• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
ahojte,Bi presne aj moj názor na Stropkovsku Zoo...jak na dedine u nejakého dedka :grinning: :grinning: :grinning: ked som bola na strednej,všetci sa smiali že tam len kurky sú :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale deti sú vďačnéééé....ich poteší aj málo
my sme dnešný deň oslavovali,grilovali,no konečne slniečko ,paráda... :sweat_smile: , zajtr aideme na poradňu,myslím ,že Oliver vyhraje ,, súťaž ,, vo váhe :slight_smile:
23. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulabj no presne.Ale je to relativne blizko a boli sme kuk aj na Domasu na pozemok brachov.Ani vstupne neni katastrofa.Len ma stve ze sme nestihli megaZOO v Ostrave.Tam je co kukat cely den
23. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som šla do Košíc...len Oliver z toho ešte asi nič nebude mať...ale ja áno :grinning:
23. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bi..vo vani budes umyvat riad... :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja som bola v stropkove, ale uz davno...pre deti je to zazitok urcite...a este tam maju toho vychudnuteho tigra???? :sweat_smile:
23. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@macikjm no tigra sme nenasli tak asi posiel chudak.Inak este by som mohla vybavit aby mangel zapojil umyvacku a v kuchyni by sme mali len sporak a mycku :grinning: ale to ho nedokopem

@janulabj aby si nebola prekvapena.Mali by ste aspon relaxacnu prechadzku
23. máj 2010 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to by boli naozaj luxusne bojove podmienky....bez drezu, ale s umyvackou... :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@macikjm no asi tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
23. máj 2010 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hojte,jooj,to čo zase vonku za počasie? akože jeden pekný deň stačí? ja ešte chcem :slight_smile:
24. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas pod mrakom 15,4°C.Mne staci len aby nechcalo. :rolling_eyes:
24. máj 2010 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, aj u vas je tak hnusne?? uz pomaly neviem ako vyzera slnko :angry:
24. máj 2010 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
radus tu bolo vcera super a dnes zasa prehanky :rolling_eyes:
24. máj 2010 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na figu taky maj, veru!! Dakedy sme sa uz opalovali!!! A ked som v tom case lezala na porodnici, islo ma roztrhnut, ze vonku pece ostosest, a ja za chladnymi murmi zatvorena sedim...:frowning2:((
Takze stropkovska ZOO nic moc??? Asi som to aj cakala. Pred par tyzdnami som bola v bratislavskej, a poviem vam, ani tamto sa nema cim pysit. Vela sa nachodite a malo vidite. A to si hovori najvacsia ZOO na SK, no haaa!!! Keby tam nebol ten Dinopark, tak asi ani nic extra si z toho celeho nepamatam... :sweat_smile:

Prijemne lenosenie doma....a nudenie sa:frowning2:(((
24. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jitul, Bi pridte do Ostravskej....je dost velka , a je aj co vidiet... sa tam chystame, ked bude pekne /tak o mesiac :angry: /
24. máj 2010 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jitul nabuduce chodte do Ostravy do Zoo.Je to blizsie ako Blava a Zoo je uzasna.Celkovo az na ten smog sa da v Ostrave kam ist.Cez hornicke muzeum v ktr. sfaras dole vozickom do stolne,cez Dinopark az do Zoo.Ja som s malou nestihla ani MiniUni a to ma tiez stve.
24. máj 2010 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@raduska2006 mne o Zoo nemusis pisat.Ja som tam bola ako doma :frowning2: a chyba mi to :frowning2:
24. máj 2010 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bi - no mne sa zatial dycha docela dobre :D
24. máj 2010 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
radus mne sa uz dycha dobre.Ty si zvyknuta ale pre cloveka co tam nezije je pobyt v OVe zaujimavy
24. máj 2010 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooo....kde ste rodacky moje...ako sa mame???
25. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My horuckujeme od minulej noci...netusim, co sa nas lapilo. :frowning2:(
26. máj 2010 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
macik - celkom dobre sa mame :wink:
Jitul prajeme Lorianke skore uzdravenie....
26. máj 2010 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujeme...zatial sa horucky nevieme zbavit a Lori za cely den nejedla nic iba Nurofen:frowning2:(
26. máj 2010 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jitulkabj juj...bambulka mala....aj my sme cca pred 3 tyzdnami horuckovali...24 hodin vkuse horucky nad 38, 0 st. C...a tiez ninus nechcela nic jest ani pit ...a ked presli horucky nechut do jedenia ju drzala este tyzden...ale sucasne sa nam prerezal 7. zubok...tak u nas mozno aj tym tie horucky....drzte sa...skoro budte fit...
26. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jitulkabj juj pusinka mala.Len topletky ma ci sa aj neaka choroba prejavule?Striedas ten Nurofen s niecim?
27. máj 2010 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
decka prikladam foto so svadby aj pre nie FB kamosov
27. máj 2010 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj ale zlazučká je...a čo niečo vysvetľuje? alebo repuje? či arabské tance?
PODARENÁ :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
27. máj 2010 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani no tancovala ked ju zosokoval fotograf :grinning:
27. máj 2010 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bianca krasna fotka, dievcatka su v tomto vyhoda...mozeme si z nich robit paradnice:slight_smile:)

Dakuejm vsetkym za mile slova...u nas tie teploty pretrvavali dodnes, t.j. sytri dni a horucky stupali stale vyssie a vyssie az na 39,5...takze dnes nebolo cesty spat, len nasadit antibiotika...a klop, klop, konecne sme klesli takmer na normal!!!

Nestriedala som Nurofen s ncim, ale az dnes mi lekarnicka radila, ze je dobre striedat s paralenom alebo Panadolom...budem vediet nabuduce.

Ninke gratulujem k dalsiemu zubku:slight_smile:)

a zvysok pozdravujem do krasneho dna...ktory si my uzit nemozeme:frowning2:(((
28. máj 2010 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte zenusky...U nas sa rozbehla narodeninova oslava (Loriankin 2. rocik), a tak aj velke tajomstvo sa prezradilo. Kuk moje udaje a budete v obraze:slight_smile:)) Mame velku radost!!.-)))
29. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej jitul...blahozelame este raz....lorianke sme zapriali na FB, ale aj tu chceme a k vasmu uz netajomstvu tiez...pfuj pfuj...nech ste zdravucki.... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok