Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janja2502
9. feb 2009

a aky mate?

janja2502
9. feb 2009

pekny
a si s nim spokojna?

bianca
9. feb 2009

ja hej ale viac bab co ho ma tak sa stazuju.Nam vyhovuje

raduska2006
9. feb 2009

ahojte,

tak vikend nic moc. Laura mi uz 2. noc nechce spat, tak som z nej hotova, niekde chytla nadchu, tak sa jej asi tazko dycha...
Valentin u nas nebude - David ho odmieta slavit.ze vraj stupidny americky sviatok.

janja - tazko je vyberat....ja som kupovala kociar podla toho, aby mi v nom Laura vydrzala co najdlhsie a aby sa do vanicky zmestila aj s fusakom...no a teraz sa ho snazim predat, lebo uz chcem golfky - nezaberaju tolko miesta v aute...

bianca
9. feb 2009

radus a nejdu Laure zubaky dalsie?Alebo nema rastovi sprint?

raduska2006
9. feb 2009

asi jej idu zubadla, lebo stale cmula ruky..... dufam, ze nerastie - doktorka nam povedala, ze sme dost dlhy (67 cm). asi po tatinovi 🙂

bianca
9. feb 2009

radus nasa je teraz tiez zla neskutocne.Obe ruky narvane v pusine,nos spuceny az krochka chuda a tak si borak trie dasna strasne.Asi pojdem zajtra kupit ten gel na zubky

raduska2006
9. feb 2009

nam ked sli tie spodne zubky, tak mala bola uplne v klude....ja som kupila v dm take 3 kefky - jedna na dasna, druha na zubky, ktore este rastu a tretia na vyrastene zubky....Laura ma najradsej tu prvu 😀 😀 alebo si kup tu nasadu na prst a tou jej tie dasna poskrab....

bianca
9. feb 2009

radus ja som do DM nestihla ist

magdia555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabrielkabj
9. feb 2009

ahojte tak mi sme boli cez víkend v Prešove na Westton cup pozrieť bolo super a Drišľak tam robil šou 😵 a v Nedeľu v Bj.Kupeľoch na oplatky a špaciren.

jitulkabj
9. feb 2009

nam sa len teraz zacali zubky prerezavat, hned tri naraz 🙂), chvalabohu, bezbolestne 😔 ....tie kefky, su bezne dostupne, v lekarni a tak??? Moja Lori sa tak rada pozera na mna, ked drhnem zuby...aj jej by som uz nieco kupila, nech nacvicuje hygienicke navyky 🙂) Poradite nieco konkretne, typ, znacku....??? 😕

bianca
9. feb 2009

jitul daku zozenies skoro v kazdej drogerke.Mozno aj v hypernove.Zajtra asi pojdem na nakup tak kuknem

raduska2006
10. feb 2009

Jitul, v Hypernove urcite nieco budu mat 😉 ked som tam bola naposledy, tak som tam nieco videla ( som prave zhanala kusatko).. a ked nie tam, tak urcite v nejakej lekarni...

gabrielkabj
10. feb 2009

jitulka pekné fotočky v albumčeku 🙂

janja2502
11. feb 2009

ahojte holky,
tak ja som uz dnes v praci, prave sa napchavam cokoladou. Tu v KE nie je ani stopa po snehu, zato u nas rano bolo pekne bielo.

raduska2006
11. feb 2009

janja, ty sa ale mas 😀 😀

v Ostrave od rana snezi a prsi zaroven....

jitulka, som pozerala, ze sme krstili v rovnakom kostole 😉

jitulkabj
11. feb 2009

raduska...heeej? 🙂.... a aj mena sme podobne vybrali....tiez som zvazovala Lauru,....nakoniec je Loriana, ale meniny maju v rovnaky den🙂)

ozaj, co nove.....zacinam aktivne, spolu s dalsimi mamickami, riesit materske centrum...tak ak sa chcete niektora pridat, budeme len rady. Dnes sme mali take neplanovane stretko v novej cokoladovni. Vlastne, aj tam je to pre zaciatok celkom fajn 🙂)) Ale, samozrejme, hladame lepsie priestory. Nieco sa crta, tak drzme prsty 😨

janja...ty dochadzas za pracou do KE? Dost daleko nie...?? 😕

jitulkabj
11. feb 2009

gabrielka...pozeram, aj tvoja sarka je krasne babo. Joj, tie nase rozkosne dievcatka...cmuki cmuk, sama radost 😀

bianca
11. feb 2009

hojte

jitulka skoda ze stretko bolo neplanovane.Dosli by sme vas podporit

Radus dnes mi konecne zapisali malu do pasu.Som happy.Uz nebudu ziadne stresi,Inak nedame stretko bud.tyzden pokial bude pocasie ok?

jitulkabj
11. feb 2009

bianca...ale ved ty si uz doma, nie? 😨

bianca
11. feb 2009

jitul sme skoro v Bardejove do zajtra

jitulkabj
11. feb 2009

ahaaa...som niekde citala, ze ostavate do stredyy..alebo zmena planov? asi zle cesty, co? Katastrofen... 😒

raduska2006
12. feb 2009

Jitul, pekne meno ste vybrali....kde je ta nova cokoladovna? by som si tam zasla, ked budem znova v Bardejove....
drzim palce s materskym centrom 🙂

Bi - no konecne sa ti ulavilo.....tiez som stresovala, ked sme isli bez pasu 😀 stretko moze byt...uz sa tesim.

janja2502
12. feb 2009

jitul, veru dochadzam. Este do konca aprila a potom pauza. 🙂
No prave zistujem, ze skoro vsetky baby z BJ maju dievcatka 🙂 . Som zvedava, ci sa aj ja pridam k vam. 😉

bianca
12. feb 2009

jitul museli sme cakat koli tomu pasu kedze sa na BJ policii stale hraju na strankove a nestrankove dni

janja dobry postreh 😀 Soni ma aj chlapca tak nam kazi priemer

radus sme doma asi hodinu a uz nam volala majitelka bytu a sce penaaaaaaaaaze

janja2502
12. feb 2009

bi, to ste tam v podnajme?

bianca
12. feb 2009

janja ano

janja2502
12. feb 2009

dobre si pamatam, ze si vravela ze tvoja mamka robi na socialke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre