• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
@gabrielkabj letite?Ak ano tak staci nie?
28. júl 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ta neviem, ci to bol dobry napad, lebo potom na kona uz nikto nenapise... :grinning:

inac, pekne ste sa rozpisali....
29. júl 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky co robite?deti vam uz spia?my sme akurat dopiekli linecke kolaciky a ideme sa chystat na spanok,ale vyzera to 50 na 50 kedze Nikolka mi poobede spala,ale Andrejka nie.Potom pridam nejake fotky do albumu tak mozete kuk :wink:
29. júl 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka0609 pod do sukromnej temy...vyššie je link
29. júl 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj a ja nie som v sukromnej?ved vcera som na to klikala :fearful:
29. júl 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka nie neleteli sme išli sme autom je to len 760 km máme to za 7 hodin zmáknuté v pohodke ak nesleduješ spotrebu tak to ide. JOOOOOOJ ale bolo super
8. aug 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@zabka0609 nekrstili ste náhodou vaše dievčatá 14.10. 2007 v BJ v evanjelickom kostole? Lebo v ten deň bol krstený môj synček a dvojčiatka dievčatká a z fotiek si mi známa.

jitulka, kde je ihrisko, z ktorého si pridala fotky? Pochádzam z okresu BJ,ale to ihrisko ani len netuším kde je a vyzerá super.
21. aug 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tobina ano ano to sme boli my :wink: takze vy ste krstili s nami?,ale poviem ti ak by som mala krstit deti este raz tak urcite nie pocas sluzieb bozich,ale len v kruhu rodiny,neviem ako to vnimas ty,ale pre mna ten plny kostol bol dost rusivy a nemohli sme si urobit fotky ako sa normalne robia pri krste,vies s fararom a babatkami a krstnymi a tak lebo sme nechceli zdrziavat a predsa 2 babetka je dost a potom este oslava no poviem ti bolo toho na mna dost :pensive:
21. aug 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tobina to ihrisko je na kurtoch dole pri zimnom stadione,my s dievcatami z MK tam zvykneme mat stretka,je tam super :slight_smile:
21. aug 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tobina tak tak.Mame tam stretka a he tam super.Pridaj sa nabuduce ak chces

@zabka0609 no kukam ze aj vas krst bol vzruso asi.My sme malu krstili v rim.kat.kostole ked mala 3 mesiace a mali sme krstit po omsi v nedelu rano (omsa bola o 7:30 a trva priblizne hodinu) Aleeeeeeeeeeeeeeeee farar nam v sobotu vecer odkazal ze budeme krstit cez omsu.To boli fukoty.Som myslela ze sa zblaznim.
21. aug 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka0609 pamätám si Ťa aj z pôrodnice,ako si vozila dievčatká v kočíku po chodbe :slight_smile:
ku krstu: do kostola sme prišli tesne pred samotným krstom a po sme hneď odišli, vtedy ma ani nenapadlo urobiť nejaké fotky, máme krátke video ale malému je vidieť len špičku nosa. Sesternica pred rokom počkala až do konca, keď ľudia vychádzali urobili zopár záberov aj s farárom a krstnými, no ja som neriskovala, že sa malý zobudí a bude plakať na celý kostol.

@bianca pridám sa veľmi rada, len dúfam,že je ihrisko celé oplotené lebo mám poriadneho čertíka :grinning: ale keďže pochádzame z okolia BJ, asi nebudeme môcť chodiť kedykoľvek, no aspoň občas.
21. aug 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tobina ja som este tyzden tiez z okolia BJ :grinning: no za tyzden uz novopecena vinbargistka.Inak aj nasa Barka stoji za to.Pozemok je oploteny neboj.Aj ked nasa zdrhala kade tade.Budeme ich nahanat simultanne. :grinning: :grinning: :grinning: Odkial si?Ja jazdim zatial busom relativne v pohode.Malej sa to paci
21. aug 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tobina to uz snad nie je pravda,myslim to vozenie deti v jednom kociku po chodbe :sweat_smile: ,jaj ako to len bolo davno a najhorsie na tom je,ze ja si takmer nikoho nepametam,nie zeby som bola slepa,ale mala som co robit pri dvojickach.vies prve a hned dve,no poviem ti to bolo teda :sweat_smile: ,tiez riadny fukot :slight_smile: ,ale uz su za nami takmer 3 roky a ani sa mi to verit nechce :wink: a kedy je narodeny tvoj maly?moje su siesteho,takze o chvilu nas caka oslava 3 rockov :dizzy_face: a na kurtoch je super urcite niekedy prid :wink:
21. aug 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ze vinbargistka :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka0609 no ta ne?Sak hej no ne ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vlastne postel mam uz tam tak aj tam patrim :grinning:
21. aug 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka0609 môj je narodený 16.09., ja si zase pamätám tváre skoro všetkých mamičiek :grinning:

@bianca ani nám autobus nerobí problém, horšie je chodenie po meste, malý odbieha, nechce dať rúčku, všetko musí vidieť ( veď ako všetky detí) a kočík nehrozí, už mu z neho trčí hlava

kočky, myslím, že sa mnohé stretneme na jarmoku pri detských manéžach :grinning:, môj drobec sa už veľmi teší, len nech neprší
22. aug 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tobina my mame voditko lebo s nasou si tiez nikto neporadi.Nevie chodit len utekata nikoho nepocuva.V kociku ziatial posedi ale nesmie sa zastavit
22. aug 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tobina vidis a mne teraz vrtalo hlavou ako je mozne,ze si ma videla ked moje su 6.9 a tvoj 16.9,ale neuvedomila som si,ze my sme tam boli 3 tyzdne kdezto ostatne maminky sa tam menili ako na beziacom pase,5 dni a sup domov :wink: cize ja som tam stretla kvantum mamiciek,mozno aj preto si nepametam vsetky. :wink:

22. aug 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka0609 si bola 3 tyzdne pred alebo po?

inak v cr prepustali na 4 den klasicke porody a po cisaraku na 5.
22. aug 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ja som bola 2 tyzdne pred ,aby som bola pod dohladom keby nieco a 3 tyzdne po, cisarskom kvoli detom lebo boli mensie a potrebovali pribrat :wink:
22. aug 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, môžeme sa pridať. My sme tiež z BJ okresu a sme trochu staršie. :wink: Neviete mi poradiť, kde sa dá ísť v našom okrese na kone? Chcela by som prihlásiť moju dcéru do niejakého jazdeckého klubu, síce bude mať len šesť, ale zatiaľ sa len informujem, či existuje niečo také a od koľkých rokov asi. Je veľmi hyperaktívna, zbrklá, nepokojná a má rada zvierata. Myslím, že by jej to pomohlo. Ide nielen o to jazdenie, ale aj o tú prácu okolo koníkov. Neviem, či už aj menšie deti sa neučia jazdiť na niejakých poníkoch . Ak niekto viete niečo o tom, dajte info. Dík. :slight_smile:
31. aug 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn ahoj,ja viem len o Slnečnom Majeri,tam kone sú,isto aj hodiny sa dajú zaplatit..je to v Stebnickej Hute.
skus tam.pa
1. sep 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulabj ďakujem, o tom som čosi počula. Ale neviem, kto učil jazdiť tu, za BJ keď ideš do Dom,byt,záhrada na pravej strane pod hlavnou cestou bola taká jazdecká plocha. Pozdravujem manžela. Ahoj.
1. sep 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn aaaaaaa nova tvar.Vitaj.Neviem s ktoreho kuta BJ okresu si.Ja viem o jednom smer PO
1. sep 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca smer SĽ
2. sep 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn joj tak to by ste mali daleko :fearful: skoda
2. sep 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ak to je v BJ-okrese nevadí, sme mobilný.
2. sep 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn co ja viem tak v Trocanoch jedna pani chova kone.Robila aj tabory pre deti v lete a urcite ma jazdecku skolu.Akurat ze neviem aka bude uroven.Pani je veterinarka,zije s rodinou na druzstve v Trocanoch a chovaju kone.Skusim ti vyzistit viac.Akurat ze od vas to bude asi riadny kus cesty
2. sep 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. sep 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok