Januárové detičky 2012

lilly2711
2. máj 2011

Ahojky budúce maminky - čakateľky na január 2012. Keďže zatiaľ takúto tému nikto nezaložil, dovoľujem vás sem pozvať. Mám termín 1.1. 2012 a teším sa na ďalšie, aby sme spolu prežili naše tehu 😉 😉 😉
Tak šup-šup sem.... 😀 😀 😀

solinkarka
9. máj 2011

@monulicka gratulujeeeem 🙂
Dnes to tu ide ako na beziacom pase uz 3 nova tehulka 😉
baby potom sa pytajte do sukromnej temy ak budete mat zaujem 😉

monulicka
9. máj 2011

@solinkarka no, ja zatial neviem ci sa mam radovat bo toto tehu je absolutne neplanovane a trosku nam skomplikuje buducnost, ale tak ked bude, tak bude, prijmeme to 😉 a hlavne budem dufat, ze to bude dievcatko! 😀

solinkarka
9. máj 2011

@monulicka preco ze skomplikuje buducnost? 😅 drzim palce aby to bolo dievcatko...vidim ze mas skoro rocneho synka tak to budete mat doma veselo 😉 hlavne samoc nenamahaj a nenos ho na rukach ked to neni treba 😉

monulicka
9. máj 2011

@solinkarka nechem teba ani ostatne nudit detailami, proste, ja som sa uz chystala do prace a maleho mam prihlaseneho v jasliach, kedze bohuzial nas prinutila financna situacia....no ale takto sa to vsetko meni a priznam sa, ze mam aj trochu strach ako to zvladneme.... 😕 a maly je este maly, ktovie ako to zoberie on.
My sme jeden z tych pripadov kedy antikonc.zakony akosi nefunguju a ani tabletka po nas nespasila 😵 sme nejaki superplodni 😉

sandrittta
9. máj 2011

@solinkarka Ahoj 🙂 len tak zo zvedavosti, robis nieco inak resp. sa stravujes, cvicis alebo tak?? Neviem ani ako to je s tou intimnou strankou...mozeme pokracovat s manzelom alebo ako? Som v tomto smere total neinformovana... 🙂 A ako s vybavickou kupujes alebo je este privcas? Ja som pocula, ze sa nema kupovat ani nikomu hovorit ,ze som v tom do 3 mesiaca...

sandrittta
9. máj 2011

@monulicka Vieš koľko dievčat by chcelo byť na tvojom mieste.... 😉 Užívaj si to! Peniaze boli aj budú a žijeme preto aby sme tu po sebe niečo krásne zanechali a čo krajšie by to mohlo byť....

solinkarka
9. máj 2011

@sandrittta ahoj..niee uplne normalne zijem ako pred tehu...iba som sa zumby zriekla ale to je snad jasne 😉 myslis sex pocas tehu? tak toto je asi individualne..pokial nemas problemy a mas chut preco nie 😅 ale my sme sa ho uplne zriekli kedze som uz mala potrat....noo to su take povery si myslim..ale na vybavicku mame este cas..cise ja uz mam kopec veci pokupovanych ale uz nejdem az ked budem vediet pohlavie 😉

monulicka
9. máj 2011

@sandrittta sak to, ked si citam o tych problemoch s otehu az sa mi nechce verit ako lahko sa nam to pri oboch podarilo..v podstate 1 sex = hned tehu 😵
ako, pomaly to predychavam a zvykam si na novu situation, dietatko je dar od Boha a nas musi mat v tomto pripade velmi rad 😵 ale vo februari mi zomrel dedko, tak to berem, ze nam poslal za seba nahradu 😵

sandrittta
9. máj 2011

@solinkarka lebo ja mam pred skuskami, a dost som ficala na ginku, memoplus, energynapojoch, kave ale teraz predpokladam, kedze vsade je upozornenie, sa budem musiet toho vzdat, to bude vesele ucenie.... 😎 Este pockam do konca tyzdna, tak niekedy v stvrtok, piatok planujem ist k lekarovi prvykrat aby i nepomyslel , ze som sisi, ze za nim utekam po tretom dni meskania a par testoch... Aj ked on sa zda byt ok, a viem , ze okamzite by mi robil sono ale aj tak....🙂 Nechcem sa tesit viac ako je treba, kedze naposledy to dopadlo "na vtaka".... 😒

sandrittta
9. máj 2011

@monulicka yes, to je skvely nazor.... 😉

noja2210
9. máj 2011

@monulicka presne tak...co by sme niektore za to dali...a nie ako my...kazdy druhy den k dr na folikulometriu a nacasovany styk...poviem ti...tazka romantika 😖 ale hlavne aby babo bolo zdrave a ostatne sa okolo penazi vzdy bude dat dajakym sposobom prezit....

sasena033
9. máj 2011

babule prepacte ze sa VAm sem votriem len VAm chcem pogratulovat a zelam krasne tehulkovanie aby st edotiahli vsetko do uspesneho konca..ja mam doma synceka ktory sa narodil 6,1.2009 a teraz sa pokusame o druhe babatko tak VAm drzim palec 😉

rybenka79
9. máj 2011

@sandrittta ucenie ti pojde lahko, lebo bude musiet 🙂 a kam chodis? pokial si tehu alebo malinke babenko sa to da v pohode zvladat, s vacsim ked uz beha a pozor davat to uz je veeelika sranda...

ja som teraz v 7tt a do konca odovzdat dizertacnu pracu, ked sa mi narodil syn ma nahovorili si urobit doktorat a teraz mat zapnuty pc je nemozne, maly ma 3r a sam si obsluhuje videa na youtube 🙂

solinkarka
9. máj 2011

@sasena033 ahoj..dik aj tebe prajem nech sa vam coskoro podari 😉 chcem sa ta spytat ake je to mat zimne babetko? 🙂

sandrittta
9. máj 2011

@sasena033 Veľmi ti držím palečky. Nádherný dátum aj ja by som presne tento chcela u nás pravoslávnych je toto "roždenstvo" bolo by to nádherné. 🙂

sandrittta
9. máj 2011

@rybenka79 Ja mám pred sebou ešte veeeľmi dllhe štúdium, čakajú ma cca 6 rokov , keď chcem aj doktorát, teraz končím ešte iba prvý ročník na UPJŠ právo. 😒 Ale ved sranda... ja nemam obavu , ze by som sa ucit nestihala , lebo mamku mam stale pri sebe, cize to je obrovska pomoc.... 🙂

rybenka79
9. máj 2011

@sandrittta to je tvoja prva VS?

sandrittta
9. máj 2011

@rybenka79 Ano, ano... 🙂

sasena033
9. máj 2011

@sandrittta no ja som mala u dr len jeden termin a to 6,1 a aj vyslo 🙂 je to pekny datum ano...ale na datume moc nezalezi len nech su nase deticky zdrave..dufam ze sa nam podari som po vysadeni HAK akosi tento mesiac nemam ovu bola som nasono bo som zacala spinit a boli ma brcuvho na menzes a folikul nepraskola asliznica nizko len 6mm tak cakam o 2 tt mrechu a dufam ze drhy cyklus bude ok inak lieky
@solinkarka ja som bola spokojna zo zimnym babom...nemusela som s av lete kotulat dost co je teplo este aj brusko..ale tak ked to tak vyjde tak s atreba tesit ...mala som ho vo vanicke do augusta a uz isiel sportak na zimu ja si neviem vynachvalit 🙂

rybenka79
9. máj 2011

@sandrittta podla seba som prvu brala akoze vazne - dokonca aj s nervacenim pred skuskmi 🙂 ale potom dalsie uz to islo lahucko. &treba to dobre vymysliet a vyuzit co sa da, ja nakoniec v mojom veku som bola a este som aj denna doktorantka oficialne a davaju aj plat ako doktorantovi 🙂 inak som najstarsia z doktorantov 🙂

drzim palce, a nicoho sa nevzdaj ani skoly aj ked bude velmi zle!!!!! zvladas 🙂

rybenka79
9. máj 2011

@solinkarka co sa tyka terminu, mne sa tiez zda vyhodou. babenko do tych 6 tyzdnov sa aj tak s nim moc nikam nechodi, a este dovie aka bude zima, ci nie viac ako -5stup. Ale uz od toho aprila parada po vonku a v lete uz sediet a k jeseni uz po 4 lozit.... krasne sa mu vytvori uz aj podkozny tuk a budu odolne a zdravucke a pripravene do dalsej zimy 🙂

noja2210
9. máj 2011

baby, kedy je najlepsie ist k dr na potvrdenie?

vierka0
9. máj 2011

@noja2210 ja som bola min. tyzden ale len kvoli potratu minuly cyklus..sono mi prave preto nerobil, len mi zobrali krv na hcg..dalsiu kontrolu mi dal az o tri tyzdne, teda zaciatkom 10teho tyzdna

silvia0111
9. máj 2011

jeeej aj my mame tohtorocne januarove babatko, a ani sme sa nenazdali, prave dnes mame 4 mesiace 😵 😵 😵

solinkarka
9. máj 2011

@noja2210 tak tak tri tyzdne po vynechani mrchy by ti ho uz mal potvrdit aj sonom...krvou ovela skor....zalezi akym sposobom si to chces nechat potvrdit 😉

noja2210
9. máj 2011

dakujeeem za odpovede :D idem objednavat navstevu :D

kateri29
9. máj 2011

@lilly2711
ahoj lilly pridaj ma prosim do sukromnej temy.som tu uplne prvy krat,tak snad zistim ako sa tam dostat 🙂

kateri29
9. máj 2011

jaj a ahojte vsetky tehulky.
moj termin je 6.1., doma mam dve slecny ,ktore sa uz veeelmi tesia na babetko.ja tiez,ale zial musim radost este skryvat :( blizsie napisem az v sukromnej teme.papa zatial ,tesim sa na pokec

vierka0
9. máj 2011

ja by som sa k vam aj pridala, no viem ja ako toto tehotenstvo skonci? som velmi skepticka, pred 2 mesiacmi som potratila :(

solinkarka
9. máj 2011

@vierka0 v kolkom si potratila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre