Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
29. aug 2008

jeeej Bi, jak ti zavidim 😵 😵 ja milujem jarmok a hlavne tie stanky s vecami 😵 😵 my ideme do Bj asi 12.9. mamka bude mat narodeniny...

bianca
29. aug 2008

my sme boli iba vcera po 21 hod.tak stanky uz neboli.Poobede sme boli v PO vo hvezdarni a tam bolo super.
Inak dnes je perfektny cas na jarmok.Je tu prijemne pod mrakom a pofukuje vetrik.Len ja sedim doma lebo Peter pomaha na stavbe a nasi vyoravaju zemiaky.Ma stve ze im nemozem pomoct

silwietta
29. aug 2008

juj ja by som tiez isla na jarmok, ale bardejov mi je uz velmi daleko.... tu v trnave bude az okolo 15 septembra a to uz asi velmi nebudem moct ist 😝

silwietta
29. aug 2008

radus ako malicka? dobrucka je?

silwietta
29. aug 2008

bianca ty si v bardejove? ostavas tam az do porodu alebo budes rodit v ostrave? ja som sa uz neodvazila teraz cestovat...

bianca
29. aug 2008

silwi hej sme v BJ

inak co sa tyka porodu tak Peter sa stale rehoce ze niekde na trase OV-BJ a mozno to aj tak bude lebo tu este nemame skoro nic(teda vobec nic) nachystane takze...

silwietta
30. aug 2008

tak to drzim palce nech ta to nechyti niekde na ceste... a kedy idete do ostravy?

raduska2006
31. aug 2008

Ahojky...

Silvi no mala je dobru, ale iba niekedy.. vecsinou cez den spi, a v noci nam dava zabrat..sa budi aj kazde 2 hdiny. no su dni, kedy spinka aj viac ako 4 hod - vtedy mam z nej radost 😀 no uz sa ti to celkom krati a o chvilku bues mat aj ty Miska pri sebe..

bianca
31. aug 2008

cafte.Tak uz sa balime a vecer vyrazame.Ako na potvoru je dnes horuco

silwietta
31. aug 2008

radus veru mas pravdu, uz sa mi to blizi 😎

silwietta
31. aug 2008

bianca prijemnu cestu prajem

sonoga
autor
31. aug 2008

the end. konecne koniec jarmoku. kazdy den na jarmoku s rocnym deckom cca do 23:00. Ale ked Zina ma nejaky naruseny rezim a spala nam stale vecer do tej osmej a potom uz nechcela spat, tak sme sa vytrepali do mesta. a neboli sme sami. strasne vela malych deti. no a Mirko. ostatne deti presli vsetky kolotoce a on len trampolina a nafukovacia smykalka.

silwietta
1. sep 2008

soni takze ste neboli jedini s mrnusom vonku? ale predpokladam, ze aj tak strasne vela ludi zazeralo preco nie ste doma 😝
no mirko ma jasno v tom co sa mu paci 😀
nakupili ste aj plno sprostosti typu pistolky, baloniky, svetielkujuce cuda?

silwietta
1. sep 2008

bianca, no ako cesta?

silwietta
1. sep 2008

radus, kedy ti dosla mala domov z prazdnin? v cechach je uz dnes prvy skolsky den ci az zajtra?

raduska2006
1. sep 2008

Silvi, mala prisla este minuly tyzden a dnes bola v skole. aj sa celkom tesila, lebo mali iba jednu hodinu 😀 😀 no dufam, ze sa jej bude darit tak ako minuly rok...

silwietta
1. sep 2008

tak to jej budem drzat palce... ale ked je sikulka, tak nevidim problem 😉
nerobi jej problemy cestina? ako dlho ste v ostrave?

sonoga
autor
1. sep 2008

no, pre mna za mna nech zazeraju. nezdraziavali sme sa s nou v prilis velkom hluku. teda nestali sme s nou pri reprakoch a jedine ja poznam denny rezim svojich deti a ja viem, co si mozeme a co nemozeme dovolit. urcite by som netahala Zinu na jarmok kebyze je unavena a chce spat. ale ked sa prave zobudila a bola cerstva, tak ja v tom nevidim problem. raz sa nam stalo to iste s Mirkom. zobudil sa asi o pol deviatej a vobec nechcel dalej spat. tak sme ho zobrali trochu von na cerstvy vzduch. a bol to cerstvy vzduch lebo to bolo v zime. spomenuli sme si, ze kamoska Maja (ktora este chodila na gympel) je na plese, tak sme isli kuknut. a akurat som stretla nasu triednu. a hned zacala, ze co tam robim s takym malym deckom. Bolo asi pol desiatej A to Mirko tam pobehoval okolo Maji a vobec teda nevyzeral, ze by v najblizsej dobe chcel spat. tak som si povedala, ze ona hovno vie o jeho rezime a ci ma ist spat alebo nie.
no a baloniky na jarmoku kupujeme pravidelne kazdy rok. kupovali sme aj predtym, nez sme mali Mirka. to jaka sranda a ked sme sa natocili na video. a dokonca teraz uz aj predavaju helium na vdychovanie 😀
u Mirka nehrozia ziadne zbrane, on si najprv vybral Ponyho, ale potom som ho nejak ukecala na dinosaurov, Zine taka kvetinka, s ktorou ked udrie, tak sa smeje. no a posledny vecer sme Mirkovi kupili blikajucu nejaku blbost. zas az tolko sme neminuli.

bianca
1. sep 2008

ahojte.Tak ja som uz zasa sama.Peter uz nastupil na nocne ☹ inak dnes sme konecne boli objdenat kocik.Zavinam si pripadat ako tehotna 😀

sonoga
autor
1. sep 2008

bianca, nacase, nie? som zvedava kedy po prode si zacnes pripadat ako matka 😀

bianca
1. sep 2008

soni si myslim ze do toho vpadnem hned 😀

sonoga
autor
1. sep 2008

hej, hned po prvej prebdenej noci. a to sa nevyspis dost dlho. teda aspon u mna to tak bolo a je. Napriklad, ked mal Mirko 3 tyzdne a Kristian bol v nemecku, svokra mi ho zobrlaa na prechadzku aby som si pospala, ale nemohla som, lebo nebol pri mne. a teraz Zina, sice uz prespi celu noc, ale ked jej zacne mrncat, dam jej cumel, potom ked sa v noci prehadzuje a lezi kolmo na dlzku postielky tak nohy prepcha cez mreze a vylozi si ich na mna alebo do mna kope, tak ju musim otocit naspat. a dokonca mam pocit, ze teraz som viac unavena ako ked vstavala kazde dve hodiny.

bianca
1. sep 2008

tak to ja mam uz nacvik teraz lebo niekedy utekam aj 5 x za noc na WC

raduska2006
2. sep 2008

Dobre ranko 🙂

Silvi, v Ostrave som 4. rok...malej nastastie cestina problem nerobi (vdaka Bohu za cesky dabovane rozpravky na kabelovke 😀 😀 )

no, dnes sa mala budila asi 3x za noc ☹ nastastie ten 3. krat to bolo uz okolo 6.00, tak som uz ani nespala, lebo som musela vychystat Stefi do skoly..ten spankovy deficit dospim, ked bude Laura vecsia 😀

Bi - ked bude v piatok pekne, tak ta mozem pockat po poradni pred poliklinikou..pokial uz nemas nejaky iny plan 😉 snad to tentokrat vyjde

bianca
2. sep 2008

radus nemam 😵 len ja tam budem skoro ale pockam

raduska2006
2. sep 2008

Bi - my vstavame tiez skoro, takze 8:30 je u nas uz davno den 😀 😀 ..takze pokial nebude prsat, tak tam urcite budem 😉
ako bolo doma???

bianca
2. sep 2008

parada.Tesim sa.Dufam ze sa konecne stretneme.

Doma bolo relativne dobre az na klasicke rozbroje ale co uz

lovacka
2. sep 2008

cau bianka

bianca
2. sep 2008

lovi cusss.Som ta cakala na skype cely cas a ty nic.Boli ste nakoniec na jarmoku?Kedy cestujete do UK?

adkami
2. sep 2008

Ahojte ... mamicky aj cakajuce mamicky...ja som tiez z bardejova a ked som videla ze tu take nieco existuje tak som sa skusila nahlasit a tiez nieco napisat a mozno sa aj podozvedat rady okolo babatiek....inak Soni to som ja adela jalcova (za slobodna)vidim ze tu tiez casto chodievas....ja som teraz doma uz len cakame na prichod maleho takze sa niekedy nudim...a pratas vsetko dookola z tej nudy ma uz nebavi... 🙂

Bianca: Vidim ze si v rovnakom tt ako ja...super.a co tiez narasta strach s bliziacim sa terminom??u mna trosku ano...ale tak uz nech to mame za sebou...kedy mas presne termin??tak vsetko dobre prajem...

Vidim ze ste tu pisali o jarmoku....joooooj mna tak mrze ze som nebola zasa ani toho roku stale si hovorim ze nabuduci rok uz pojdem a je to uz 6rokov co som nebola...takze asi tak...majte sa zatial vsetky pekne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre