Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
2. sep 2008

adka ahoj a vitaj.Ja sa porodu akosi vobec nebojim.Ja mam termin poda PM 11.10 a podla sona 8.10.

adkami
2. sep 2008

no tak dakujem...inak tak to je super ze sa nebojis...ja neviem som asi jedna z tych co maju strach...ako vidim zijes v cz co??ja tiez nezijem v bj ale v uk uz styry roky....no ja mam iba termin podla PM a to na 8.10 ale vsetci mi hovoria ze pojdem skor...inak mavas bolesti klbov??ja mam strasne v noci spim tak 2-3 hodinky a musim vstavas lebo mi slzy tecu od bolesti....a ked pochodim trosku tak prejde....a ako sa inak citis??a uz vies co budete mat???

bianca
2. sep 2008

my sme v ČR 8 rok.Inak bolesti mam aj ja a strasne.Teraz sa to uz trosku ukludnilo ale do porodu daleko.Ja mam skoro problem s tym ze mimino je strasne nizko a tlaci na mocak a na kost a to je psycho bolest.Na WC beham ako splasena.No des a hruza.Najradsej by som uz rodila.Co budeme mat nevieme lebo som dementna a zabudla som sa spytat 😅

adkami
2. sep 2008

inak dost tu to je nepremyslene alebo sa to len zda mne....ako si pozries ci niekto odpovedal??/stale musis kliknut na temy regiony a potom bardejov a tak stale dookola???alebo ako to funguje....

bianca
2. sep 2008

presne tak to funguje.Je to o nicm.Uz sa to tu asi milion krat riesilo ci nemoze byt neaka automaticka aktualizacia a stale sa nic nedeje

adkami
2. sep 2008

no tak to ja mam s wc podobne...asi mi maly tiez tlaci na mechur...ja som na wcku kazdu hodinu v noci..cize spanok onicom...takze tiez ta bolia klby???alebo krize???mna aj aj...oboje...ale to akoby mi niekto pichal nozom do klbov...no aj ja by som uz najradsej mala za sebou...takze bude prekvapko????super...takze ani nevies co poriadne nakupovat ze/???no tak to uz dost dlho zijes v cechach?ty koky....ale je tam asi lepsi zivot ze??

adkami
2. sep 2008

no tak to je dost otravne a dlho to trva kym sa clovek dostane k odpovedi ze/??no super...ale tak co uz...ked to nevedia zlahcit...

bianca
2. sep 2008

no kazdy rok sa chceme vratit ale ... Tu je zivot uz o nicom ale zijeme sami uz dlho a keby sme sa mali vratit ,tak len k nasim a neviem neviem ako by sme to tam dlho prezili 😀 😀 😀

bianca
2. sep 2008

inak mna uz boli asi vsetko.su ale chvilky ked vobec neviem ze som tehotna.Dokonca aj teraz ked sa potvorka ukludnila 😀 😀 😀

adkami
2. sep 2008

no tak to je pravda ze samim je samim...aj ked je niekedy smutno ze/??mne je velmi smutno za rodinkou...ale tak co uz...je to zvyk ale aj tak mi je smutno....no a co nepaci sa vam v cz?/nie je to z financnej stranky vyhodnejsie v cz//???

adkami
2. sep 2008

no tak to asi aj mna vsetko boli....no ja som presne mala taky den vcera...ved som pratala a surovala vsetko ako hlucha...a v noci som myslela ze uz rodim tak som dostala bolesti do krizov a klbov.....takze clovek uz ani nevie co ma robit... 😢

bianca
2. sep 2008

co sa tyka financi tak sa to uz skoro vyrovnalo a momentalne je to tu pre nas drahsie lebo ked vsetko poplatim tak som na nule.
A co ty?Polovicka slovak ci anglican?

adkami
2. sep 2008

no je to strasne co???a clovek ma zit...ty kokso...no my sme sa teraz osamostatnili s muzom ale tak sme zisitli ze ked byvame sami tak nam peniaze akurat stacia na prezitie a nic neodlozime...brutal...tiez sa tu uz nic neoplati..a tie kurzy isli tak dole...ze brutal....no manzel je slovak nechcela by som anglicana...v zivote...oni su sebci......a ja som tu prisla s manzelom spolu aj ked sme prisli ako slobodni ale tak mali sme svadbu pred dvomi rokmi ....no zijeme spolu takmer pat rokov..niekedy v oktrobri to bude 5rokov

bianca
2. sep 2008

my sme tiez mali svadbu pred 2 rokmi 😝 17.6.2006 a inak sme spolu asi 100 rokov 😀

adkami
2. sep 2008

a co vela si pribrala alebo ani nie???a vy ste manzelia s polovickou ci nie??

bianca
2. sep 2008

ja som pribrala 10 kg ale bolo by viac no mala som obdobie ked som schudla 5 kg

adkami
2. sep 2008

jaaaaaaaaj tak super my sme mali svadbu 24.06.2006....ty koky tyzden po vas... 😅 a co ten jazyk za tou poznamkou o svadbe....lutujes???

adkami
2. sep 2008

jaaaaaaj takze aj problemiky nastali hej???tak ono sa to stava....ja som mala 1okg ked som bola v 33tt...a odvtedy som sa nevazila....takze neviem...ale tak na veciach sa mi to nemeni ale na vahe isto lebo male najviac rastie teraz...

bianca
2. sep 2008

nie nelutujem i ked niekedy by som ho... 😀 😀 😀 len sa mi po vyroci rehotal ze uz skoncil zarucna lehota a ze ho uz nemozem vratit,ako keby ho dakto chcel 😀

adkami
2. sep 2008

no tak to je s chlapmi tak....niekedy nas vedia riadne vytocit ze/??ale ja akosi nemozem na toho mojho povedat....vies snazime sa zatial....uvidime ako to bude neskor...aj ked samozrejme nejake tie drobne hastierky sa najdu ale to musi byt vsade....a teraz ako ma vie zlostit ze Tucko a pod. mi nadava....ale inak pohoda......no to je pravda zarucna doba skoncila....xixi...a odkial si priamo z bj alebo okolie???

adkami
2. sep 2008

oki tak ja utekam....ja o vlku a vlk uz doma z prace....tak sa maj krasne a davaj na seba pozor....ozvem sa este pa ap

bianca
2. sep 2008

pa pa a napodobne 🙂

gabrielkabj
2. sep 2008

Ahoj Adkami ja som poznala z Bj Lenku Jalčovu nie je to tvoja rodina?

adkami
2. sep 2008

ahoj gabrielka....ano je to moja sesternica....a zije tiez v anglicku uz skoro styry roky...ste boli spoluziacky????

sonoga
autor
3. sep 2008

cau, adi.no som cakala kedy sa zaregistrujes, lebo viem ze ti Kata spominala o tejto stranke. ako sa ti dari?

raduska2006
3. sep 2008

Ahojte 🙂

bianca
3. sep 2008

ahojte

radus rande v piatok asi odpada lebo mi dnes vypadla blomba a neviem ako sa ten zub vyvinie lebo nechcem ist k tej deb....zubarke kym neporodim

raduska2006
3. sep 2008

ok. ak by sa to vyvinulo dobre, tak mi daj vediet a ja dorazim. 😉 mne vypadla plomba priamo v porodnici, druhy den po porode. Hufi mi priniesla gumove medvediky a kde som do jedneho z chutou zahryzla, blomba vypadla 😀 😀

bianca
3. sep 2008

radus som normalne dnes dostala sok.Sme boli v pondelok objednat kocik a vraj bude za 14 dni a dnes mi prisla sms ze si ponho mozem prist 😀 😀 😀

raduska2006
3. sep 2008

no dnes som bola na poliklinike kupit malej ciapocku a prave tam nejake kociare doniesli.... bud rada, aspon mas o starost menej..horsie by bolo, keby napisali, ze pride o mesiac 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre