• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
som si pozerala tvoju foto ale dako si mi povedoma tak neviem :grinning: teraz kde byvas
19. feb 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Ostrave. je mozne ze sme sa niekedy stretli
:wink:
19. feb 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moze byt
19. feb 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pekne ste sa rozbehli a je tu veľa nových tvári len škoda že času je málo aby sa tu človek dostal častejšie
Bianca gratulujem a dúfam že všetko bude tak ako má byť
Vidím že už ste pospomínali hocaké mená ale ani jedno mi nič nehovorí, buď som moc stará alebo mladá :wink: ale aj ja som chodila na gympel tak neviem asi ma viac zaujímali chalani
:dizzy_face:
19. feb 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yonanevi. ja som koncila v roku 2000, ale mam dve sestry a jedna koncila 1998 a druha 1996.
19. feb 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, som tu chvilu nebola... bola som tyzden v nemocke, lebo ten hematom sa mi zdvojnasobil a spinila som....teraz je vraj uz uplne malinky tak dufam, ze sa uz uplne vstrebe... no a samozrejme som este stale na PN a musim co najviac lezat...
21. feb 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj bratranec je profesor na gympli a aj moje spoluziacky tam ucia :grinning:
21. feb 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caffte babulky.Mi sme boli doma v BJ
22. feb 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky..

bianca ako dopadla kontrola? co miminko, v poriadku????
23. feb 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raduska2006 :no boli sme tam vcera a uz som videla srdiecko :grinning: ,ale vobec sa nechelo drobcovi fotit,tak fotku zatial nemame :confused:
23. feb 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram ze uz mas aj album :slight_smile: ja som mala prvu fotku v 13 tt. na poslednej kontrole sa malicke tiez nechcelo fotit. :frowning2: snad nabuduce....4.3. idem na 3D ultrazvuk a tam by mohlo byt vidiet ci ma mimi pindika alebo nie :grinning: potom hodim fotky do albumu :wink:

ako bolo doma??
23. feb 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej super.A kam ides na 3D?

Doma bolo dobre.Zatial sme nic nepovedali :grinning:
23. feb 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon budu mat prekvapko :grinning:

na 3D idem do Havirova. bola tam kamoska a citala som aj na fore, ze lekarka je dobra a vraj vsetko ukazuje a vysvetluje.. no a je to aj celkom lacne. mala by nahrat okolo 20 min. video na cd a stoji to 500. potom ked sa vratim, tak ti pisnem ako bolo a aj adresu. keby si chcela ist k nej :slight_smile:
23. feb 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super,ale trosku daleko.v OVe nic nie je?Hovorila si o tom s dr?
23. feb 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj tu nieco je, ale nikto nevie kde presne :grinning: ..s doktorom som o tom nehovorila.ved ta lekarka mi nebude robit visettrenie, ale len ultrazvukom nahra video. a Havirov nie je daleko...okolo 20 min cesta autom
23. feb 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,ja tiež byvam v Bardejove,mam dcerku Karinku ma 2 roky a 3 mesiace a čakame druhe babo,som rada že som k vam nakukla
23. feb 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurocko :ahoj :slight_smile:
23. feb 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!jurocko,aj my sme radi,ze si k nam nakukla :slight_smile:
24. feb 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka,aj ja ti drzim palceky,nech je vsetko OK.Aj ostatnym,ktore ste tehu.
24. feb 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte.
Jurocko, ja ta poznam z videnia z Druzby.
Silvi, a ako sa ti lezi? Ja som tiz mala lezat, ale az v 30tt. a nelezala som, tak ma poslali do nemocnice. ale ty len pekne lez, kedze si v prvom trimestri.
Ja som sem teraz len na chvilu nakukla, lebo sme na "dovolenke" . Rozhodli sme sa, ze naucime Mirka lyzovat. teda nie my, ale instruktori. od zajtra zacina, tak som zvedava :grinning: Perfektne pocasie. Na kopci sneh, pod kopcom horuco.
24. feb 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,alenka len tak som nakukla apozeram bardejov tak si myslim pridam sa,ti ma poznas z videnia sonogo?a ti kde byvas?myslim ulica?
bianka budes rodit v Bardejove?Chcela by si si vybavit lekara?
24. feb 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slavi,aj ja som tu minule len tak nakukla...kocky tu nechodia velmi asto a to je skoda. :confused: slavka a ty budes rodit v BJ?Vybavujes dokiho?
24. feb 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

kresny vikend mame za sebou. skode. pocula som, ze vraj v Bardfejove padal sneh :slight_smile: . to sa mate. mi tu mame uz jaro, vonku teplucko vtaci spievaju....
25. feb 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: môžem sa k Vám pridať? som tiež z bj?
25. feb 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aria :wink:
25. feb 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ináč aj my sme tu mali cez víkend pekné počasie. Nie si náhodou sestra Števa?
25. feb 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni, lezi sa mi celkom dobre, radsej doma ako v nemocke, ten tyzden mi stacil... teraz sa uz neviem dockat dalsej poradne a noveho uzv, aby som vedela, ze vsetko je ok...
25. feb 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nahodou mam brata Steva :grinning: pokial myslis Onofreja.
25. feb 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Raduska, áno myslím jeho, teba tiež z videnia poznám, nebývala si niekedy na nábrežnej ul?
25. feb 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok