Je tu dáka mamička zo Žilina - Soliniek?

majka2
13. máj 2010

Ahoj maminy. Ja a môj syn hľadáme niekoho na kamošenie, prechádzky a kúpaliska... mamina má 26 rokov a Andrejko má 33 mesiacov. Najlepšie zo Soliniek ale môže byť aj z celej žiliny a okolia 😉 Tatina máme kamionistu takže sme často sami ☹
Nájdeme tu niekoho?

lenocka84
7. jún 2010

@dorryska ahoooj, gratulujeeeeeeem, super
a krasne miery, super

vichy77
8. jún 2010

dorryska blahozelam 😵 .
a stihol teda otecko byt pri porode?

dorryska
8. jún 2010

dakujeme baby...ano ocko bol pri porode,ale kedze som nakoniec skoncila cisarskym,tak isiel domov chudatko moje.Tak sa o nas bal.Ale nakloniec vsetko dobre dopadlo a my sa s drobcom zaciname zohravat 🙂

majka2
autor
8. jún 2010

gratulujem dorryska 😉

lenocka84
8. jún 2010

@dorryska nooo tak coskoro budem pekne spolu kocikovat, zase o mamicku viac 🙂

lenocka84
9. jún 2010

@vichy77 ahoj, ides teda zajtra s nami?

8808
30. júl 2010

@majka2 Ahojky, kukala osm ze pises ze si z Jasenky, ja som tam tiez byvala.. byvas tam dlho, mozno sa pozname aspon z videnia 😀

majka2
autor
2. aug 2010

@8808 ahoj bývam tu už asi 4,5roka máme 2 izbový byt. A kam ste sa prestahovali?

8808
2. aug 2010

tak ja som akurat odisla ked ty si potom prisla.. ja byvam 5 rokov v Kysucom Novom Meste 😝

8808
2. aug 2010

@majka2 a na ktorej ulici?

majka2
autor
2. aug 2010

predtým som bývala na hlinách 6 teraz na jesenovej 21 a ako si si zvykla v KNM

kvietok121
18. okt 2010

ahojte

vichy77
26. feb 2011

ahojte.
tato tema nejak stagnuje. rada by som si popisala a spriatelila s mamickami zo soliniek. vidim ich tu kocikovat plno a ani jedna tu. neviem kde vsetky chodia na forum, tak mi dajte prosim tip. snad ked pride jar sa stretneme na pieskovisku.

pia22
26. feb 2011

@vichy77 kukni do temy ZilinaII 😉

jazycek7777
8. okt 2011

Ahojte žienky, ak máte záujem o detské vecičky, mám veľmi pekné a zachovalé po bábätku, niektoré dokonca nové. Prinesiem aj k Vám, ak by ste mali záujem si vecičky popozerať, za skvelé ceny! V prípade záujmu mi napíšte cez IP! 🙂 Sú to vecičky univerzálne, pre chlapca aj dievčatko, vo veku cca 3 mesiace - 1,5 roka 🙂

jankaa15
29. nov 2012

Maminky ktoré si chcete privyrobit dnes je stretnutie v Auparku-Žilina o 15:00 a o 16:00 priamo s manažérkou z Bratislavy. Prídite si príjemne posedieť. Kľudne aj s kočíkami. Moje číslo 0944139173

teuflerin
2. mar 2013

@vichy77 ahoj 🙂 este plati zaujem o kamaratenie sa?

vichy77
3. mar 2013

@teuflerin samozrejme 🙂

teuflerin
3. mar 2013

@vichy77 budem od novembra mamina ako to vyzera 🙂 tak sa rada ku vam pridam, a kludne uz aj traz skor pokial mas zaujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre