Januárové detičky 2012

lilly2711
2. máj 2011

Ahojky budúce maminky - čakateľky na január 2012. Keďže zatiaľ takúto tému nikto nezaložil, dovoľujem vás sem pozvať. Mám termín 1.1. 2012 a teším sa na ďalšie, aby sme spolu prežili naše tehu 😉 😉 😉
Tak šup-šup sem.... 😀 😀 😀

solinkarka
5. máj 2011

@venny26 gratulujem 🙂
@aksniteb a to je kde? 😅

lilly2711
autor
5. máj 2011

Ahojte, tak ako sa vam dari?? Solinarka, si uz v sukmromke,tak sa tesim na pokec.
venny26 gratulujem a myslim, ze kazda mamina, ked uvidi tie povestne dve ciarky, tak si chvilku mysli, ze sa jej to len sniva. 😀
moli2008 gratulujem, no ved ono to vzdy vyjde prave vtedy, ked to nikto necaka, nie? Asi ta psychika proste robi svoje.
aksniteb aj tebe gratulujem a prajem bezproblemove tehu. 😉

susubaba
5. máj 2011

@lilly2711 Ja by som mala záujem pridať sa do súkromnej skupiny.

misulda
5. máj 2011

@lilly2711 pridas ma, prosim, do sukromnej skupiny? Dik.
"Tu nie som ukecana" znamena, ze sa casto nezapajam, nie som teda ten denny typ prispievatelky, ale co vies, snad sa to tentoraz zmeni 🙂
Inak take vyraznejsie priznaky mi zacali az tento tyzden.

aksniteb
5. máj 2011

@solinkarka Rajec, ale Solinky sú mi tiež veľmi blízke 😉
som sa dnes ráno vybrala cvičiť a vo fitku som zistila, že vlastne vôbec neviem, čo môžem a čo nie... a zrazu sa mi zmenil pohľad na všetky samozrejmé veci 🙂

@lilly2711 môžem sa aj ja pridať?

danteska
5. máj 2011

buduce maminky prajem krasne prijemne tehulkovanie 😉 takto pred 3 rokmi sme sa aj my tesili a maly zazrak ma uz 16 mesiacov 🙂 uzivajte si tehotenstvo,velmi rychlo to ubehne. 😉

lilly2711
autor
5. máj 2011

susubaba, aksniteb, musulda mate pristup do sukromne skupiny Januárovky 2012
danteska dakujeme

marikaheidi
5. máj 2011

@lilly2711 ahoj lili aj ja som zalozila forum https://www.modrykonik.sk/forum/tema/cakatelky-..., pridaj sa

solinkarka
5. máj 2011

@marikaheidi no asi sa budes musiet pridat ty sem lebo tato tema je dlhsie a su tu uz tehulky 😉

lilly2711
autor
5. máj 2011

marikaheidi vidim, ze ta tema je zamknuta, tak ved ostan ty tu,ak cakas mimi, alebo prid do sukromky. 🙂 🙂 🙂

lilly2711
autor
6. máj 2011

ahojte, ako sa dari???
chcem len odkazat vsetkym tehulkam, ktore este nie su v sukromnej skupine Januárovky2012 a maju zaujem, nech sa mi ozvu. 🙂
nech sa nam to rozrastie 😀

volcanic
6. máj 2011

ja som si robila testíky a vyšli 2 čiarky 🙂 čakame už druhe bábo a termín cca 12. január 2012,aj ked dr. ešte na sone nevidela,idem zase 11teho,tak hádam sa už ukáže to naše mimi 🙂

solinkarka
6. máj 2011

@volcanic pod do sukromky, napis @lilly2711 ona ta tam hodi

moli2008
6. máj 2011

@venny26 noo ti veriem ,že sa z toho nevieš spamatať:D Ja som sa nevedela dva dni a teraz už pohoda..u dokiho si bola?

marikaheidi
6. máj 2011

Ahojte cakatelky, som tehulka v zabehu, predpokladany termin 2.1.2O12 ????

lilly2711
autor
7. máj 2011

@marikaheidi gratulujem a vybrala si pekne meno Zoe, velmi sa mi paci, len tu u nas ( UK ) by to poanglictili a to by si uz deti jazyk lamali 😝 . Ak by si chcela,tak ako ostatne do sukromnej skupiny Januarovky 2012 koli väcsiemu sukromiu, tak napis a ja ti povolim pristup. 😉

sandrittta
7. máj 2011

Ahojte babenky, tak sa asi sna, pridam k vam , zatial mi udalost potvrdili len testiky ( vsetkeho druhu) ..... zajtra idem za doktorom, ale podla mna aj tak to bude zbytocne a nic neuvidi ale.... musim mu povedat ten "rontgen" sperd tyzdna a tak sa mozno troska ukludnit.... ☹

nela30
7. máj 2011

ahojte babeny, ja mam takisto termin 1. 1. 2012, cakame uz druhe babo a velmi sa nan tesime

solinkarka
8. máj 2011

@lilly2711 hod
@sandrittta a @nela30 do sukromky nech nas je co najviac 😉

sandrittta
8. máj 2011

Babenky, mam otazku... Dnes som to oficialne mala dostat a nic, to by vsak bolo skvele ak by ma priserne "nepichalo" na pravej strane v podbrusku... Co to??? Dobre? Ci zle??

solinkarka
8. máj 2011

@sandrittta to pichanie je ok.....aj ja som to mala, teraz uz pomenej..neboj je to v poriadku 😉

sandrittta
8. máj 2011

Bojim sa, lebo uz mam za sebou jeden spontanny potret v 4 tt .... Ak som spravne pocitala mala by som byt v tretom alebo stvrtom.... Ufff.... Snad to bude ok... Som hypochonder...

solinkarka
8. máj 2011

@sandrittta viem o com hovoris aj ja uz mam za sebou jeden potrat v 10tt v januari tohto roka 😔 tehu tyzdne sa pocitaju od poslednej mrchy. kedy si ju mala?

sandrittta
8. máj 2011

Zacala 10aprila...

solinkarka
8. máj 2011

@sandrittta ja 6.aprila

noja2210
9. máj 2011

ahojte maminy cakatelky :D ja som sa dnes z testiku dozvedela, ze januar 2012 by mohol byt najstatnejsi aj pre nas...tak dufam, ze coskoro to potvrdi aj MUDr. :D

solinkarka
9. máj 2011

@noja2210 gratulujeeeeem 😉

luckydaay
9. máj 2011

Ahojte, ešte to nemám potvrdené od lekára keďže som objednána na 17.5, ale pozitívne 3 testíky to zatiaľ potvrdzujú a podľa kalendára je prepodpokladaný termín 2.1 2012. Tešíme sa zatiaľ s rešpektom, kým to nie je potvrdené ale ak to výjde tak budeme veľmi happyyyyyyyyyyyy a rada sa zapojím do tejto skupinky.

sandrittta
9. máj 2011

@luckydaay Gratulujem! Teším sa s tebou a držím pršteky. 😉

monulicka
9. máj 2011

cajte babule
vyzera to, ze asi budem patri k vam...k Dr.idem az 19.5. ale podla vypoctov by som mala mat termin 1.1. až 3.1.2012. tak uvidime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre