco s jahodami ze su alergeny ci co...no ja som tiez akoze prekvapena bola tak overujem 😉

olienka12
15. okt 2009

jani maju ich vHM v Optime,len su dost drahsie ako som kupila su bez chodidla tam treba ponozticky

olienka12
15. okt 2009

zucana somarina, ked budes kojit,tak moze byt alergen jahody tak isto ako paradajky,uhorky,kapusta..... ked ich nejes v tehu na tony tak je to ok

janqa24
15. okt 2009

ja mam pred sebou rozbalene susene figy a neviem, ci mozem 😨 mozem????

antoniab
15. okt 2009

oli pekny ulovok 😉
ja mam sobotu rozluckovu party dostanem darceky ja tak sa tesim ale mi je aj smutno 😒 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre