Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
8. feb 2008

hej zalozila,ale potom som mala dlhsiu pauzu od internetu a ked som sa tam dostala,bolo tam plno novacikov a uz som sa tam neorientovala 😕

bianca
8. feb 2008

prave spm pozerala s okna a na Dubine asi sejmula tramvaj dajakeho blbeho chodca.Este ze nie som v praci

raduska2006
8. feb 2008

mne tu kazdu chvilu bucha pod oknami ohnostroj.. 🙂 asi niekto nieco slavi..

bianca
8. feb 2008

hej aj u nas to niekto skusal.Skoro som si...

bianca
8. feb 2008

kde ste??? 😨

bianca
12. feb 2008

😨 🤐 😨

raduska2006
12. feb 2008

Ahojky... 😉

bianca
12. feb 2008

ja som si uz myslela,ze sem nikto nepride 😅
zajtra poradna?

alenik
13. feb 2008

ahojte mamicky.Som tu nova,takze dufam,ze ma podporite.Mam dcerku Kamilku,ktora ma 18 mesiacov.Byvame v BJ.Vsetkym vam drzim palce....

sonoga
autor
13. feb 2008

Ahoj Alenik. A kde v BJ byvate?

raduska2006
13. feb 2008

ahojte, tak dnes som bola na poradni 🙂 . mimi ma vsetko co ma mat, ale vraj je priskoro, aby mi lekar povedal, ci je to dievcatko alebo chlapcek..tak si musim este pockat.. ☹

bianca, ako si dopadla ty? vsetko v poriadku???

alenik: ahoj 😀 😀

bianca
13. feb 2008

alenik :ahoj

raduska2006 :no nic moc.Nasiel mi velku cystu,tak sa bojim co bude.Inak mimi v poriadku,ale srdiecko este nie je vidno.Kontrolu mam 22.2.tak sa uvidi co a ako

raduska2006
15. feb 2008

Ahojky...

bianca
15. feb 2008

raduska2006 :ahojky.Je tu pusto prazdno

yonanevi
15. feb 2008

ahojte sa mozem pridat aj ja som Bardejovcanka 😀 😀 bianca gratulujem a drzim palceky 😵

raduska2006
15. feb 2008

bianca: uz som si zacinala mysliet, ze dnes s nikym nepopisem.
yonanevi - vitaj 😀

yonanevi
15. feb 2008

co porabas raduska si doma alebo v robotke?

raduska2006
15. feb 2008

doma - a poriadne sa nudim. chlap je v praci, dcera u susedy este ze tu mam psa a internet 😀 do prace idem nastastie az v pondelok

raduska2006
15. feb 2008

odkial z Bardejova si???

yonanevi
15. feb 2008

ja som byvala na Vimbargu a chodila som na gympel Stoklov 😀 sa musim rozlucit akurat mi prezvanal muzik ze je uz pri nasom dome a ideme na nakup lebo doma ani korku chlebika nemame 😠 a ja cely den hladujem 😀 😀

sonoga
autor
15. feb 2008

yonanevi, ja som tiez chodila na gympel a na Vinbargu robim v lekarni (teda, teraz nie, lebo som na materskej 😀 ) Ale uz onedlho sa tam vratim.

raduska2006
19. feb 2008

haloooo... 🙂
chodi tu este niekto??? ☹

yonanevi
19. feb 2008

vazne a ktory rok si koncila ja 97 a byvala som na vibarku na andreja svianteka 😀

raduska2006
19. feb 2008

z vinbarku poznam Petru Centkovu - spoluziacka zo strednej 🙂

yonanevi
19. feb 2008

to bola moja naj kamosky nevies co je snou som ju nevidela roky

raduska2006
19. feb 2008

naposledy som ju videla v roku 2002 na stretnuti zo strednej a v tedy pracovala v nejakej cestovke v BJ. toho roku sme mali mat stretko tiez, ale nejak sa k tomu nikto nemal...viem ze sa kamaratila so Sašou a Mimou..niesi jedna z nich??

yonanevi
19. feb 2008

nie ja som Zuzka, sme byvali tak oproti sebe skor sikmo🙂)) nechodila som na zakladku na vinbarg ale pod vimbarg 😀 mimu a sasu poznam chodili sme spolu vonku aj s petou, a oni ako sa maju nevies nic 😀

raduska2006
19. feb 2008

viem iba o Sasi...vydala sa za Jura Jancika a maju spolu mimco - chlapca.inac neviem nic. ☹

yonanevi
19. feb 2008

to je ten co spolu chodila este pocas strednej skoly??? ja som ich nevydela od skoly 😀 petu som raz stretla ako sa vratila z Grecka ale teraz o nej nevem nic ale sa mi zda ze niekto mi vravel ze je v Anglicku

raduska2006
19. feb 2008

neviem, ci to je on 🙂 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre