• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
tak neviem, ci je ta sprava zla pre nas, tak ako pre teba :frowning2: :frowning2: ten rozchod mi je luto..... ale ak to nejde inak.... drz sa!!!
13. aug 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua tak ti zelam teraz vela sil a skvelych ludi okolo seba, budes to potrebovat....
13. aug 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua to je mi luto ze to takto dopadlo...snad sa coskoro uvidime

baby inak som este rozmysla ze by sme mohli ist aj na tu t-com plaz na nabrezi... tam su preliezky blizko, nie?... ja som tam este nebola tento rok tak neviem ci to co bolo za divadlom arena este funfuje :sweat_smile:
14. aug 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta, super scrapík. si šikulka. :wink:
15. aug 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: dakujem
15. aug 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helo, helo,vsetky vas zdravim !!! ako vidim stretko bolo, nove blogy, este som ich nestihla....mam co robit fuu....deturence rastu |aj mne brusko,hi|
... tak my sme uz po 3 tyzdnovej dovolenke v Chorvatsku ....naslnili sme sa, okupali v slanom mori, capuchinovali /mnam vyborne capuchino robia, a teda oddychnuti sme vcera dorazili k babke do Srbska, tak hadam sa do konca mesiaca dostaneme do BA, hi :sweat_smile:
...zatial sa majte krasne, neskor sa este ozvem :sunglasses:
16. aug 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak ako sa mate po vikende ?

petaba naozaj krasne... :wink:
18. aug 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak mi sme dnes mali taky kludny den... nic sme nemali v plane takze sme robili co nam prislo do cesty :grinning: ... ihrisko, doma, potraviny... skratka klasika

a mimo ineho sme si uz spisovali co este treba dokupit na dovcu, kedze v pondelok uz letime :grinning: uz straaaaaasne tesime, len som strasne zvedava ako sa pobalim aj s malou do 15 kil :angry:
18. aug 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

my sme mali vikend pestry ... teda aspon ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nasich na dedine boli hody - sice kolotoce neprisli ziadne ale o to viac som si uzila hodovu zabavu :grinning: :grinning: na futbalovom ihrisku so zivou kapelou :sunglasses:
zapijali sme bratrancovho synceka, takze bolo veselo :slight_smile:

minuly tyzden som tu mala na prazdninach 13rocnu slecnu - sesternicinu dceru a tento tyzden tu mam jej 9rocnu sestricku Izabelku :slight_smile:

peti ... fakt kraaasne scrapy :dizzy_face: takze tento tyzden balite? kam to vlastne idete?
18. aug 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme na Mallorcu hotel Cala Mandia http://www.insotelhotelgroup.com/resorts/virtual/calamandia/index.asp

tak ste mali veselo... my sme boli cez vikend u svokrovcov...
18. aug 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj my mame take lazo plazo neplanovane dni, akurat v nedelu sme boli na hriboch v lese hore v Raci tam radi chodime :sunglasses:
my planujeme dovcu na september ale zatial este nic na pevno hehe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petaba cez aku cestovku idete ?
19. aug 2008 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hydrotour :slight_smile:
19. aug 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. aug 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano akurat si asi nieco na pitie musis dat :slight_smile:
19. aug 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, bola si tam uz pozret?
19. aug 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee
baby kuknite si tuto stranku

http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

to je peticia proti navrhu zakona o rodicovskom prispevku
19. aug 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky, T-com pláž je úplne zadara, nemusíte si ani kupovať piť, nič. proste prídete, uchmatnete lehátko-dve-tri a leňošíte. :wink: my sme tam boli už asi dva-trikrát a Maťko je nadšený s tolkého piesku. :grinning:

peta, už som podpísala.
20. aug 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za dva tyzdne sa chystame malovat samkovi izbicku a chcela som mu tam dat borduru Cars - blesk mc queen. nasla som len na webe v cechach a tam stoji doprava viac ako samotna bordura, takze na to kaslem. neviete mi poradit, kde v blave to maju? zatial som nasla vsade len macko pooh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2008 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej peti... v mimibazare ma ani nenapadlo hladat :sweat_smile: vdaka :wink:
ozvala sa mi aj sesternica z Holica, ze v Hodonine maju zlavu na bordury.... stoja len 150 kc a ze mi to pojde pozret. lenze prave auta mali len 2 ks a uz su fuc. tak skusi este pozret, popripade objednat..... :grinning:
lebo sa to oplati, na slovenske koruny to vychadza okolo 190 sk a mam to aj bez balneho a postovneho :grinning: :grinning:

a nasla som na nete toto:

http://www.fototapety.cz/45105-detske/?pg=2
21. aug 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme boli v sade janka krala a potom aj na tej T-mobile plazi..... bolo tam super :grinning: :grinning: :grinning:
/mam aj foto na blogu :sweat_smile: :sweat_smile: /

peti ... takze v pondelok letite? zelam vam krasne pocasie, super oddych a nech ste kraaaasne opaleny a vykupany v mori :wink:

zuky ... vy ste este mimo SK? no teda riadne si uzivate :grinning: :grinning: :grinning:

angua ... ty si u rodicov? ako sa tam mate s matejkom? :slight_smile:
22. aug 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... ta plaz je t-com..... nie t-mobile..... :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuky ... ty mas uz ale velke brusko :confused: :grinning: :grinning: som pozrela fotky na blogu
22. aug 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, už sme veru u našich. je tu super. o Maťka sa stále starajú, ja ani nemám čo robiť, tak aspoň varím, aby som prišla na iné myšlienky. rozmýšľam nad tým, že sa pustím do štátnice z nemčiny a potom by som si spravila živnosť na prekladateľstvo. tak zisťujem, čo potrebujem, čo to bude stáť a tak.

zuky, bruško veru nádherné. :grinning:
23. aug 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..čafte mamičkyyy
zuzitka dorazili sme "už" do Ba predvčerom...veru boli sme dostatočne dlho, aby sme si užili slniečka a vody a zrelaxovali sa :sunglasses:
a vy kde ste našli moje bruško??? veď ja ani poriadne fotku nemám, hi vy beťárky....no musím sa priznať, že prvé 3 mesiace som nič nepribrala a počas pobytu v dubrovníku buch 4,5 kila a bruško šup von :sweat_smile:

zuzitka blog máš peknučký pestrý, máš tam teda toho dosť, si rýchla...len tak ďalej
:dizzy_face: ....a mimochodom dokedy je tam tá t-com pláž, už asi len do konca aug., hmm?

angua to mi je ľúto, že ste takto "dopadli", ale ty vieš ako je to pre vás najvhodnejšie, držím palce a prajem veľa síl a nervov :zipper_mouth:

petaba dúfam, že si dnes poctivo balila, ja som mala dnes upratovací deň, ani nos som von nevystrčila :confounded:
23. aug 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze petaba dnes zacina dovolenkovat :grinning: :grinning:

ja idem tento tyzden vypratavat samkovu izbu a pripravovat na malovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby, ja som taka zlamana dnes - vcera som doobeda korculovala a poobede som hrala tenis - no a to ma uplne dorazilo po 2-mesacnom nicnerobeni :grinning: :grinning:

na blog sa snazim pridavat foto aspon kazdy druhy den - mam to skoro ako project365 :slight_smile: - taky maly Samkov dennik :slight_smile:

zuky ... mas na blogu foto z dovolenky a tam si z bruskom :slight_smile: a uz vies pohlavie??? :dizzy_face:
25. aug 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok