• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
a aku ste kupili? manzel tusim vybral moulinex ak sa nepletiem...
7. feb 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi mame obicajnu lacnu Alasku.Masim sme kupovali na Vianoce Etu,ale ja som si vyberala hlavne podla ceny,lebo sme iba dvaja,tak staci mensi chlebik a mam doma jednu kulmu na vlasi od firmi Alaska a ta funguje uz presne 10 rokov :grinning: tak sme navahali
7. feb 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej to si chyby.Pardoooooon.Som strasna :confounded:
7. feb 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez kupila nejaku lacnejsiu, ale manzel je v tomto zatazeny na znacky... aj ked hriankovac sme kupili taky za 3 stovky ...
7. feb 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ja mam doma to iste.Strasne.Vsetko musi mat dobru znacku,ale uz som ho troska prevychovala.Zacala som pomalicky s toustovacom a tak postupne,pomalicky,potichucky.... :grinning: :grinning: :grinning: Proste som nieco kupila sama a ked vydel ze to funguje aj bez renomovanej znacky ,tak sa troska zmenil,ale iba troska :grinning:
7. feb 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas to tiez ide tak pomalinky... zatial iba ten hriankovac... ale ved hadam pomalicky :sunglasses:
7. feb 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to trvalo 5 rokov :grinning: ale uspech sa dostavil :grinning:
7. feb 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvi, Duphaston nesposobuje unavu. ale vies co? tehotenstvo. a hlavne prvy trimester. :grinning:
7. feb 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonoga :tak to teda hej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. feb 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :wink:

bianca, neuveris, ale chodim k Slezakovi na Polikliniku v Hrabuvce a idem tam 13.2. o 8:10. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
na ktoru si objednana ty??? Ze by sme zasli na kafe.....

tiez mam priatela na znacky - halvne co sa elektroniky tyka :slight_smile: Ale tiez sa snazim, aby sa zmenil....ved nekradneme :slight_smile:

s tou unavou mate pravdu...od kedy som tehu, tak by som stale iba spala....ako mimino..Este ze musim do prace, inak by som prespala snad cely den.
8. feb 2008 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
veruže tiež sa pripája k tomu že na začiatku je žena dosť unavená...ja som si tiež v prvých týždňoch potrebovala aspoň na chvíľu ľahnúť, proste to prišlo a hotovo... to je normálne :dizzy_face: ved miminko sa vyvíja a odoberá nám energiu a množstvo látok, tak sme potom unavené...
Teraz ku koncu som zasa unavená, ale teraz je to iné.... bruško pred sebou, v ňom nácvik spartakiády na dennom poriadku :grinning: , bolesti chrbta,no to by asi každého unavilo :dizzy_face:
tak sa šetrite babenky a ak ste unavené, veru sa netreba premáhať a oddýchnuť si, je to veľmi dôležité
8. feb 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raduska2006 •: :grinning: :grinning: :grinning: ja som objednana az na 10:10.Skoda.Ale mozno na buduce.Dufam ze ja mna budu cakat poradne :grinning:

a inak babulky co robkate?Ja som zasa spala do 11-tej.A potom som sa nudila v kuchyni,protoze manzel spal po nocnej.Konecne vstal a siel do prace,lebo ja v kuchyni trpim. :confounded: Este som ani nemohla varit,lebo mi maso zmnrzlo do kopy a nemohla som od seba oddelit 2 kg.No des.
8. feb 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca: urcite sa tych poradni dockas.... :slight_smile: 13 sa mozno dozviem ci to bude dievcatko alebo chlapcek :slight_smile: Skoda, ze do tej poradne ides tak neskoro :frowning2:

inac som v praci a o chvilku idem domov...konecne mi kolega opravil komp, tak budem moct pisat aj neskor, nie len do druhej :grinning: :grinning: huraaaaa :grinning: :grinning:
8. feb 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super.Ja som doma neviem co mam varit.mam vybrane nieco bravcove,ale nic ma nenapada :rolling_eyes:
8. feb 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konecne som doma...tak to ja som chcela uvarit na veceru spagety, ale ked som prisla domov, zistila som, ze uvaril priatel - cestovinu s nejakou omackou a zeleninovu polievku..

tak to bravcove narez na kusky, podus so zeleninou alebo lecom a uvar k tomu zemiaky alebo ryzu...alebo mozes urobit rezne :wink:
8. feb 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz varim len tak hala bala co bolo v chladnicke,ale strasne sa mi pri tom nechce stat.Stala sa so mna strasna zdochlina.

A ty kde pracujes?Ja vo fakultke
8. feb 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v asuse.....pocitacova firma.
8. feb 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem.Tak to nemas daleko
8. feb 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastastie nie...s mojim orientacnym zmyslom :wink: ked som tu prisla, tak som mala problem nejaku pracu najst..no nastastie tam brali. zatial som tam spokojna, v praci sa velmi nenadriem.
8. feb 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja spokojna nie som.Po skoro 6 rokoch na ARU to tam nenavidim do spiku kosti :rolling_eyes:
8. feb 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verim.na ARO musi byt narocna praca...ja na zdravotnictvo nemam zaludok..mam problem uz s tym ked mi beru krv :grinning:
8. feb 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ja tiez.Sice udrzim,ale ked je to niekto znami ,tak i kricim :sweat_smile:
8. feb 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som spet...Mala sa vratila zo skoly, tak som jej davala jest...uz mas navarene???

ja zvycajne pri odbere nastavim ruku na jednu stranu a tvar otocim na stranu druhu...pomaha to
8. feb 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej navarena a az sa cudujem,ze sa mi to celkom podarilo,ked sa mi tak nechcelo :grinning:
8. feb 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved vecsinou to je tak, ze ked sa nechce, tak to dopadne super a ked sa chce tak sa vsetko kazi.Aspon v mojom pripade to plati... :grinning:
8. feb 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teraz by som si dala nieco dobreho.Baby na Dame basnia o Tiramisu a mne tecu sliny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry napad...asi si zajdem do mrazaku po nanukac :grinning:
8. feb 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si uz zasla pre croasan,bol dobry :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale maly :dizzy_face:
8. feb 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodis aj na Ostravske stranky? som si vsimla, ze si tam par krat bola. :slight_smile:
8. feb 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikonca si to zalozila :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok