Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

jitulkabj
23. feb 2009

janja....gabi ma pravdu, kazdy je iny pripad, ale ak budes zamestnana, kym neodides na matersku, tak si podobny pripad ako ja, a teda mozno ti viem celkom pekne poradit. Vlastne, poznam jednu super zenusku na socialke, ktora ochotne poradi, aby si dopadla co najlepsie. No ja som mala matersku lepsiu ako ucitelsky plat 😝 A stacilo tak malo..... 😀 Len s tym rodicovskym prispevkom sa uz neda zazraky spravit... 😠

raduska2006
23. feb 2009

ako to, ze v Bj nic nedavaju??? ved pred 9 rokmi davali.... 😉 pametam si, ze ked sa Stefi narodila, tak som dostala taku ruzovu krabicu od Johnson...

janja2502
23. feb 2009

jasne bi, ved aj vy chodite k nam, nie? mozme ist do prirody. My najcastejsie chodime na cergov. je tam pekne. Joj ale to uz tvoja mala bude mat skoro rok kym sa mne narodi. To uz nebude mala ale velka 🙂

bianca
23. feb 2009

hojky

janja 😀

a inak ja ked som chodila na prax na porodonic tak v KE tiez davali balicky.Ale to uz je ty kokso 9 rokov

gabrielkabj
23. feb 2009

Janja a ty si odkiaľ? Tak Jitul kedy stretko 😝 vo Štvrtok alebo kedy ti vyhovuje ja mám malu v školke do pol 4 tak mne je to jedno či už do obeda, alebo potom už tešim tešim 😀

bianca
24. feb 2009

breeeeeeeee ranko

decka dnes ta sutaz konci tak za nas prosim zahlasujte kludne aj zo 4 PC ak mate doma 😀 😀 😀

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=6850

raduska2006
24. feb 2009

BI -to aby si zasla do internetovej kaviarne a zahlasovala z kazdeho pocitaca, co najdes 😀 😀 ja by som rada este zahlasovala, ale ja mam len jeden a z toho uz hlasovane bolo.....

bianca
24. feb 2009

radus 😀 jedine ze zoberiem aj malu a pojdem.To by na mna asi riadne cumakovali 😀

raduska2006
24. feb 2009

Bi - ale vitazstvo by si mala iste 😀 😀 😀

bianca
24. feb 2009

radus ani nie lebo aj tam su zakeracky co schvalne davaju po jednej hviezdicke a tym skore kelsa

janja2502
24. feb 2009

zahlasovane 😉

bianca
24. feb 2009

dik

danciacik
24. feb 2009

ahojte kočky, prepáčte že sa vám tu votriem ale chcem vás poprosiť o pomoc. V mojom albume je fotka takého macíka ktorého moja dcérka veľmi ľúbi a spinká s ním. Problém je že sa páči aj synčekovi a nemôžem takého v Poprade zohnať. Viem že tento bol kupovaný v Bardejove. Ten macík má v sebe aj rolničku. Prosím vás ak takého uvidíte v hračkárstve môžte ma kontaktovať cez IP? Ďakujem vám veľmi pekne. 😉

gabrielkabj
24. feb 2009

ešte som takého macka nevidela ale ak nájdem tak napíšem ok?

danciacik
24. feb 2009

ok ďakujem veľmi pekne.

jitulkabj
24. feb 2009

gabi...ahoj....vidim, ze ty mas cas len pre seba, musi byt dobry pocit 🙂 Ja sa tiez mozem prisposobit, stvrtok znie (zatial) fajn. Este sa tu zajtra stretneme, vymenime cisla a dohodneme sa. Budem sa tesit 😉
papa vsetkym!!

bianca
25. feb 2009

ahojte.
danciacik •az budeme doma a manzel pojde zasa na nakup modelov tak pozrieme ale este som ho nikde nevidela

jitulkabj
25. feb 2009

bi..ty si uz tak skoro na nete???? Tiez mame budicek medzi 6:30 - 7, ale tooolko roboty okolo ranajok a inych veci, ze sem sa dostavam, az ked mala spi....

danciacik
25. feb 2009

Ďakujem bianca.

bianca
25. feb 2009

jitul mm spi po nocnej a ide do dalsej tak nemozem robit nic ine ako krotit dieta

raduska2006
25. feb 2009

Ahojte, tak my sme dnes vstavali asi okolo 6:00 a potom sme s Laurou este spali asi do 9:30....takze krasne rano 🙂

janja2502
25. feb 2009

ahojte, aj ja som si dnes pospala, kedze som nesla do prace. vidim, ze sme mali vsetky pekne rano 🙂

sonoga
autor
25. feb 2009

jitka, objednala som tu perlu, tka zajtra si pre nu mozes prist. alebo ked budes mat cestu okolo.

bianca
25. feb 2009

nasa hlasna truba dnes vstavala o 6:30 😠 a uz nespala

jitulkabj
25. feb 2009

soni...diky....uvidim, kedy sa stavim...ale jeden kus mi urcite drz 🙂))pokusim sa do konca tyzdna.... 😉

jitulkabj
25. feb 2009

Kde su tie rana, ked som si vylihovala aj do deviatej....a tie poobednajsie siesty.....hmmm...😨
janja..ty si vlastne odkial...mimo mesta???

bianca
25. feb 2009

juj ja som vylihovala i do 11 ale spat som sla o 2 rana a zabavy.Juj.Ale teraz ma to tak uz netaha

sonoga
autor
25. feb 2009

jaj, jitka. na to si mala mysliet skor. a to ti nikto nepovedal, ze sa uz nikdy nevyspis? a hlavne ked mas dceru? a hlavne sa nevyspi tvoj manzel, ked mate dceru 😀

jitulkabj
25. feb 2009

ze nikdy??? boze, nestras 😀 Urobime chlapciska a ten prevezme ulohu ochrancu. No a my, staruskovia, sa mozno konecne opat vyspime 😝 😀 😀 ........no kym sa tak stane, uz budem asi naucena vstavat so sliepkami i bez budika 😅 😅

jitulkabj
25. feb 2009

soni..pozeram, ste mali doma nedavno oslavu...sedem sviecok 😝 A malinka ma supis datum narodenia....to sa ako podarilo? ...vyvolavacky? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre