Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

petaba
23. nov 2008

jeee este link na toho mikulasa

http://www.klubpalisady.sk/

petaba
23. nov 2008

Alex kedy slavi tvoja princezna meninky... ak na Emiliu (neviem ci je v kalendari aj Ema)...tak prajeme vseeeeeeeeeeetko naj naj naj 😀 a ak nie tak samozrejme zablahozelame na buduce 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
24. nov 2008

mne teraz mala zaspava v kociku (brrr normalne musim chodit von ale nastastie ked zaspi mozem ist domov) zhruba o 13:45... co je dost posun lebo ked som naobed dala didu tak zaspala najneskor o pol 1

kocik sa tam da zaparkovat, len no nie je tam miesto pre vela kociko

zuky
24. nov 2008

...emogeon, my už kočík dĺho nepoužívame ale ako hovorí petaba zmestia sa zo 4 kočíky dnu, ale dajú sa nechať za sklenenými dverami pred vchodom, ktorý otvára tá čo robí na recepcii a ty tiež budeš sedieť blízko, takže poprípade by si ho mala na očiach 😉
...no len u nás je tástreda ohrozená ☹ , Rajka dnes pochytili soplíky, tak uvidím čo bude dovtedy...

angua27
24. nov 2008

petaba, gratulujem k dennému odstaveniu kojenia. ste šikulky. 🙂
u nás odstavenie prebehlo našťastie bez problémov. teraz sme na UM a má teda riadnu spotrebu. papá ho iba večer, ráno a v noci, ale dokopy za 24 hodín dá niektoré dni skoro 1 liter. to väčšinou, keď mi bojkotuje papanie cez deň kvôli zúbkom. ja na tom jeho mliečku asi skrachujem. ale čo by človek pre to malé mrňa nespravil. 😀

teším sa na vás v stredu. 😉 pokúsim sa zaparkovať tak, aby sme nemuseli prísť s kočíkom keď je tam tak menej miesta.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
24. nov 2008

bola som na palisadoch sice len raz, ale tiez ma napadlo, ci sa kocik neda nechat aj tam pod branou... "teta recepcna" to ma pod okom a branu otvara len na zazvonenie, je tam kamera 🙂

tiez sa tesim v stredu 😉 ale urcite budeme meskat... jak sa poznam 😅 😅 lebo budeme obedovat a vzdy, ked sa niekam chystame, tak samko zacne akurat kakat 😅

zuky ... drzim palec, nech sa rajko dostane do stredy z tych soplikov 😉

od vcera som nevedela nastartovat pocitac 😠 a keby ste videli tu paniku!!!!! normalne som bola z toho mimo, ze nemozem ist na net, na azet, na konika....... som cvok...... teraz pred chvilkou sme ho nastartovali a hned som kludnejsia...... 😝 😝 tak rychlo pridam nejake foto na blog, keby nahodou zajtra zase pocitac strajkoval... dufam ze nie ☹ ale som strasny zavislak 😝

a dnes som tu na DK kramare zbadala nejaky kruzok pre sikovne rucicky ..... strihanie, lepenie..... pre deticky od 2 rokov...... tak premyslam, ze by som tam s malym zbehla..... no je to prave v stredu doobeda 😕
takze by sme sa prihlasili od dalsej stredy.... lebo teraz by sme nezvladli aj toto aj palisady 😅

zuzitka
25. nov 2008

nove fotky ... kuk
http://zuzitka.blogspot.com/

jeziskooo, uz je 1 hodina...... dobru noc 😔

angua27
25. nov 2008

babuľky ahojte,
je mi to ľúto, ale mi zajtra neprídeme. kamarátka má vážne problémy, pôjdem k nej. dúfam, že nabudúce mi to výde. užite si to.

zuzitka
25. nov 2008

angua, no skoda ☹

ja som bola pozret tu tvorivu dielnicku pre sikovne rucicky 😀 je to vzdy v stredu o 10hod, cena za 1hod/ 50sk,
10 vstupov/ 500sk

asi to zajtra pojdem zaplatit 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex777
25. nov 2008

petaba, dakujeme, ale je to trochu predcasne 🙂 v kalendari je aj ema a to 30.1. ale ak by si vtedy zabudla, budem to brat akoze si uz gratulovala 😀

petaba
25. nov 2008

angua skoda snad na buduce

alex nooo sa mi aj zdalo ze je aj inokedy take podobne meno 😀

zuzitka
25. nov 2008

babky .... nieze by som to chcela nasilu na poslednu chvilu menit, ale keby sme tie palisady dali na stvrtok?? 😨

mozno by aj Angua mohla prist v stvrtok....... 😉
a keby sme to posunuli napriklad na 12h alebo 13h, mozno by sa Alex mohla pridat....... 😉

co vy na to? ked nie, tak nie .... je to len navrh 😅

zuky
25. nov 2008

...mne vyhovuje práve v stredu o 14.hod., štvrtok a piatok už niečo mám... 🤐

zuzitka
25. nov 2008

okej..... tak zajtra o 14h 😉

zuzitka
26. nov 2008

dnes bolo fajn, ze? 😵 😵
ako ste prisli domov?

ako som povedala... prisli sme domov, samko sa napapal, vypil mliecko a zaspal o 17.30h 😔
zobudila som ho po polhodine..... a chudatko bol cely pocurany 😅 😅 nastastie spinkal v izbicke na matraci, precural pancusky, dokonca cely matrac, lebo na koberci bol velky mokry flak ☹

petaba
26. nov 2008

nooo mali by sme este nieco vymysliet do vianoc 😉

Cesta domov bola celkom fajn, nebolo niak strasne zima a aj deti boli celkom poslusne a nevymyslali...

My sme dosli domov, Nati sa napapala a pozerala telku... zaplavala si vo vani a zasa sa isla hrat... teraz konecne zalahla, takze mam chvilu pre seba

zuzitka
26. nov 2008

peti ... poslala som ti na mail fotecky ... videla si? nieco zoscrapuj 😉

ozaj, kamoska kattom ma na blogu vianocne freebicka ... alebo ako sa to vola ... nechcete si stiahnut?
mam na blogu na nu odkaz 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
27. nov 2008

emogeon ... som velice fotila, ale doma som zistila, ze Paulinku nemam ani na jednej fotke ☹
takze musime ist na dalsiu akciu 😉

emogeon
27. nov 2008

zorganizujeme nieco 😀

zuky
28. nov 2008

..veru bolo fajn, pokecali sme si a konečne sa aj normálne stretli...veru musíme zopáknuť... 😎

petaba
28. nov 2008

caute caute... co ste porabali... my sme boli v galandii v Galante.. bolo super malej sa velmi pacilo, ak chcete tak kuk fotky

http://picasaweb.google.sk/peta.ba/VAquathermal...

zuzitka
1. dec 2008

jeeeej ... vy ste sa boli kupkat 😵 😵

my sme u nasich rezali a vozili na furiku drevo 😝 😝 priprava na zimu..... lebo nasi maju aj plynovy kotol ale aj na tuhe palivo 😉 takze mame za sebou opat jeden vidiecky vikend 😀 😀

http://zuzitka.blogspot.com

zuzitka
1. dec 2008

aha, tu si pozrite, co sa deje v roznych kulturnych centrach 😉

http://www.kamdomesta.sk/bratislava/kultura/

pozrela som DK Kramare, ale je tam program na november este 🤐

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
3. dec 2008

dnes sme boli na 1.hodine na tom kurze 😵

o 10h mal byt zaciatok..... o 10.10h sme tam boli furt sami ☹ samko bol uz zjedovany, lebo nic sa nedialo... chcel ist domov furt. potom prisiel 2rocny chlapcek a 3rocne dievcatko s maminkami.... a to bolo vsetko.
tak sme zacali tvorit... strihali sme anjelikov a viazali sme velke salonky 😀
samka ale viac bavila velka tabula, cmaral si kriedami 🙂

kuk foto:
http://zuzitka.blogspot.com

peti, mas na blogu videa... aj s tanecneho kruzku 😵 dobreeeeeee 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre