Je tu niekto kto býva vo Švajčiarsku?

oliwetka
26. máj 2011

Ahojte je tu niekto zo slovakov zijucich vo Svajciarsku? Mam 6 rocneho syna a rada sa zoznamim s novymi ludmi

pink_lady
26. máj 2011

@oliwetka skus napisat zakladatelkam tejto temy https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/svajciarsko-2/ - maju sukromnu

oliwetka
autor
26. máj 2011

ahojte nachadza sa tu niekto z Winterthuru? oli

syslica
27. máj 2011

@oliwetka Alebo pozri aj tuto: https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/domace-zienky-vo-svajciarsku-pridajte-sa-a-diskutujme/ myslím, že minimálne @bubelko je na MK veľmi aktívna žienka 🙂

bubelko
27. máj 2011

@oliwetka ozvi sa @mywiel aby ta pridala k nam do temy, co ti hodila link @syslica 😉 teda ak uz to mywiel nespravila 🙂

oliwetka
autor
28. máj 2011

ahojte!
ako sa mate?

jodi
8. jún 2011

Ahojte. Rada sa zoznamim s nejakou mamickou v Baseli, mam polrocneho syna, prisli sme sem byvat za manzelom a nikoho tu nepoznam. Ozvite sa.

tereza0442
22. jan 2013

baby funguje niekde este tema o Svajciarsku??rada by som sa zapojila..vdaka! 🙂

slovakch
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivina161
7. júl 2013

@bubelko mohla by si ta, hodit aj mna?? prosim 😅

bubelko
7. júl 2013

@ivina161 mala by si byt. Ak nie, napis ip 😉

ivina161
8. júl 2013

@bubelko Som tam, dakujem 🙂

zuziq
31. okt 2013

@bubelko ahojky. Chcem sa opytat ci mi nevies poradit ohladne pridavkov na deti. Stahujem sa do Ch a mam dve male deti. Ihned ako zacnem pracivat mam narok na rod.pridavky? Musi to byt na 100%uvazok? Alebo musim mat nieco odrobene? A existuje nejaka moznost ziskat rod.pridavky ak priatel pracuje ale nie je otcom deti? Myslim tym ze by si ich vybavil on kym ja nepracujem.Dakujem 😵

bubelko
31. okt 2013

@zuziq ano mas narok na pridavky na deti. nemusis robit 100%. musis to nahlasit zamestnavatelovi alebo priamo na personalnom a oni by to mali vyplacat. myslim, ze priatel poberat nemoze, na to, aby ich poberal by ste museli byt vzati a on by musel byt otcimom. ale to sa treba opytat priamo na socialke - ahv vo sui, v gemeinde/kantone kde priatel pracuje.

slovakch
12. nov 2022

Ak bude ešte toto vlákno aktívne, tak skvelá webka na informácie je www.slovak.ch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre