Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
10. okt 2008

... tak vieš emogeon, ešte si "vychutnávam" posledné chvíle s iba jedným drobcom, potom to bude komplikovanejšie...ale samej by sa mi nechcelo, to petaba ma všade ťahá, hi 😅 (inak by som doma nakysla ešte viac, hi)

petaba
10. okt 2008

Zuzi vela zabavy prajeme a hlavne nech sa Samko vysantiiiiii 😉

.... hmmm no ani si predstavit nechcem akoby zuky vyzerala keby mna nemala... ked hovori ze by doma kysla 😀 ...

zuky
11. okt 2008

hi 😝

devilbarbie
12. okt 2008

ahote hladam maminku z dubravky na kocikovanie ja mam 5mesacnu dcerku

petaba
13. okt 2008

ahoj devilbarbie ale toto je tema BA nove mesto

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
13. okt 2008

helooo..tak y sme boli "púšťať" šarkana, no nakoľko vietor nefúkal, tak tato musel behať ako zmyslov zbavený, tak som sa dobre nasmiala 😀 až ma sánka bolela...Rajko mal z toho náramnú radosť, určite si to zopákneme 😵

angua27
13. okt 2008

ahojte, my sme mali sobotu vylyhovaciu a včera sme boli v ZOO. Maťko prvýkrát. veľmi sa mu páčilo, žiadneho zvieratka sa nebál, iba na jedného dinosaura divne zazeral. najväčší úspech mali papagáje a medvede a samozrejme nakoniec ihrisko. bolo fajn. 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
13. okt 2008

ahojky 😉

nas vikend bol vycerpavajuci 😝

uz v piatok sme o 17h zdobili salu - balony, plagaty, lampiony....
v sobotu sa od rana vozilo dodavkou vsetko potrebne na oslavu, hned rano potraviny na varenie, kucharky uz museli zacat skoro. potom sa viezol alkohol, malinovky..... a proste vsetko.
oslava bola v susednej dedine, kedze u nas nieje vhodna miestnost na velku oslavu, ako som spominala, mali sme 70 hosti + 4 muzikanti 😀 😀

o 16h sa to zacalo........ a skoncili sme o 6h rano 😀 😀
zabava bola velmi dobra..... hodim neskor fotecky 😉

ked sme sa v nedelu prebrali, trochu zajedli, sup sup o 13h vsetko po sebe upratat......
takze fakt sme sa tento vikend nenudili 😝 😝

alex777
13. okt 2008

ahojte. my sme vikendovali v banovciach (odtial je manzel) a odskocili sme si v sobotu do zlina do ZOO. je tam nadherna zoo, obrovska, na sposob safari. so zvieratkami ste viac v kontatke ako u nas, kde su chudence v klietkach pozatvarane. napr. lemure nam skakali po kociku a brali jablka z ruky 😀 zvieratka tam maju krasny vybeh, celu dobu sa vlastne prechadzate po lese, je to perfektny tip ako stravit den, najma s detmi! vrelo odporucam!!!

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
13. okt 2008

hi no nakoniec su ti vasi muzi aj niaky davny kamarati mozno 😀

ta zoo je super som pocula... na buduce leto to urcite absolvujeme... tento rok by nati nemala z toho az taku velku zabavu 🙂

my sme v sobotu lenosili a v nedelu sme boli pustat sarkana...bohuzial nam vietor bohvie ako neprial a kedze boli s nami aj ine deti tak nati mala asi kazdych 30 sekund zachvat revu ze je to jej sarkan... nakoniec nam kamoskin syn na toho sarkana skocil...cize hned na prvy raz dosluzil 😅

baby som tak rozmyslala ze by sme mohli vybehnut niekedy doobeda do sadu J.K musi to tam teraz velmi pekne vyzerat ked pada listie a meni farby... uz by bolo na case sa konecne spoznat aj na zivo s poniektorymi, nie?

Dnes sme boli aj so zuky 2x na hudobnych krockoch... nase detska to straaaasne chytilo cely tyzden som pocuvala brum brum a teraz ma caka ssssssss (had)... uz teraz sa tesim na dalsi pondelok... a dnes sme uz mali so zuky aj celkom leharo... Nati s Rajkom si vystacili aj bez nas a tancovali s "davom" az zabudli ze mi uz sedime 😎

zuky
14. okt 2008

..veru, veru, v hudobnej škôlke bolo super, Rajko má z toho veľký zážitok 😀

zuzitka
14. okt 2008

ak chcete, mrknite fotky z oslavy 😵

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/babka-ma-50/?i9...

alex777
14. okt 2008

no rozhodne do tej zoo chodte, baby, bude sa vam pacit. len sa pripravte na dost umorny den, je to obrovskeee.

emogeon... to vazne? no mozno sa nakoniec ozaj poznaju 😅 poslem ti cez IP viac udajov o manzelovi, ostatne maminy s tym obtazovat nebudem 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
15. okt 2008

alex, emogeon .... takze nakoniec sa vasi muzi poznaju??? 😀 😀

ta oslava...... veru zabava jak na svadbe... no obcas mi to pripominalo blazinec 😝 😝 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
15. okt 2008

no vsetko si zinscenovala mama=oslavenkyna 😀
mala pripravenu plnu tasku stareho oblecia, aby si mohla spolu s vyvolenymi ludmi z oslavy zahrat scenku.... ved vidis na fotkach 😝
ona je aj preto pozvana na vsetky oslavy, lebo s nou nie je nikdy nuda 😀 😀
..... a ze 50 rokov 😎

alex777
16. okt 2008

zuzitka... nasi chlapi su iny rocnik ale ktovie, mozno mame nejakych spolocnych znamych s emogeon, lebo ja tiez poznam kopec banovcancov zijucich v BA. musime to niekedy prebrat, emogeon 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
16. okt 2008

my sme sli okolo 13h do mesta, kukli sme v tescu zlavy 😀 kupila som si cierne rifle za 255sk cherokee 😝 na doma su perfekt 😝 😀 😀
no a dosli sme domov asi o 17h, maly hned zaspal, tak ja kavickujem 😎

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
16. okt 2008

no ja doma tiez chodim v teplakoch 😀 ale do obchodu a na pieskovisko sa budu hodit 😝
samka som zobudila o 19h...... ale kedy teraz vecer pojde spat, to netusiiiiim 😅

zuky
16. okt 2008

... no ja okrem domacich prac som bola cvit na fit lopte 😀

angua27
16. okt 2008

zuky, super, že chodíš cvičiť. len na fitlopte pozor na skákanie hore dole. vtedy bábo tlačí na krčok ako baranidlo a mohla by si predčasne porodiť, ale to určite vieš. 😉

zuzitka
16. okt 2008

juuuuj.... po tej 50ke nas caka v sobotu 30ka..... moj priatel oslavuje 😵
takze zase si uzijeme

😀 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre