• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

29. augusta 2016 
@skibaby kamoš, chlap ako jak buk, vraj emoticon
24. máj 2011 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skibaby Ale pozerám, že Nelinka nebude o veľa staršia, to je tiež ešte malinké mimi.
24. máj 2011 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no super, káámoš sa zíde!emoticon...tak tak...vo štvrtok budeme mať 6 týždňovemoticon kde budeš rodiť?
24. máj 2011 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fleuerette a nexces ist aj dnes s nami von?emoticon kde presnejsie byvas?
24. máj 2011 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skibaby bývame za Family parkom, teda konkrétne za STK. Ja už toho veľa nenachodím, už sa len kotúľam, strašne ťažko sa mi dýcha. Dnes som absolvovala odbery v BA, nákup a manikúru, trochu som sa pobabrala s kvetmi a som vybavená tak do 20:00.
24. máj 2011 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
acha, jasne, chápem, spomínam na to slonie obdobie ešte veľmi dobreemoticon my bývame kúsok od Lidlu na Hollého. a kde budeš rodiť?
24. máj 2011 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skibaby
@fleuerette Možem sa k vam potom neskor pridat? Aj ja budem potrebovat kamosku, ked prideme v lete "do cudzieho sveta" emoticon
Fleuerette asi budeme susedky emoticon
24. máj 2011 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@scrabble jasne, scrabble, si vitanaemoticon kedy mas termin a co to budeee?emoticon
24. máj 2011 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja uz babatko mam. Ma 5 mesiacov a je to dievcatko. My sa budeme jun/ jul este len stahovat do Senca. Od septembra budem mat starsie deti uz v skole a ja budem v Senci s malickou sama. Budem rada ked budem mat kamosku na kocikovanie.
25. máj 2011 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@scrabble
@skibaby
jéj to je super....... teším sa teším. Som doma 6 týždňov a už mi z toho začína hrabať emoticon , zo začiatku som upratovala, varila, premiestňovala nábytok a tak. Teraz už nevládzem tak len prepínam ovládač, idem si sadnúť von, potom zasa dnu..... no hrúza.
25. máj 2011 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luppita jeeeeeej gratulujem!!!!! Krásne tehulkovanie prajem!!
25. máj 2011 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett dakujem emoticon
25. máj 2011 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, robí sa MDD v Senci??
26. máj 2011 o 06:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela jezisi, úplne som zabudla na jazera emoticon vďaka
27. máj 2011 o 06:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon...minule tam bola na MDD udajne "svanda"...ked sa nechtiac "naburali" policajti...
hlasim, ze v amfiku je super...ale priniesla som si domov "navstevu" odtial....kliesta.
27. máj 2011 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brinzulka naa vidiš! vďaka za info, som si nemyslela, že na amfíku môžu byť kiešťatá, budem malého konrolovať. Hej, aj mne sa tam veľmi páči, len momentálne je pre nás fontána konraproduktívna, furt chce byť krpec len vo vode.....
29. máj 2011 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skibaby ahoj aj my tak nejak byvame v senci skoro 3 roky, kocikovat sa snazim chodit skoro kazdy den tak snad niekedy sa stretneme, chodite na prechadzky rano, alebo poobede?
29. máj 2011 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebecca2006 nic si z toho nerob ja mam tiez vzdy obe deti namocene vo vode. a macaju sa bud vo fontane na namesti ci v amfiku
29. máj 2011 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, baby mám na predaj dve balenia plienok- oranžové pampersky ( sleep and play ) "5", 58 ks... balenie za 8€... bolo by mi lepšie, ak by ich kúpila senčanka.
30. máj 2011 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vriend ako kedy - aj aj, podla naladyemoticon kde byvas presnejsie? ja kusok od zaciatku pesej zony....
30. máj 2011 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my nedaleko billy, ale na lichnerku chodime kazdy den
30. máj 2011 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj maminky,nevite o nejakem secondhandu v Senci? emoticon
2. jún 2011 o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 moc by som dieťatko do fontány na námestíí nenamáčala... voda je chemicky ošetrovaná, nie je to veľmi bezpečné... fontány nie sú na kúpanie

inak, žienky, dúfam, že tie, ktorým tak veľmi chýbal park v Senci, sú spokojné s amfiteátrom
2. jún 2011 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, chodíte niektorá na korčule okolo jazier aj s kočíkom? vídavam tam veľa maminiek, tak sa pýtam emoticon hľadám parťáčku na trošku makačky a hranie sa krpcov niekde mimo pieskoviska - tam robíme iba zlobu emoticon
2. jún 2011 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petra89 Este som tam nebola, ale podla vsetkych fotiek a popisov vyzera super a urcite sa chystam emoticon.
2. jún 2011 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skibaby ahoj, ja nie som síce priamo zo senca, ale kúštik dalej.. tiež som prisťahovaná, a tiež sama emoticon kočíkovať začneme, ale až v októbri emoticon zatiaľ sa snažím aspoň tuto takto sa kontaktovať s babami... aby som si aspon trošku pokecala
2. jún 2011 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petra89 oni si tam ruky macaju a pokial ja viem je tam akurat viac chloru. Ale ak mas ine info tak povedz.
2. jún 2011 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 jaj, tak ak ti nevadí kúpať dieťa v chlóre...
2. jún 2011 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petra89 bud rada ze nevies rozbor vody v aquathermali kde sa kupu aj male mimina. ci vody z jazier emoticon
2. jún 2011 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš