Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
7. mar 2010

radus tak na nasu isto nema.Laura je zlaticko poslusne.Nasa je cert este viac ako bola

stojdulka
8. mar 2010

ahojte baby 🙂 tak sa hlásim po dlhšej dobe, akurát dnes som bola u dr., Berníková v piatok neordinovala tak dnes bolo full ľudí...ale zvládla to ľavou zadnou, inak vyhrala ženu roka v BJ, aj ja som jej poslala hlas...no ale späť k téme, dostali sme tehotenskú knižku a na sone už pekne vidno pohyby bába i srdiečko, vypočítala mi 8tt+5, všetko je ok len keby už tie nevoľnosti prestali...grcám a grcám... 😀

bianca
8. mar 2010

stodulka gratulujem k najkrajsej knizke na svete.Mas uz dve deticky tak vies o nevolnostiach svoje ze?Ja som ich mala do 6 mes.Som myslela ze to neprezijem.Mne pomahali jedine haslerky.Inak termin mas na moje narodky

stojdulka
8. mar 2010

bianca ja si nevoľnosti prežívam až pri tomto treťom tehu, u dievčat mi nič nebolo skôr som sa nemohla dojesť, ved to i tak dopadlo pribrala som po 30kg...a teraz som 2,5kg dole tak asi to bude o inom...možno vekom a možno to bude chalan tak sa inač prejavuje...uvidíme 😀

gabrielkabj
9. mar 2010

ahojky tak stojdulka bodaj by si mala pravdu a bol by to chalanisko ako hrom. Moje tehotenstvá boli odlišné a predsa su to 2 baby. Ale u náv v rodine je taký babinec prosto vložkáreň. 😀 😀 😀

stojdulka
11. mar 2010

ahojte,...gab, u nás to nieje inak mám sestru a samé sesternice...a u muža už ani nehovorím on má štyri sestry a v celej rodine je sám chalan tak si predstav aký tlak naň je kedže je posledný chlap v rodine...ked už on nebude mať chalana... 😅

bianca
11. mar 2010

hojte

stojdulka no genetika nepusti.Drzim palce aby to bol chalan.

my decka byt des a hroza.Kde je ta moja spoluhladacka ha???

janulabj
11. mar 2010

Halo halo Bianka,tu som 🙂
des a hroza myslíš že nie sú žiadne ponuky alebo už nejaký máte?
no my nemáme,na Vinbarg nechcem,a v meste zatiaľ nič na obzore,aj ked na vinbargu oveľa lacnejšie nie?ale ja som lenivá loziť hore dole kopcom...aj keď by mi to neuškodilo 😀 😀 😀
alebo postavíme dvojdomček? pa

gabrielkabj
11. mar 2010

no baby až také lacne to tu neni 😕

bianca
11. mar 2010

janulka nie nemame.Uz sme sa zmierili s vimbargom no i to co bolo je fuc.Cakam do pondelka az sa vrati domov manzel a ideme uz vazne na to lebo uz sa fakt musime roztoto.Na Vimbargu mame aj rodinu a pubertalne no zodpovedne sesterky ktr. mala totalne miluje a su ochotne postrazit.

gabi no to teda neni.Teraz tam je jedna aj v drazbe no je to komplikovaneeee

janulabj
11. mar 2010

najhoršie je že není z čoho vyberať ☹
a ja radšej holobyt,a všetko po svojom a od znova,a ešte by som aj chcela kuchyňu spojenu s obývačkou,a takto riešených bytov je v bj málo,tak by bolo dobre keby sa dalo búrať...
napr.v bociankomplexe a na Stocklovej to už tak je,ale tie ceny... ☹ a aj extrem počuť od susedov .
takže hľadať a hľadať,a čakať a čakať...

bianca
12. mar 2010

jani no prave ze neni co.Nam sa teraz ozval znamy ze predava byt ale skoda ze uz ho dal do realitky.Mohli sme sa lepsie dohodnut pre obe strany a stahovat sa.Je to des

inak sme sa boli pozriet na jeden super byt a uz som ho aj v duchu prestavovala no pan sa na nas vykaslal a aj ked sme mu navrhli vyssiu cenu a mal sa nam ozvat tak vypol mobil a asi vyckava lebo zaujem o byt bol enormny

bianca
12. mar 2010

janula p.s.: som si ta pridala na FB medzi priatolov a povodne som ti chcela dopisat ,,ze ak chces tak ma autorizuj,,no som klikala rychlejsie nez myslela.Teda ak chces tak ma odklikni alebo kludne ignoruj

raduska2006
13. mar 2010

Bi, a neskusali ste sa pozriet na tie nove byty pri sportovej hale??

bianca
13. mar 2010

radus na to nemam prachy jedine ze by si konecne vyhrala tu sportku a prispela 😀

macikjm
16. mar 2010

ahojte...
aj my chceme vyhrat sportku.... 😀

bianca
17. mar 2010

tak koceny zrejme vybrane...

raduska2006
17. mar 2010

maci a vsadzas???? 😀
Bi supeeeeerrrr..a kde???

bianca
17. mar 2010

tak zajtra hajde dohodnut detaily

Radus nakoniec nam neostalo nic ine ako vimbarg ale hadam bude dobre

macikjm
17. mar 2010

radus....nie.... 😀 ale vyhrat by som chcela... 😀 😀

bi...takze budeme susidky???a kde presne...my sme na j.gresaka...

gabrielkabj
17. mar 2010

akurát dnes som stretla domovníka a že ešte chce predať tak mi dal aj na seba t.č. ale Bi ho už asi nebude potrebovať, že Bi?

bianca
17. mar 2010

na L.Svobodu kocky.Zajtra ideme dohodnut podrobnosti.Dufam ze vsetko dobre dopadne

janja2502
19. mar 2010

tak ako ste dopadli??? vsetky sme zvedave 🙂

jurocko
21. mar 2010

janka dakujeme za krasnu prechadzku po dlhej LUke s vami..bolo super....tesime sa aj nabuduce.cmuky..pekny den vam prajeme

zuzkaprofant
21. mar 2010

ahojte dievcata chcems a vas opytat ci nemate zaujem o nemecke caje hipp za dobre ceny ak ano napiste mi na ip na velku noc by ste to mali

janulabj
21. mar 2010

ahojte,Slavka aj ja dík že sme boli 🙂 čoskoro zopakujeme 😵
gabrielka a kde bývate,resp.kde je byt na predaj? my ešte stále zháňame 😖
pa kočky

bianca
21. mar 2010

janja no nic moc.Majitelka mala bordel v papieroch u spravcu bytu tak sa to musi riesit zajtra a este musime neako prinutut najomnicku aby sa vystahovala ☹

zuzi dik za ponuku ale mi hipp moc nemusime

inak mne sa prave asi zastavilo srdce.Nasa koza bola zasa 5 minut ticho sama a bolo mi jasne ze daco vytrelila opica ...babina ju nasla sediet v kociku pre babiky.Kto ma ma na FB tak su tam foto

bianca
22. mar 2010

ahojte kocky.Tak sme doma.Vsetko prebehlo dobre a v piatok si ideme pre kluce.

akurat sa nam stala brutalna prihoda a este teraz mi je z toho zle.Mama cakala s malou vonku kym sme vybavili notarku a ,,napadli,, ju rumunsky cigani.Jedno dieta tahalo Barboru z kocika a mama ju branila vlastnym telom.Predstavte si ze jej nikto nepomohol aj ked kricala o pomoc.Potom sa objavil mestsky policajt a cigani zdrhli.Vobec nic nespravil len stal 3 metre od nas lebo medzi tym som tam dobehla aj ja.Nedokazem pochopit bezohladnost ludi.Stala pred katastrom a tam prechadza nenormalne vela ludi

jurocko
22. mar 2010

a to sa stalo u nas v bardejove a kde janka az mi je zle..co si napisala...to uz aj u nas sa take stava?boze..... 🤐

bianca
22. mar 2010

Jurocko ano na dlhom rade pred katastrom.Zrejme ten maly smerad mal zabavit mamu a matka co klacala a zobrala zbrojila na maminu kabelku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre