Januárové detičky 2012

lilly2711
2. máj 2011

Ahojky budúce maminky - čakateľky na január 2012. Keďže zatiaľ takúto tému nikto nezaložil, dovoľujem vás sem pozvať. Mám termín 1.1. 2012 a teším sa na ďalšie, aby sme spolu prežili naše tehu 😉 😉 😉
Tak šup-šup sem.... 😀 😀 😀

1234lubka
11. júl 2014

@mirka2010 nase zlaticka 🙂zazrak to je 😉 ze? 🙂 *aj vy som brala babetko 2 😉

mirka2010
12. júl 2014

@1234lubka aj my urcite chceme, samozrejme, ze ano 🙂 nas poklad potrebuje surodenca 🙂 tak uvidime...ja od januara idem do prace, uvidime, ako to budeme vsetko zvladat!

1234lubka
12. júl 2014

@mirka2010 ved to 🙂 ja nastupujem uz v pondelok....uvidime ako to pojde....hlavne o maleho sa bojim...strasne vyvadza ked.idem prec...

mirka2010
12. júl 2014

@1234lubka drzim palce aby ste to zvladli co najlepsie...dajte potom vediet a prajeme pekny vikend 🙂

1234lubka
12. júl 2014

@mirka2010 dakujem 🙂 tak prsi joj....sme u babky maly sa uz nevedel dockat 🙂 tu ma tatrovku, trojkolku, furik 😉 ani neviem ze ho tu mam 🙂 este nejake zvysne hracky co som este nezobrala do bytu... 🙂 tak sa hraje 🙂 zboznujem ked vidim ako sa hrsje z autickami, obzera dookola 🙂

1234lubka
28. júl 2014

@mirka2010 no, v praci je to zaaatialv pohode...Matulik chce byt zo susedov, dokobca co som sa najviac bala rannych zmien tak v pohode 🙂 ma prisli cakat raz na zastavku, som si ho zobrala na ruky vypusinkovala a onna mna kukol za mami chcem ku teti Mati 😀 no...kubytovke ju musel drzat za ruku az doma uz sa tulkal ku mne 🙂 no moj zlaty si ju oblubil, ona sa s nim tulka tak asi preto 🙂 este tento tyzden vydrzat...potom uz ma svokra dovolenku tri tyzdne....

janafhr
30. nov 2020

@zuzulienkaaaa ahoj Zuzka, trosku starsia konverzacia.. reagujem na tvoju fotku vyrazky na nozicke.. aj si prosim nakoniec zistila, co to bolo a ako si sa s tym dalej popasovala prosim? dakujem 🙂

zuzulienkaaaa
30. nov 2020

@janafhr ahoj...pediatrička mi vtedy len tak strelila, že to bude začínajúca psoriáza...nebola našťastie...jedna mamina tu z MK, ktorá má kopec skúseností s ekzémami na sebe samej mi podľa fotky poradila Holtov krém...už si nepamätám ako dlho sme to natierali, ale uzdravilo sa to časom. Myslím, že sa jej potom neskôr opäť objavil taký fliačik a znova Holtov krém zabral. Má nepríjemnú vôňu, ale pomáha. Držím palce 🙂

janafhr
1. dec 2020

@zuzulienkaaaa dakujem krasne, lebo presne toto sa jej spravilo na nozickach a netusim pricinu a ani nic nezabera

cevricek40
1. dec 2020

2012 dozadu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre