• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
@jitulkabj myslim do skoly, aby si to zle nepochopila :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kata2882 ano som to ja :wink:

@jitulkabj ako bolo na dovolenke?
28. júl 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kata2882 hehee, vsetko som pochopila:slight_smile:)

@zabka0609 vyyyyborne, uz len aby bolo dalsie leto a zas sme niekam vypadli, ma trafi z toho pocasia!!! A vy, ako prazdninujete??? Dievcata sa uz chystaju do skolky??? :wink:
28. júl 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ozaj, co vy dve tu tak odrazu??? Bolo echo z Doliny, ze mamicky sa zgrupuju??? :slight_smile:)) Lebo tam sme im v pondelok narobili riadny zmatok na nasom prvom stretku :grinning:
28. júl 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulkabj ja som tu uz 3 dni............ :grinning: :grinning: :grinning: , spomenula som si na tuto stranku
28. júl 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne sa nam to tu rozbieha.Cele roky len sem tam nekay prirastok a teraz sa nestiham divit :grinning: normalne sa zacinam na ten VNB tesit.Mam pocit ze tam budeme na preliezkach celkom dobra banda :grinning:
28. júl 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a treba nam nejake velke mega ihrisko................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulkabj ja som v inej teme na MK uz dost dlho a hladala som temu ,,cakame dvojicky,, potrebujem nieco predat po mojich dvojickach a cuduj sa svete len tak nejako mi padla do oka tema ,,Bardejov,, :dizzy_face: a dievcatka mi idu v sep do skolky :slight_smile:nemozem uverit,ze to uz nie su babatka

28. júl 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kata2882 no asi abo spravime vlastne :grinning: za (alebo pred ?) nasim panelakom je take velke zarastene nic s bet.ihriskom tak tam by sme mohli :grinning:
28. júl 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo za kostolom na trave, dame deky, vezmeme lopty, a hotovo...........budeme trhat kvietky, .......... :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca je to tam pokosene, tak by sa dalo............
28. júl 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som po tom vyjave o apokalipse z pondelka pisala ze uz len tam kde je trava a najlepsie aj vysoky plot :grinning: taky piknik by som dala asi skor ako nahanacku medzi stolm
28. júl 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jaká debata...joj baby ta ja jak za vami tam hore budem chodit? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak ešte vela vela žien číta a nenapíšu...žeby im chybala odvaha? ..........ale ked sa prida jedna ,prida sa ich viac :slight_smile: ved super,už budeme poriadna parta :slight_smile:
a už nech pre pana nepršííí,chcem ist von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj A co, poznas aj take, co citaju, a nic nenapisu do nasho fora??? Ked je nas tu uz tolko, uz by mohli nabrat odvahu! :sunglasses:

Ja sa tiez nestacim cudovat, kolko nas tu odrazu nabehlo!! A vsetky aktivne prispievajuce!! :slight_smile: heehh, take male mestecko a aka partia sa spravila...supppeeer!! :dizzy_face: :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulkabj tomu ver :grinning: :grinning: :grinning: pekná nová profil fotka
:slight_smile: a už ked čítaju,tak nech aj kuknu jaké sme boli fešandy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj kuta faja aj tu ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak decka co tak sukromna temicka ha?Ked niekto bude chciet k nam tak si poziada.ja neznasam smirakov.Tymto zdravim tyh mojich.Oni vedia o kom pisem :angry:
28. júl 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca Ma prekvapujete....fakt smiruju??? Tak ok, ja suhlasim, ako sa to "zamyka", Bi???
28. júl 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulkabj ja by som ju nezamkla.Nove kocky nas tu mozu kontaktovat.Ja viem ze ja mam min.3 smirakov co potom kazde moje slovo roznesu
28. júl 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja osobne som za ,aj som to chcela navrhnut,ale neodvazila som sa :zipper_mouth: kedze som tu nova :wink: ale neviem ci to nahodou nema zamknut zakladatelka tejto temy :fearful:
28. júl 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto chcete klik na link a ja vas potvrdim ok ?
@bianca tak to je naprijemne :angry:
@zabka0609 co uz.Ludia su rozni
28. júl 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ved to ja viem,a ten link co si dala mi nefunguje neviem preco,druhe kocky co ste tu vam to ide?
28. júl 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmt
28. júl 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca uz mi to ide dakujem :slight_smile:
28. júl 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skuste,uz by to malo ist
28. júl 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka a Janulabj ideme k mojej sestre do Nemecka, ale len na 4 dni , ale aj tak dobre :wink: :wink: :wink:
28. júl 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok