Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

petaba
26. dec 2008

my sme tiez asi dost posluchali lebo nadielka bola naozaj dobra... malu najviac zaujal klavir a uciace topanocky http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail...

angua27
26. dec 2008

peta, tie učiace papučky sú zaujímavé. porozmýšľam nad nimi na Maťkove meniny vo februári. 😉 dík za tip.

zuky
27. dec 2008

... no Rajko nemôžem povedať, že extra poslúchal, ale za to darčekov mal plnú hŕbu od autičiek a všetkého možného od Macka Pooh...najviac ho však potešill dáždnik a laptop 😝 (kuk foto)

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
30. dec 2008

ahojte konecne 😎

od 25 dec sme u nasich a tu vobec neni cas na net 😅
samka v prvom momente ani nezaujimali darceky, on chcel vidiet jeziska a haldal ho na schodisku 😀 😀
ale potom zacal vybalovat a bol spokojny 😀 😀 ... doplnky k drevenej zeleznici, garaz s autickami, velky autobus .... potom to pokracovalo u nasich ... kamion, vlacik Thomas .... od krstnych veeeelkyyyy zeriav na ovladanie 😵 😵

ale chudatko je chory od vianoc ... prechladnuty... a on to ma tak, ze mu tecie z nosa aj z oci ... slzy velke ako hrachy ☹ a k tomu este chrchle .....

na silvestra ideme k bratrancovi ... maju 9 rocne dievcatko a 4,5 mesacneho chlapceka 😀 takze aj samko sa zabavi aj my 😀

petaba
31. dec 2008

Ahojte ja len na rychlo pisem z mobilu, lebo nie som doma. Zuzka uz ma malu Lauru vazi 2650 g a meria 41 cm ... narodila sa vcera 17:15...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kyliefox271
31. dec 2008

Zuzka, gratulujem!

A vsetkym zelam veseleho Silvestra a vsetko dobre do Noveho roka! 😉

zuky
31. dec 2008

...baby dakujem za gratulacie a prajem vám veseleho Silvestra, tak rovno mozte zapit aj nas 😉

angua27
31. dec 2008

Zuzkaaaaaa, supeeeeer. tak všetko dobré a hlavne veľa zdravíčka. 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lillian
1. jan 2009

ahojte baby, pridavam sa k vam, som z Rače a v aprili čakám svoje prvé dieťatko 🙂 Potrebovala by som poradiť nejakého dobrého pediatra z Rače alebo okolia. Od januára ostávam na PN a rada by som si povybavovala čo potrebujem, kým ešte nefuním ako muflón. 😉 Ale s tým pediatrom si neviem dať rady.

zuky
1. jan 2009

... no veru už fičím na nete...prvý deň som sa trochu nudila, lebo mi odišla spolubývajúca a Laurinka mi celý deň spinkala, tak mi drahý doniesol lapop 😀 ...no len teraz je situácia iná...v noci som bola do 4.30 hore, začali maniere, hi 😉

zuzitka
1. jan 2009

zuky ... gratulujem k malej princeznicke 😀 😀
takze sa Laura narodila 30 ci 31.12.2008?

emogeon ... vsetko naj naj najlepsie k narodeninam!!!!

a vsetkym prajem uspesny a stastny Novy rok 2009!!! 😀 😀

anaba
1. jan 2009

Ahoj Lillian,
ja som tiez z Race. Chodime do zdravotneho strediska na Tbilisku k pani doktorke Petrikovej a ja som s nou velmi spokojna. Je tam este jedna pani doktorka, je nova a tak ju nepoznam a neviem ani ziadnu reakciu na nu.
Pozeram, ze budeme mat asi podobne stare deti. Tak nech nam a im zdravie sluzi.
Ja byvam inak momentalne na Rybnicnej a niekedy v aprili sa budeme stahovat k Peknej ceste.
Ak by si chcela v Raci chodit na cvicenie pre tehotne, tak odporucam B-fit na Plickovej. Utorky a stvrtky od 17:15 do 18:15 za 150,- Sk (resp 10 vstupov za 1250.-Sk). Stretava sa tam viacero buducich mamin z Race a okolia, tak odporucam.
Ahojky maminy.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
3. jan 2009

Ahojte ... tak sme doma, boli sme na chate... len nati sa tam nejako nepacilo, tak sme aj skor odisli. Sanky uplne ignorovala, po snehu hodit ani za svet... takze vacsinu casu trcala na chate... a strasne zachvaty revu tam dostavala... zle spavala ... takze namiesto oddychu sa dostavila nervozita... tak snad na buduce to bude lepsie. Este aj na silvestra sme museli s nou spat uz od 23... lebo ako sme sa pohli bolo zle

Emogeon aj my sa pripajame k gratulaciam 😉 aj ked az teraz

A samozrejme vsetko dobre do Nového roku ... 😀

zuzitka
3. jan 2009

peti ... aj samko mal pred rokom problem so snehom 😀 😀 teraz ho aj do ruky chytil uz
a tiez aj na chate si nevedel samko zvyknut... vecer nechcel zaspat a ked hej, tak som musela pri nom lezat 😝
no proste vsetko naopak .... preto sa mi ani nechce nikam chodit

kamaratke sa narodil syn 1.1.2009 😵 bolesti jej zacali pred polnocou, mali strach, ze to bude este rok 2008 a ze im o chlp ujde ten prispevok pre druhonarodene dieta 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
3. jan 2009

mam este tehotnu kamosku, v maji ma termin 😀

zuzitka
3. jan 2009

tu mam kamosky tehulky ... teda uz len jednu, ostatne porodili uz 😀

http://zuzitka.blogspot.com/2008/09/nov-kamarti...

zuzitka
4. jan 2009

zuky .. uz ste doma s Laurou? poslucha? 😵 😵

babky ... ako fungujete v novom roku? chodite po vypredajoch? kde sa co oplati? 🙂

ciska
4. jan 2009

ahojte aj ja som z race no teraz byvame na rendezi. tiez chodime k Dr. Petrikovej a boli sme aj u tej novej Dr. Hatsova je namiesto Kubovcakovej a tiez bola celkom v pohode. nie ste niekto z Rendezu?

zuzitka
4. jan 2009

lillian ... vitaj 😉 az teraz som si vsimla.... 😅
ciska ... aj ty vitaj 😉

ja som z kramarov 🙂

ciska
4. jan 2009

zuzitka- dakujem🙂

zuzitka
4. jan 2009

nemas zaco 🙂 ciska

babky, minulu noc sme mali v Studienke velku patraciu akciu 😨 okolo 23h zacal hrat dedinsky rozhlas, ze sa mame zapojit do patrania po jednej zene zo Studienky 😕 zmizla z domu o 17h ....

tak moj juro nastartoval auto a isiel do dediny vsetko zistit .... vravel, ze v lese bolo vela ludi, baterky vsade svietili, ludia sa hemzili hore-dole po lese .... nakoniec tu pani nasli policajti so psami, chuderka lezala niekde pri lesnom chodniku premrznuta.... no do rana by urcite zamrzla, chuderka

vraj sa pohadala so synom, vzala flasu alkoholu a sla sa prejst ..... a takto dopadla ☹

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
5. jan 2009

ved to je jasne, ze si zato moze sama ☹ mna by urcite nenapadlo ist do lesa v takej strasnej zime 😀 😀
sak sa vyplacem niekde v kupelni alebo na v komore 😅
takto sa vyplasila cela dedina a uz sme mysleli na najhorsie............. ☹

my asi dnes vybehneme do mesta, konecne sme doma skoro po 2 tyzdnoch, tak kukneme do mesta 😵

zuky ... ako zvladas obe deticky? 🙂

petaba
5. jan 2009

Ahojte tak my sme sa tiez este nedostali na vypredaje stale nieco robim doma... bud periem, zehlim, varim ... no skratka zienka domaca 😀

Zuky je este v nemocnici mala dostala zltacku, tak este nevie kedy pojde domov 🙂

Ciska, Lillian vitajte ... my so zuky sme priano z račka 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre