Januárové detičky 2012

lilly2711
2. máj 2011

Ahojky budúce maminky - čakateľky na január 2012. Keďže zatiaľ takúto tému nikto nezaložil, dovoľujem vás sem pozvať. Mám termín 1.1. 2012 a teším sa na ďalšie, aby sme spolu prežili naše tehu 😉 😉 😉
Tak šup-šup sem.... 😀 😀 😀

vierka0
9. máj 2011

@solinkarka zaciatkom 5. tyzna..ty tusim neskor co?

solinkarka
9. máj 2011

@vierka0 tak to dost skoro...ja v 10tt

vierka0
9. máj 2011

@solinkarka budem ako na ihlach asi az do toho kritickeho 12 tyzdna, co je este dost..

solinkarka
9. máj 2011

@vierka0 no ja budem pokojnejsia po sone,,,ty kedy ides?

vierka0
9. máj 2011

@solinkarka 26.5. - teda povedal, ze mam prist potom o tri tyzdne, dal mi duphaston pre istotu, tak uvidime, ci to dovtedy zvladneme 🙂 min. stvrtok mi nerobil sono, aby to nedrazdil (kvoli tomu predchadzajucemu potratu) a este ma poslal na vysetrenie na trombofilne stavy na hematologiu..

solinkarka
9. máj 2011

@vierka0 tak to mas este kopec dni pred sebou ale hadam zvladnete 🙂

vierka0
9. máj 2011

@solinkarka no, len aby tebe to sono robil 😀

solinkarka
9. máj 2011

@vierka0 uz pred tym mi robil ale este nebolo nic vidno...tak povedal ze bude nabuduce

monika.ruszoova
9. máj 2011

ahojky baby pripajam sa k vam a gratulujem buducim mamickam.
ja som 7tt takze to bude tiez na ten január. no veru aj ja sa strasne bojim aby vsetko dobre dopadlo a aby to kriticke tyzdne ryyyychlo ubehli.

lilly2711
autor
9. máj 2011

zdravim vsetky nove maminy a pripominam, ze tie, ktore poziadali o pridanie do sukromne skupiny, som pridala a dostanu sa tam tak, ze na hlavnej stranke MK napravo je ponuka fora a jeho temy a tam na spodku su sukromne skupiny, staci kliknut a vyhladat si Januarovky2012.

Ostatne, ktore tam nie ste a mate zaujem, ohlaste sa.

Ak by som zajtra neodpovedala na vase SS tak som niekde na letisku, alebo cestujem autom, takze prosim o trpezlivost. Dakujem 🙂 🙂 🙂

zuzina212
10. máj 2011

dúfam, že sa sem oficialne pridam aj ja... 😅

anib
10. máj 2011

ahojte, ja pisem asi 2t do decembroviek, prvy termin p. som mala 18.12,mne vychadza okolo 25.12.termín,ale doky vravel,ze pravdepodobne to bude prvy jan.tyzden,tak teraz neviem,ci prist k Vam??? Som v 5t6d,cize zacinam 7tt.

lea1333
10. máj 2011

caute babule dufam ze aj ja s kvam co skoro pridam ci uz do januaru alebo do februaru....drzim vam vsetky palce ty kokso inak len nedavno sa zalozila tema oktober 2011 a teraz ze januar 2012 😉 to je krasne...ako sa nam to slovensko rozrasta drzim vam moc moc placeky!!!! 😉

noja2210
11. máj 2011

ahojte mamicky cakatelky...testiky ukazuju stale silnejsiu ciarku, mudr objednana o tyzden, priznaky ziadne....som najstastnejsi clovek pod slnkom....

lilly2711
autor
11. máj 2011

Ahojte,
takze som konecne na Slovensku. Vitam vsetky mamicky a prajem im bezproblemove tehu a pripominam este raz, tie maminy, ktore chcu prejst do sukromnej temy Januarovky 2012 nech napisu IP a ja im tam povolim vstup. 🙂

sariella
11. máj 2011

Ahojte, nesmelo pisem, ze sa asi aj ja k vam pridam. Meskanie mam 4 dni a take mierne bolesti v podbrusku a to chodenie na zachod je pricasto. Inak mi vzdy prisla v spravnom termine. Test si chcem spravit v piatok. Este pockam, mozno mi iba meska... aj ked mam zopar indicii, ze sa nam to podarilo.

sandrittta
11. máj 2011

@sariella Ja by som to asi do piatku nevydrzala 🙂 Drzim prsteky, nech sa k nam po piatku urcite pridas. 🙂

noja2210
11. máj 2011

@sariella drzim silno prsty 😵

aksniteb
11. máj 2011

@sariella držím palce, nech to výjde 🙂 ja by som tiež do piatku nevydržala ...

sariella
11. máj 2011

@sandritta @noja2210 @aksniteb ďakujem kočky, keď mám toľko priaznivcov a toľko palčekov sa drží, tak tam bude .. ešte sa na to psychicky pripravujem.... je to veľká zmena v živote, tak aby som neskolabovala pri pohľade na test .Minulý mesiac som dostala infošku, že budúci rok budem riešiť materstvo, takže dúfam, že to nie je len v mojej naočkovanej psychike...
Držím všetkým palčeky, aby všetko dopadlo tak, ako si želáte.

tini33
11. máj 2011

ahojte, aj ja by som sa chcela pridat do vasej skupiny, k doktorke idem v pondelok ale vysli mi 4tt pozitivne .... takze po vyse roku a pol snazenie je to tu 🙂 tak sa strasne tesime a vychadza to podla mojich vypoctov na januar 🙂

zuzkabluzka80
11. máj 2011

Ahojte baby, tak nam sa po prvy krat podarilo otehotniet, minuly piatok sme urobili test clearblue a test ukazal 2-3 tyzden, termin nam vychadza okolo 11.1.12, tak sa tesime. Rada sa k vam pridam, pretoze toto pre mna vsetko nove 🙂. Zacala som tym, ze som vysadila zumbu a kavu....ale kedze kavu milujem kupila som si dnes bezkofeinovu 🙂

zuzkabluzka80
11. máj 2011

@lilly2711 Ahoj, pridaj aj mna do sukr.skupiny, prosim ta, sice sa s tym trosku musim pohrat, lebo som na MK nova. 🙂 Dik.

pikacu331
12. máj 2011

Ahojte tehulky. Pripájam sa k Vašej téme. Do včerajšieho dna som to tu len čítala ale dnes mi to už doktor potvrdil s knižkou. Čakám druhe dieťa a termín mám podla PM 4.1 a podla UTZ 6.1 takže uvidíme ešte koľko krát sa to zmení. Gratulujem Vám všetkým..........

solinkarka
12. máj 2011

@pikacu331 ty uz mas knizku? 🙂 gratulujeeem

jamka31
13. máj 2011

@lilly2711 Ahojček🙂 Mne vychádza termín na 2.1.2012 🙂))) Veľmi veľmi sa tešíme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jamka31
13. máj 2011

@tini33 GRATULUJEM 🙂 😉

vierka0
13. máj 2011

@zuzkabluzka80 si vysadila kavu? ja ju normalne pijem dalej..teda menej ako doteraz, lebo rano na nu velmi nemam chut, ale poobede si vzdy dam..

feb13
13. máj 2011

caute
ja som mala podla UZV pred 3 tyzdnami aj podla Billingsa anovulacny cyklus... teraz mam nidacne krvacanie, dufam ze uz dnes konci... a ruzova ciarka silne 😀 tak hadam to bude ono. K dr chcem az 8tt takze asi o mesiac, dovtedy budem mat nervy. 😅

sariella
13. máj 2011

Ahojte kočky, tak piatkový test je pozitívny... tak patrím už aj ja k vám. Veštica mi to predpovedala a mala pravdu. Žeby bolo niečo medzi zemou a nebom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre