• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
kde ste???? :frowning2: :frowning2:
16. aug 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus tu ale dnes je konecne prvy den Peter doma tak sme cely den prelezali v posteli a prejedli az vecer sme zasli na nakupy a zasa sme o krok blizsie k vybavicke
16. aug 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej Bi, tak to ste sa mali super...do Bj tento mesiac nejdete???
17. aug 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme ale zajtra este planuje dat Peter auto do servisu(bo vraj nechce riskovat ze nepofachci az bude treba)
inak dnes sme boli konecne kupit postielku.Heureka :grinning: len matrac nevieme aku
17. aug 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau bianca :slight_smile:
17. aug 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute bardejovcanky... co je nove?
18. aug 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, silvi, boli sme v piatok vonku. trochu sme popili (trochu viac), ale ty kokso. ved to same deti chodia von. Morca uz nie je to co byvala niekedy. a teraz vo velkom fici Dolina, ale kedze je tam dost vela ludi a deti z Vinbargu, tak ja ju velmi nemusim (este ma nejaky pacienti stretnu ozratu :grinning: )
18. aug 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to potom musis chodit na odlahlejsie miesta, aby ta pacosi nevideli v nezelanom stave :grinning:
18. aug 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.Tak my sme uz v BJ a je tu hnusne horuco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca takto je teraz asi vsade....
22. aug 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ani neviem ako je vonku, lebo som stale v lekarni :frowning2: . Sice tu mam zapnuty ventilator (budem musiet navrhnut vedeniu klimu :grinning: ), ale vonku vyzera byt hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni nemate nahodou v lekarni Essentiale forte?Zaujimalo by ma kolko to stoji na slovensku lebo to brachovi dr.neche napisat lebo vraj je to velmi drahe
22. aug 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mame.
100-tbl stoji 444,60 a doplatok pacienta je 129,6 a 50-tbl stoji 247,7 a doplatok je 90,20.
a obvodny to nemoze pisat, musitam byt odporucanie od internistu, geriatra alebo gastroenterologa
takze tak. je to dost drahe.
22. aug 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky.Si zlaticko.Som cakala teda horentnejsiu sumu.
22. aug 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni tak to budes mat asi zlozite rokovanie s tym vedenim :grinning:
23. aug 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj uz dosli vasi s mirkom z dovolenky?
23. aug 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prisli zo stvrtka na piatok o jednej v noci. kedze rano Mirko este spal (u nasich) a ja som isla do lekarne, tak som ho videla az ked som prisla z lekarne. stal pri notebooku a na striedacku hral a pozeral telku. asi musel dobehnut to co zameskal. ale ani si ma nevsimol.
23. aug 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bol zaneprazdneny chudacik... nestihal si este aj mamu vsimnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste kto???? :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ja som mala od stvrtka navstevu z Bj, tak som nejak nemala cas na konika.bola tu mamka a brat - pozriet sa na malu..
25. aug 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
radus, ja som tu. teda raz za cas sem kuknem. boze, stresy. este tyzden a Mirko nastupuje do skoly. zacinam mat taky pocit, ako ked ja som chodila do skoly a koncili sa prazdniny.
25. aug 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus ja som cakala kedy sa pzves.Som myslela ze mas mimo net a nechcela som otravovat Hufi
25. aug 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soni - neboj, urcite to spolu zvladnete...nie je to az take hrozne :wink: :wink: drzim Mirkovi palce, nech sa mu v skole paci a dari..

Bi - net uz mam v poriadku, len som trochu nemala cas. Hufi je na chalupe a dovolenkuje....co ty, kedy sa vratis do Ostravy, nech skusime naplanovat dalsie stretko. :grinning:

vcera som tu nasla novu temu - Bardfejov a blizke okolie, tak som holke napisala, nech pride k nam...asi nas prehliadla
26. aug 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bianca, dnes som bola s Mirko v Riskovi kupit Mirkovi na telesnu biele tricko a teplakovu supravu, tzv. cvicebny ubor :grinning:
Nam dali na zozname, ze to mame kupit (okrem inych veci)
26. aug 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

radus vraciame sa po Jarmoku v nedelu a 5.9. o 8:30 mam poradnu

soni kosko to su este predpisove ubori :fearful: ?
27. aug 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvi, vsetko naj k meninam

bianca, tak nam len napisali, ze mame kupit biele tricko a teplakovu supravu na telesnu. ale zeby museli mat aj cervene trenky, ci co to nosili chalaniska, tak to nie.
27. aug 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem soni :wink:
27. aug 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tymi ubormi je to dobre... som nevedela ze to este fici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj deka ja som nenavidela glotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak ako? jarmocite??? :grinning: :grinning:
29. aug 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radus ahoj.DObre jarmocime.Vcera sme boli vecer a uz mi aj stacilo :grinning:
29. aug 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok