Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janja2502
13. feb 2009

to ste sa dozvedeli az po porode?

janja2502
13. feb 2009

na pn ist nemozem, teda mozem, ale najprv si chcem urobit skusky v skole a tie mam na konci aprila. Od 1. maja mi zacne materska. 🙂
Joj ale bojim sa na skusky 🤐

janja2502
13. feb 2009

zajtra mame ist na svadbu kolegovi. Tesíííííííím. Ale manzel prisiel domov s teplotou 😖 Tak neviem co bude zajtra. A vy ako budete slavit valentina???

jitulkabj
13. feb 2009

jurocko....pozname?? Podla fotky nie som si na 100% ista (zmena imigu, hm? 😉 , ale ak si z Druzby a niekedy sme speakovali spolu po anglicky...taaaaaaak uz viem ktora bije 🙂)) Ty uz mas dve bejbatka??? To kedy ste stihli? Ci to uz tak cas rychlo zletel ?....moze byt 😅
Jasnacka, buduce stretko vyhlasime verejne...a pridajte sa vsetky. Len treba rezervnut velku cukraren 🙂))

janulabj....vitaj v klube. 😎 Verim, ze sa ti zivot spat na Sk zapaci. 🙂
Brnusak je super doktor. Ale to asi preto, ze aj ja k nemu chodim a som velmi spokojna. S inymi skusenosti nemam, ale tohto odporucam 😵

Valentin??? My dumame nad vyletom do Krienice...natankujeme plnu nadrz, takze cesta bude zadarmika. Dame dobry obedik, prechadzocku....snad pocasko plan nepokazi. 😝
A ako darcek som "nam" (si) kupila kvietocek Rodinne stastie so zapichnutym srdieckom do kuchyne na parapetnu dosku, chichi. 😀

A ostatne??? nieco romantikus, ci ste proti sviatkom tohto druhu???

jitulkabj
13. feb 2009

janja2502....ja svadby milujeeeeeem. Aj my sa na jednu chystame, ale az po Velkej noci. No satocky pre malicku Lori som kupila uz vcera. Mam pocit, ze zacinam viac minat na dcerku ako na samu seba. 😲
Nezabudni nam doniest kolacik 🙂))

janja2502
13. feb 2009

😀
to ako si prisla k takemu menu? 🙂

jitulkabj
13. feb 2009

mala som ziacku....a vlastne, Lorianiek v BJ je uz asi sest....takze az take originalne uz nie je 😒

janja2502
13. feb 2009

si ucitelka?
mne sa paci chlapcenska odroda toho mena. 😉

jitulkabj
13. feb 2009

ano, ucitelka....ale este som nestihla byt profesionalne deformovana...nastastie 🙂))
chlapcenska???? Hmmm....to je aka? Lorián?????existuje vobec??? 😨

janja2502
13. feb 2009

ja neviem ci existuje 😀 ale paci sa mi.
a v akom kalendari je loriana?

jitulkabj
13. feb 2009

na nete mas vsetky mena....kompletny zoznam vsetkych mien registrovanych u nas na matrike, staci si najst zoznam. Ved napr. aj Timea, Sandra a pod nie su v beznych kalendaroch.... 😒
Loriana - meniny na Lauru, 5. juna

janja2502
13. feb 2009

tak teraz si trafila moje meno. ja som Timea 😀 😀
a mas pravdu, tiez ho nemam v kalendari

jitulkabj
13. feb 2009

a od coho potom ta prezyvka??? 🙂

janja2502
13. feb 2009

to uz mam davno taky nick, tak som ho pouzila aj tu 😉

jitulkabj
13. feb 2009

a ty nad akymi menami uvazujes??? ......je krase cakat prve babo, vsak? 🙂) Ked si spomeniem...ja pred rokom...v rovnakom case ako ty 🙂)

bianca
13. feb 2009

janja az po

janja2502
13. feb 2009

no ono je dost tazke k nasmu priezvisku vybrat meno. Ale paci sa mi alexandra, laura, simona, no a chlapcenske vobec netusim.
je to taky zvlastny pocit, vsetko sa to udialo tak rychlo 🙂

janja2502
13. feb 2009

no idem ja uz spat, nemozem predsa zajtra vyzerat ako matoha 😀
dobru noc prajem

jitulkabj
13. feb 2009

vidis, u nas to bolo opacne....chlapcek mal byt po manzelovi a dievcenskych som mala zoznam tak zo 20, nevedela som sa rozhodnut 😅 ...az na MIESTE 🙂))...my sme sa totiz nechali prekvapit. 😵 ...a dievcatko bolo fakt prekvapenie!!! Kazdy totiz tipoval booooya 😀 😀

jitulkabj
13. feb 2009

tak dobru noc...zajtra si to uzi...Hned by som s tebou menila. 😅 Ale ved ani taky valentinsky vylet nie je zly. 😕 Pekne sny. Aj ja uz za chvilu pojdem. 😉

bianca
14. feb 2009

bre rano

raduska2006
14. feb 2009

Ahojte,

Janja, mas super termin....keby si este den pockala, tak sa mimi narodi na moje narodeniny 😉

nam meno vybrala Stefi a sme spokojny...tu je Laury 1.6.

svadby su super..tiez ideme na jednu v aprili hned po velkej noci...

bianca
14. feb 2009

radus kolko snehu v Hrabuvke?Tu humus neskutocny a to sme chceli ist do Ikei

raduska2006
14. feb 2009

Bi - no viac jak na vianoce 😀 vsetko biele a stale snezi.....este ze mne ta zima vobec nevadííííííííííííííííííííííí

bianca
14. feb 2009

ja ju neznasam.Fuj uz nech je JARRRRRRRRRRRRRRRRRR

raduska2006
14. feb 2009

😀 😀 😀 ZIMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😀 😀 😀

bianca
14. feb 2009

ty si rovnaka ako Peter.Ja ked si predstavim tu kosu tak mi je zle.A to musim tento tyzden na socialku koli rodicaku pesi lebo Peter od pondelka maka a vcera tam neboli

raduska2006
14. feb 2009

ti nezavidim...by sa mi nechcelo.. nevies kedy sa vyplaca rodicak????

bianca
14. feb 2009

radus neviem.Este nemas 😲 ?Prave som pozerala ze pojdem dole na jednotke a ten kusok pesi

raduska2006
14. feb 2009

este nemam, ale prave som zistila, ze sa to vyplaca spetne...takze korunky pridu tento mesiac, ale neviem kedy....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre