• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
@kata2882 vy ste vsetky hviezdy na gresaka ale aspon sa mozeme doma hadat :grinning: :grinning: :grinning: inak sme v Janovciach
27. júl 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca to ma s dost daleko,tak bude super, ak uz budes tu.rada spoznam nove mamy :grinning: :grinning: :grinning: nebula si este na stretku pri kostole?
27. júl 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kata2882 no my sme toho roku prestahovany z CR po 10 rokoch takze do BJ tych 14 km v pohode :grinning: :grinning: :grinning: na stretku som nebola.Este tam nepatrime no planujem urcite
27. júl 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca a manzel ti kde chodi na turnusy? moj na kamion :sunglasses: :sunglasses:
27. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kata2882 hej chodi.Kazdy mesiac na 16 dni nazad do CR
27. júl 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tazke sa bolo rozhodnut vratit?aj ty si tam mala pracu?
27. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Vas,nenachadza sa tu Katka Palkova???Alebo nepoznate ju?v minulosti sme spolu robili v Lozorne cez agenturu atlas...
27. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky poznám iba Katarínu Paľovú a Paľková je jedna z Kľušova ale nie z Bj
27. júl 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci je priamo z BJ...mala priatela volal sa Miro,ale bohuzial neviem priezvisko...
27. júl 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skús ju najsť cez FB
27. júl 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby dobré bolo na stretku a fotočky pridám asi až po dovolenke :grinning: :wink: :wink:
27. júl 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kata2882 no ja som bola v CR skor ako polovicka.Vlastne som tam stale zamestnana no teraz na RD.Vracali sme sa 8 rokov :grinning:

@gabrielkabj jasne.A kam idete ha?
27. júl 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ste toho nakecali....inak @kata2882 vitaj :slight_smile:
@gabrielkabj kde idete na dovču? ja ako som aj na stretku vravela,šla by som hned k moru,aj som sa včera pokušala ukecat mm,no zatial bez uspechu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bojí sa o malého keby niečo....ach jo.
inak v nedelu cestujeme do mojho milovaneho Šumperka,takže aspon taka mini dovča :slight_smile: a strašne sa teším na všetkych mojich znamych...skočim aj do prace do nemocky :grinning: a hlavne na socialku koli rodičaku.takže vas prosim,keby že stretko,počkajte na mna :slight_smile:
28. júl 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabrielka na FB som ju nenasla :cry: no nic,mozno raz sa mi ju podari najst
28. júl 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj normalne ti zavidim.Ja by som tiez hned sla.Na dovcu aj kuk do roboty.
28. júl 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj ahoj,dik za privitanie............. :slight_smile:
28. júl 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca tak to ste dlho vahali z odchodom............asi koli praci, ze?
28. júl 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kata2882 nie koli robote nie.Skor ma desilo to ze sa dostanem tam kde som sa teraz fakt dostala.Zivot v plnom dome nieje nic pre mna.POtrebujem svoje zazemie a svoj ziv.stl
28. júl 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.....ale uz nie dlho............. :wink: :wink: ja to poznam,kym nasi boli s nami...........kazdy ma svoj system a nazory
28. júl 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kata2882 no prave.Ja nemam potrebu vstat o 7 rano a okamzite zacat upratovat,Ked ide v sobotu o 9 neaka pekna rozpravka tak si proste s malou sadnem a pozerame spolu.Tu sa vs.oci pretacaju ze v sobotu doo pri telke.Ako keby som ten prach nemohla utriet o 13 ........................................................
28. júl 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca s tym upratovanim cista pravda. Akosi je to v nas zakorenene, ze pride sobota, a sup ho vsetko pucovat! Ale kedze pri detoch je sobota kazdy den, ja som rada, ze si cez vikend trocsku oddychnem, ked manzel nepracuje. Poriadok predsa pocka:slight_smile:))

kata2882..teba poznam z videnia, mozno aj zo ZS, asi si trosku odo mna mladsia. Ale veeelmi povedoma tvar:slight_smile:)

a ozaj, sranda, ze kolko nas byva na Vinbargu. No ja som uplne spodny rad - Svianteka, takze zas mam ku vsetkym najdalej:slight_smile:))) Ale sak raz sa stretneme hore a raz dole:slight_smile:))) A kedze na VNB toho vela nie je, ja uprednostnujem dlhe prechadzky do mesta:slight_smile:)
28. júl 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulkabj nemas foto, tak ja ti neviem pov, ci ta poznam. chodila som tu na zakladku. a aj ja chodim radsej do mesta.......na ihrisko, akebo namestie..........amaleho necham chodat aj po dlhom rade, tam nie su auta, je tam zabradlie, tak sa nebojim :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. júl 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ano, pravda pravduca........... :angry: ja som mala to iste.........len keby mi aj niekto pomohol. aj navar, aj uprac a este je zle..........teraz mame pohodu, a ked treba periem aj v nedelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky mozem sa k vam pridat??? :wink:

nevedela som,.ze je tu tema BJ.som milo prekvapena,takze tu asi zavitam castejsie :wink:

@kata2882 ahojky :wink:

@jitulkabj ja ta poznam :wink: a dokonca aj tvojho manzela :wink:
28. júl 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka0609 aj ja teba..hned som ta spoznala podla mien tvojich deticiek..a ich spolocnych narodenin..takze vitaj, Jani:slight_smile:)))...info pre bi...toť dalsia Vinbargcanka:slight_smile:)))
28. júl 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kata2882 ahaaa, mala som, ale akosi mi ju system musel vyhodit..tak idem doplnit:slight_smile:) Ale mam foto v albume, som myslela, ze tam si ma overis:slight_smile:))))
28. júl 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka0609 ahoj, jani si to ty?
28. júl 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulkabj uz som pozerala, poznam ta. nevolas sa Jitka? aj manzela poznam chodil na priemyslovku :slight_smile:
28. júl 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kata2882 vsetko suhlasi...este mi nepovedz, ze si jeho spoluziacka:slight_smile:))
28. júl 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, chodil s janou- co ma nikolku a andrejku, my sme kamosky, zamlada :grinning: :grinning: sme chodili spolu von,tak ho poznam
28. júl 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok