Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
17. nov 2008

Lili... a nepýta sa...???
Mne sa Mišiak pýta... ale väčšinou mu rozumiem len ja 😀
a moja polka s malým ešte sám vonku nebol 😅 sa ich bojím pustiť samých 😀 😀 😀 tak ani nemusím cikanie pripomínať 😀

liliandax
17. nov 2008

zuzka - pyta sa, len viem, ked je s muzom a hlavne u svokry, vtedy by sa bez pripomenutia neozval 😒

kamajka
autor
17. nov 2008

čaute babule... ja len tak narýchlo - darí sa nám skvele 🙂 🙂 🙂 díky za opýtanie.... ved vidíte, ani nestíham sem chodiť, akože na MK, a pravdupovediac - mám veľa iných vecí, ktorým sa musím a chcem venovať...
jednoducho - jedno snáď z najkrajších období môjho života 🙂 🙂 🙂

liliandax
17. nov 2008

jeeeeeeeeeej.. kami.. tak to je supis 😵 len tak dalej, drzim palce 🙂

a tesiiiiiiiiiiiiiime sa s tebou 😎

kamajka
autor
17. nov 2008

díky, ste zlaté 🙂 ved ja som vedela že nebude pršať večne, že aj mňa čaká niečo fajn.

nika_ke
17. nov 2008

caute,
ja len na skok, kym sa mala kupe.

lili, zuzka ☹
kamajka 😉

csilla, aky kolac si piekla?

ak sa bude dat, tak este po uspavani kuknem 😉

csilla76
17. nov 2008

no kukam kukam..ale uz muzik uvolnil kupelku tak bezim ja..... 😉

nic som nempiekla,som zmyla vsetky okna a dala zavesy..takze som nestihala...ale vcera si muzik dal puding tak sa nestazoval 😀 a mne nechyba kolacik.... 😀
kamajka teskame sa s tebou jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

liliandax
17. nov 2008

cafte.. ja tiez len na kuk.. Petko opat dnes cirkusuje so zaspavanim.. tak uz muz siel s nim spat.. a idem aj ja 😔

co sa s nim deje??? 😒

nika_ke
17. nov 2008

lili, vobec nechapem, co sa stalo Petkovi 😨 nelezie na neho nejaka choroba? snad nie 🤐 spln bol vo stvrtok, tak ani to by mu nemalo prekazat ... snad zajtra zaspinka pekne so svojimi autickami 😉

vlhko v byte neznasam 😠 nasla som plesen v spalni, takze muz striekal savom a dnes spime v obyvacke 😒 ... tiez to nechapem, vetram kazdy den a hlavne spalnu, aby sa Riske popoludni dobre spinkalo a ta svinska plesen sa nam nastahuje prave tam. 😠 Kazdy den utieram okna... neviem, na co som ich umyvala 😖

a musim kuknut dozadu, lebo som zase zabudla, co som este chcela ...

liliandax
18. nov 2008

ahojte 😵

nika - ☹ ako vidim, nie som sama, co ma take problemy s oknami.. my sme mali plesen v kuchyni! 😲 bola som v soku, odkial sa nabrala??? 😠 ved sa hovori, ze v panelaku je suchy vzduch, nie? tak u nas to asi neplati 😖

No neviem, ako to bude s Petkom.. kym zaspal, pochodil a poskakal postele snad 100 krat, chcel sa hrat, fnukal (tak ako keby rozmaznane 😝 ) na vsetko bola odpoved NIEEEEEEEEEE 😠

.. no dufam, ze dnes to bude lepsie 😉

zuzkafuny
18. nov 2008

Ahojte... Na plieseň je najlepšie vetrať dosť často 😀
My sme mali tiež plieseň... ale vďaka mojemu vetraniu (čo ide drahému na nervy) pliesni v dome niet 😀 😀 😀
Dnes mi prišiel Nextík 😵 😵 😵 len trojpack tričiek už nebol... no krááása.
idem robiťrýchlu polievku pre synka...
paaa

liliandax
18. nov 2008

zuzi - tak sa vytesujem s tebou za nextik 😉 ..mne dnes nic neprislo, zatial.. ale ani nic necakam 😖 - tak sa budem vytesovat z inych veci 😀
napr. ak Petko zaspi v pohode, doteraz si vykecava s autickami 😠 , tak neviem neviem... idem kuk

kamajka
autor
18. nov 2008

Lili, a aký má Peťko problém so zaspávaním konkrétne?
Ja by povedala, že s Vami šrooobuje... poplače si, poštrajkuje, presadzuje svoje... a tatino alebo mamina a v naj prípade obaja si s ním pohajajú... bo musia... myslím, že to je chyba... ja to poznám, s malou som tak robila... no katastrofa... s malým som už túto istú chybu neurobila 🙂
cmuk

liliandax
18. nov 2008

ahoj Peti -

no vyzera to tak, ako pises 😖 Lenze doteraz u nas take daco neexistovalo! shasli sme svetlo a dovidenia.. teraz? este ho len ukladam a uz fnuka, ze spat nejde ☹ ked mu vysvetlim (ako doteraz), ze ho uz cakaju auticka, vlacik atd. - tak sa zamysli a.. NIEEEEEE.. nechcem spaaaaaaat!!!
a ked odidem a zhasnem svetlo tak za 5 sekund je v obyvacke s usmevom 😕 a vraj OCKO POĎ 😠

a takto dookola... 🙄

nika_ke
18. nov 2008

ahojte,

lili, zeby vas Petko zacal skusat? 😕 ☹ nebude to tym,ze mu uz staci menej spanku? Cize nie je velmi unaveny, ked ide spat?

Riska pokracuje v poobednajsom nezaspavani 😠 horko-tazko si dnes dala povedat a napokon zaspala v nasej posteli bez revu. Ale ja sa aspon mozem vyhovorit na svoju pracu a s tym suvisiace komplikacie 😀

nika_ke
18. nov 2008

csilla, Riska nechce mlieko Hami 3, co si nam dala 😖 ked sme zacinali s umelymi, tak vypila vsetko a zrazu je vyberava 🙄 takze by som ho niekomu posunula dalej.

liliandax
18. nov 2008

ahoj nika.. 🙂

no mozno to bude tym, ze este nie je unaveny.. s muzom sme sa zhodli, ze mu asi chyba este jeden pobyt vonku.. tak pojdeme na prechadzku po tme.. bude zabava 😖

ako vidim, ani Riske sa nechce spat 😒 a ak zacina byt vyberava.. no zbohom 😝

u Petka je bezne: mandarinku nezje.. povie "NIEEEE.. je kysla" .. polievka mu smrdi 😠

ach... no idem ho kuk.. ide sa vstavat 🙂

zuzkafuny
18. nov 2008

Psa som už dala dnu a Mišo sa navmestí do kože... mu len zle robí 😀
Môj tiež vymýšľa pokiaľ ide o spanie... ale v noci buntatuje... dnes bol hore 7 razy...!!! A len eee eee eee (to akože chce cikať) a nič...!!! som si musela kávu urobiť, lebo zaspím asi...
Peti ahoj 😉 🙂
skúšajú detičky po kade môžu ísť 😠 😀

kamajka
autor
18. nov 2008

JAAAAAAAAAJ ŽENY !

Vy také pecky vymýšľate 😀 . Lili ver mi, dva roky sú najkrajší vek na presadzovanie vlastného ja. Jednoducho krúti... Ako ste na to prišli, žesa mu nechce spať, alebo dokonca, že potrebuje viac prechadzok???
Heh, ja mu fakt len palce držím, tak s Vami manipuluje, no zlatučký, si ho viem živo predtsaviť v tej obyvačke, ako hovoríš, dokonca si aj viem predsaviť, čo si myslí.... 😀 😀 😀 že mu pusinky posielame 🙂
My sme si už krútením prešli. Nemusíte predsa detičkám vymýšľať niečo na celý deň. U nís kd sa ide spať, tak sa ide spať - a viac o tom nedebatujem. Aj naši revali, ako turyyyyy... Aj ja som revala - čo mi srdce trhalo, ale tak, aby ma nevideli, ukludnila som sa, povedala som si, že už ja mám dosť celý deň, aj ja som len človek a že aká-taká disciplína musí byť - a išlo to... Nie hneď, ale postupom času si zvykli na režim, na to, že ja nie som na špagátiku a že ja som ten, čo povie, kedy je čas spať, či už sa im chce alebo nie..... Veď si spomeňte - my kd sme boli malí - aké to bolo? A SPAŤ LEBO BUDE VILÁGOŠ! - a mohli sme hľadieť dve hodiny do tmavého stropu.
Neťuťuľkajte tak drobčekov, nebojte sa, majú oni rozumu...
A Lili - spomínaš, že malý príde do obyvačky a povie OCO POĎ .......... - nezdá sa ti to trocha nezlučiteľné s tým, že sa mu nechce spať? Keby sa mu fakt nedriemalo, kašľal by na ocina, jednoducho by si stál za svojim, že nechce spať.... a nevolal by predsa ocka k spánku...... Jáj, Ty to máš ešte fajn, u neho sa dá rozoznať, či vymýšľa... Moji sú už takí prešpekulovaní, že som z nich niekedy poriadne vytretá..... Niekedy ani neviem, či som im niečo zakázala, alebo prečo vlastne mrnčia..... Tak so mnou povykrúcajú... 🙂

Baby, držím palčeky, nech si dáte rady pri takýchto postupoch...
Snáď Vám to vyjde, bola by som rada, bo u nás takéto metódy výchovy zlyhali. 🙂

Cmukam...

Ozi, Nika, Riška už aj behá, že? Som to premeškala......

kamajka
autor
18. nov 2008

lili, aj u nás mrdeli polievky...... Neboj, vyhladovaní po celom dni zjedli aj za dva taniere. 🙂
Normálne som im nedala jesť. Hlad je najlepší liek na takéto huncútstva. U nás sa jedlo nevyberá, zješ, čo máš na tanieri, alebo čakaj do večere.. Podobne je to aj s raňajkami - nechceš -nejedz - a čakajú do obeda. 🙂

kamajka
autor
18. nov 2008

smrdeli..... heh, ani písať neviem nejak... asi nemám svoj deň 😀

zuzkafuny
18. nov 2008

Peti... 😀 používam také isté metódy... 😀
sme jednoznačne chápavé matere 😉 🙂 😀 😀 😀

csilla76
18. nov 2008

Ahojte 🙂

len nakukam..boli ma nejak hlava..... 😖

urobila som syrove a bryndzove halusky..... 😀 na veceru 😀 😝

potom si vas precitam... 😉

nika_ke
18. nov 2008

kamajka, ale si nam to tu natrela 😀

a ja neviem, co zajtra varit. Asi tesco buchty na pare 😅

kamajka
autor
18. nov 2008

Ale kdeže Nika... Určite som Vám nechcela nič vyčítať ani nič podobné, dúfam, že som sa nikoho nedotkla, ak áno, tak nie preto, že by som chcela niekomu niečo vyčítať, ale preto, lebo si myslím, že aj maminy majú právo na vlastný svet a že detičky sú fakt špekulanti... Tie nechápavé pohľady ktoré na nás hádžu a ktorými nás obmekčujú až natoľko, že si zrazu povieme - jaj moje maličké, veď ono ani nechápe, čo mu hovorím........ PRD VELKY! SA NAM SMEJU DO OČI ŽABKY MALÉ. ako Zuzu napísala - skúšajú hranice, kam až môžu zájsť... Prešpekulovane su 😀 takže z toho čo vyplýva ? MY MUSIME BYT PREŠPEKULOVANEJŠÍ 🙂

Ešte raz sorry 🙂

kamajka
autor
18. nov 2008

Inak Nika, fajn nápad... s tými buchtami.. rýchle a jednoduché 😀

nika_ke
18. nov 2008

Peti, viem, ze si nam v dobrom radila 😉

ta moja mala sibalka zacala klamat. Ked sa jej spytam - mas kaku? ona zaryto kruti hlavou nie-nie 😠 a este sa k tomu tak vazne tvari 😀

uz len dufat, aby v tescu mali cerstve buchty 😕

kamajka
autor
18. nov 2008

jáááj to aj náš tak klame 😀 😀 😀 a na riti palacinka a ked do izby vojdeš tak taký preplesk od smradu dostaneš, že intoxikácia organizmu 😀
myslím že u Rišky to nie je ešte úmyselné... Aj keď, no neviem... Už je slečinka aj ona. 🙂

kamajka
autor
18. nov 2008

babule vy už buuvate... a ja som si konečne urobila netový večer... oooooo... tak nič nooo... 🙂

nika_ke
18. nov 2008

Peta, ja som tu, len som uspavala Risku a k tomu som si pustila na sluchatka ordinaciu 😅

Riska sa snazi dobehnut sibalov Petka a Miska 😖 Nema rada utieranie zadku, takze ona velmi dobre vie, preco kyve hlavickou NIEEE 😀 najnovsie sa chodi prebalovat so vsetkymi hrackami, ktore ma prave po ruke 😀

jej vymyslanie pri poobednajsom spanku je urcite kvoli tomu, ze si kazdy den pospi 30 minut v aute akurat pred obedom 😖 ale tak este dva tyzdne vydrzime a potom nas opat caka reorganizacia ...

Peta, ako prijali tvoje deticky noveho ocina? Lebo Riska strasne ziarli na toho svojho 🙄 Muz ma nemoze ani len za ruku chytit, lebo ho hned odstrkuje prec. Ked sme nahodou vsetci traja spolu vonku, tak sa Riska kazdu chvilu pozera, ci sa nedrzime ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre