Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

drobec123
autor
2. sep 2009

dorotka vitaj naspat a tesim sa z dobrych spraviciek !
co sa BA stretka tyka, ja som za 24.9. v piatok mozme v stretnuti pokracovat na cviceni v relaxxe 🙂
a co sa miesta tyka mne to je jedno ci z Pezinka pojdem do BA alebo Trnavy 🙂 aj ked hlasovat budem asi z BA (sorry baby....)

miska ja chodim na UTZ vzdy ked mam poradnu, to je kazde 4 tyzdne. ale teraz po morfologickom ktory som mala v 22tt uz zacinam kazde tri tyzdne. je to velmi individualne ....

drobec123
autor
2. sep 2009

weronyca, ved nejaku cajovnu najdeme. v meste poznam az dve dobre 🙂
a co sa cukrarne tyka, tak v limbachu je vyborna ale aj v pezinku 🙂

dorotkaa
2. sep 2009

no ja som tiez viac za stretko v ba, predsa len tu pracujem a v trnave len "prespavam"...

takze zatial sme sa dve zhodli na 24.9.2009... kto sa prida??? 🙂

olienka12
2. sep 2009

janka ja asi dojdem autom uvidim, mozno sa evka ku mne prida nech neide z po busom 😉

olienka12
2. sep 2009

evca ty si chcela postielku so stahovacim bokom ze? http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_... tu je jedna za normalnu cenu

miska333
2. sep 2009

no ja som bola na zaciatku, potom v 12tt a to je vsetko, doktora mam vyborneho ale je mi to take zvlastne ze kazdy chodi casto a ja nie. ale dakujem

olienka12
2. sep 2009

dala som moje aktualne brusko do albumu nech vidite to stale veduce 🙂))) uz by ste ma mohli niektora predbehnut, nech sa necitim tak blbo 🙂))

krpuch
2. sep 2009

caute baby, tak ja zajtra idem na morfo. aj sa tesim aj sa bojim...dufam,ze vsetko bude v poriadku. tatino bude cakat na chodbe a ja si budem vychutnavat babo.

boncusik
2. sep 2009

olienka, bruško máš nádherné

😉

a ozaj baby my sa vobec nemusíme hanbit za naše brušká ved budeme maminy 😀 😀 😀

moj MM ma dnes prekvapil a objednal kočík- casualaplay S4 😅

olienka12
2. sep 2009

krpuch nechces tatina pri sebe?
drzim prsty urcite bude vsetko ok 😉

olienka12
2. sep 2009

ja sa nehambim, ale mam naskok heh za mesiac ma ziadna neprerastla 🙂))

olienka12
2. sep 2009

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1635/rh... konecne clanok co mi vysvetlit ten problem s Rh negativ 🙂 snad nebudu problemy mam 0-

boncusik
2. sep 2009

holky, viem že ste tu už niečo preberali ohladne matreskej a rodičovskej dovolenke, ale mám dotaz

neviete či budem mocť poberať materský a potom rodičovský- príspevok ak chcem cca 2 mesiace po porode začat robit 2hodinky denne a starat o mimčo sa zatial tie 2 hodinky bude moja mamina?

baileysa
2. sep 2009

ahojte dievcata,

vobec vas nestiham citat ☹ len som prisla pozdravit a idem zmerat brusko 😉

baileysa
2. sep 2009

tak hlasim +6cm a + 2kg 🙂

k.a.t.k.a.
2. sep 2009

ahojte 🙂

tiez mam dnes po morfo utz. v medifere 😎 takze budeme mat parik 😅 hlasim chlapca do klubu 🙂 no a mam mat inak kludovy rezim vraj sa mi otvorili trochu porodne cesty 😝 takze nic tazke nezdvihat ani malu 😒

roxy_1
2. sep 2009

katka super vitaj do klubu chlapecku 😀 a moc ti gratuluji 😵 hlavne se setri 😉

marushka
2. sep 2009

ajojte, ja len na skok...

gratulačka letí všetkým k výsledkom a pohlaviam 😉

katka: a aké to bolo v tej medifere nakoniec a koľko ťa to stálo? ale super že párik, nie? blahoželám...s tým kľudovým režimom to zober asi zodpovedne...máme to teraz v rodine, viem o čom hovorím a drž sa!!! 😉 😉 😉

stretko BA v uvedenom termíne mi zatiaľ vyhovuje, len dajte vedieť kde a o koľkej 😉 😎 😉

drobec - kuk do ip, nechcem sem písať návy firiem...ale áno, ja som kupovala angelcare...iný som nechcela, ostatné sú síce lacnejšie, ale aj tah si baby phone musíš kupovať extra a keď chceš oboje kvalitné, vyšlo by ťa to ešte drahšie, a k tomuto bolešte aj ten kôš na pleny...

baileysa
2. sep 2009

kati, gratulujem ku chlapcekovi, meno uz mate vybrate?
davaj na seba pozor 😉

inak ja budem v ba ten vikend, 25.-27. 9., len budem mat program, tak neviem, ci by sa mi podarilo prist na stretko 😖

wanduska
2. sep 2009

mate niekto skusenosti s tymto kremom? alebo s tou kozmetikou vseobecne? Mamma Donna – Krém proti striám, 200ml
Výrobca: CHICCO

dorotkaa
2. sep 2009

wanduska ja nie, nikto som o tomto kreme nepocula...
a katka gratulujem k chlapcekovi... ako si boal spokojna s holanom? o kolkek si bola? ja som bola rano o osmej...

dorotkaa
2. sep 2009

chcela som napisat nikdy som nepocula... 🙂

wanduska
2. sep 2009

vsak ani ja 😎

lopezka
2. sep 2009

dobry vecer babulky tehulky 😀
ja som len pred hodinkou dosla z prace 😒 takze som dead 😖

zbezne som si vas precitala a stihla som si aj brusko zmerat .....narastla som za mesiac o 6cm 😠

olienka klidek, niekto musi byt prvy 😀 😀 😀

dadulka, drzim palceky nech s otcom vsetko dobre dopadne 😉

blahozelam k vsetkym dobrym vysledkom a k zisteniu pohlavia ( sorry, ze si nepamatam vsetky mena, ale uz je nas tu nejak vela 😀 )

co sa tyka toho strtka v ba, zatim mi to vyhovuje, uz budem mat chvalabohu aj po svadbe, takze pohoda 😀 zatim teda teoreticky potvrdzujem ucast 😅

lopezka
2. sep 2009

marushka, tebe prajem skore uzdravenie 😉 ..... viem si predstavit, ako ti asi je a teda nezavidim ☹ 😒

krpuch, pozeram ze aj ty si brusis zuby na timeu 😀

s tym umyvanim okien tolko nemachrujte no, 😀 aj ja to mam v plane este pokial je akotak teplo a brusko nezavadzia asi 😀 ale nejak sa neviem na to nastrojit 😝 😝

uz asi vsetky spite .....aj ja uz idem zalahnut .............tak dobru nocku 😀 a zajtra pekny den zelam, ak sa neozvem ......opat budem makat na uzavierke ako zerava 😠 😎 😀

weronyca
2. sep 2009

kocky, ja len na skok..musim sa vam pocchvalit.... prave ma zobudil taky silny kopanec.. je mozne ze uz 10min. v kuse kope??? ked si chytim brusko az mi ruku nadvihuje... doteraz som citila len take jemnucke ..ale toto bude isto futbalista, take kopance 🙂

dobru nocku vam prajem....

aneska
3. sep 2009

Ahojte, ako vás tak čítam, tak mám pocit, že v januári sa narodí veľa chlapcov... 😉

aneska
3. sep 2009

☹ Vy asi ešte pekne spinkáte, len ja som sa už musela dotrepať do roboty..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre