• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
jeej,ahojte,tak Lorianke všetko naj naj zo <3 prajeme,inak krásne meno má... a mamke prajeme hlavne zdravíčko :slight_smile: a krááásne tehulkovanie :slight_smile: papa
29. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee obrovska gratulaciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Strasne sa tesim Jitul.Nech ste zdravi,stastni,krasni.dobri a spokojni
29. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaaaa som zistila ze aj v BJ sa predcuje Zumba.Uz sa tesiiiim
30. máj 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no @bianca tak šup šuo sem s info PROSÍÍÍÍM ,ja som doteraz pátrala,a nič nevypátrala...aj ja chcem ísť zumbovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeej jitul gratulujem ti zo srdiecka a tesim sa s vami velmi.......krasneeeeeeee tehulkovanie,,,,,vela zdravicka..sil a trpezlivovosti...lorianke všetko naj vela zdravicka,stasticka,aby vam robila velku radost..cmuk :grinning:

inak ahoojteeeeeeeeeeeeeeeee...mame sa dobre......uz iba 5 zubky a mame všetky..konecne..stale sme na stavbe.,..tak sa vytesujem ako nam to krasne ide...je nam velmi smutno za tatikom a detom ani nehovoirm :pensive: :frowning2: ..musime vydrzat......o tej zumbe som pocula aj ja by som rada isla..... :grinning: tak paaaaaaaaaaa
30. máj 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jurocko vraj kazdy stvrtok v Kessly.Neviem najst ich stranku ale vraj je to tam super.Predcvicuje vraj neaka sestra z rehabky.
30. máj 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme velmi krasne. Cely vikend sa slavilo, darcekovalo. Teraz uz len vsetko dat do povodneho stavu:slight_smile:)
A veeelmi ste ma potesili nadsenim z nasho noveho prirastku, ktory ma pred sebou este velmi dlhu cestu:slight_smile:)) Snad to pojde tak po masle ako prvykrat:slight_smile:))

Zumba....ano, cvici sa v Keseli kazdy stvrtok o 17:30 (dufam, ze si dobre pamatam cas:slight_smile:.....ale je to skor klasicky aerobic a zumbu tam cvicia iva prvych 15 min. Aspon tak tomu bolo asi pred dvoma mesiacmi, ked som cela nadsena isla zumbovat, a dost ma to sklamalo, lebo sme aj tak vacsinu casu preaerobikovali:frowning2:(( Mozno sa to zmenilo, mozem vam zistit od kamosky, co tam stale chodi....A aj ten cas vam potvrdim.
A vstupne bolo nejakych 2,20 eur....tak nejako:slight_smile:
31. máj 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lorianke oneskorene prajeme vsetko najlepšie k narodeninkam a maminke gratulejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulkabj no prave ze moja teta chodi uz pravidelna a ta si pochvaluje no nema s cim porovnat :unamused:
31. máj 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bi..aha, tak ja porovnavam s taebom, ktore mna za posledne roky bavi najviac, a to mam odksusane uz kadeco. Takze z toho, co BJ ponuka, mi taebo sadlo najlepsie....A ten aerobic so zumbou nie je zly, ale ja sa rada vystavim pri cviceni, a tamto je take hopsanie. Kebyze Zumba bola fakt celych 60 minut, tak nevaham. Ale ako vravim, vacisnu casu je to klasicky aerobik, a ten ma akosi nevie zbavit prebytocnej energie:frowning2:(
Aj ked, ja uz teraz mozem o cviceni len snivat....tak snad si ho uzijete aspon vy:slight_smile:)
Akokolvek sa rozhodnete, kazde cvicenie urcite prospieva a nabija pozitivnou energiou:slight_smile:))
31. máj 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulkabj ty sa pekne setri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja milujem Zumbu a aj skusim az budeme v BJ no dost ma desi ze je v zrkadlovej sale a ja som za 4 cvicenky :sweat_smile: to je moje poznavacie znamenie :sweat_smile: obrovska,skareda s dietatom na voditku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca....Noooo, teda. ty si ale davas poznavacie znamenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :astonished: :astonished:
Ja si pockam, az sa ta Zumba rozbehne aj u nas poriadne. A potom ma to vsetky budete ucit pred tymi salenymi zrkadlami:slight_smile:))
31. máj 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca...ty si už bola ? že píšeš že za 4 cvičenkami a s malou budeš chodiť? nejako som nepochopila
31. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulkabj ja dufam ze sa to tu bude uspesne rozrastat a zacne sa druhe kolo aj u nas :grinning: uz len dokoncit byt,dat aspon 10kg dole aby som ich mohla zasa pribrat a ...
31. máj 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj ja som za 4 rozmerom Jani :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: som giganticka
31. máj 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som druhe kole oficialne otvorila, potesim sa kazde spoluputnicke:slight_smile:)))

Baby, prave mi pisala kamoska-spoluziacka zo strednej (my sme taka partia spoluziacok,aktivne si piseme maily, kazda zije na inom konci SR), a mame skoro rovnaky termin!!! Oni sa uz snazili skoro rok, tak som sa taaaaaaaaaaaaaaaaaak potesila!!!!!

Tak co, ktora z vas je na rade v snazilkovani????:slight_smile:))
31. máj 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulkabj to je super :slight_smile: my sme so sesterkami presne po roku.november 2007,september 2008 a oktober 2009.Ked sa narodila posledna tam sme ich vyfotili ako 2,1,0.Srandovne su a ja aspon vidim co ma priblizne caka za rok a ake to bolo pred rokom
31. máj 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca, ty si teda...že giganticka ...no isto...aj ja mám ešte stále čo zhadzovať po porode :grinning:
a ja na tehulkovanie mám ešte moooore času,aj keď mm by už aj bral dalšie..tak ho nechám ďalej snívať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj ale ja nesrandujem :pensive:
31. máj 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ja dakujem panbozkovi, ze ma vratil do povodneho stavu za par tyzdnov!! teraz uz len verit, ze mi to ostane aj po druhom:slight_smile:)

A vlastne, zeny, najdolezitejsie su zdrave deti, co tam kilka navyse...s tym sa da naucit zit:slight_smile:)
31. máj 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak jitulka :dizzy_face:
ale na druhej strane,je dobré ,keď je človek na seba trošku náročný,a není mu to jedno :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca co taras :grinning: :grinning: :grinning: pozmam aj vecsie giganty ako si ty....
31. máj 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulkabj no len ja som zacala uz pred tehu.Holi stitnej zlaze napjprv za 10 mes 22Kg a potom za 5 rokov dalsich 20.A najhorsie je ze to nejde dole.Len trochen sa pozabudnem a je to des

@raduska2006 radus sak to aj ja poznam ale zrkadlo doma mam :sweat_smile:
31. máj 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca....ale kym to beries pozitivne a nemas kvoli tomu depky, tak si stastna osobka. Radsej si vazme zdravicko, a ak nam to dovoli, tak mozeme byt na seba aj narocne, ako povedala janula:slight_smile:
31. máj 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulkabj no uz sa zacinam zmierovat ale bolo to tazke lebo ja som na sebe cele roky dost makala a nakoniec to dopadlo uplne na.....ono to moc cloveku na psychike neprida ked je skoro mesiac na uhorkach a paradajkach (doslova-nic ine) a pojdu dole 2 kg a len co som pridala celz.chlieb tak mi nabehli 3 .Tak som dietovala az som sa predietovala do nenormal.rozmerov.Teraz akurat co sme doma som si povedala ze total stop dietam a zacala som normalne jest-dokonca ranajkujem co som za cely zivot nerobila
31. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som v práci nikdy neraňajkovala,nebolo kedy :zipper_mouth: , a teraz po porode som skúšala rozne diétky,ale ta moja ,,pevna,,voľa mi to nejak kazíí :grinning: :grinning: :grinning: ,a tak na to kašlem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nepotrebujete niektorá botasky pre svoju slečnu? Švagrinka mi poslala z USA a z takého čísla už mám 2ks botasiek.je to veľkosť 23,5 a vrútro je 13 cm. Ak áno napíšte mi do IP. Dík.
31. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeej tie su kraaaaaaaaaaaaaaaaasne ale na nas este velke
31. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja viem ale do zásoby by mohli ísť hi hi
31. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bi aké čísielko teraz má tvoja malá?
31. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok