Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mamartinka
19. apr 2009

Ali este raz nech sa ti zajtra dari v praci a nezaspat rano. 😉

alena22
19. apr 2009

jasne kric papa idem do hajan a dakujem 🙂 😉

stija
20. apr 2009

ahojte vsetky. ali krasne fotecky 🙂 a vela stastia v praci. a jasne, ze aj vela trpezlivisti, hlavne zo zaciatku. ale pojde to, iste. 😉

miri ako je? kedy ma tatino termin na odovzdanie? a co skusky? stihne to, kym budete 4? a je to dost unavne s bruchom aj Leom, ze? klobuk dolu 😉 ja sa uz kotulam a tiez su uz niektore veci problem a to nemam k tomu este ziadneho Lea 🙂

martinka vitaj doma 🙂 uz ste iste pristali ale zatial to vonku vyzera vselijako. este sa to moze zvrtnut na obe strany. tak snad to pocasie bude fajn 🙂

sylverka skoda tych konikov, ale v piatok to uz iste pojde. nech sa vam tam paci 😉

sylverka
20. apr 2009

dakujem dufam že už tentokrat sa jazdid bude martinka aj ja ta vitam dufam že skočime niekde aj s babami musime niečo spiskať kým si aj ty doma ali držim palce potom popiš všetko

alena22
20. apr 2009

ahojte tak uz som doma adko naklada s tatinkom umyvacku tak mam chvilku cas lebo som mu teraz vzacna ako sme prisli domov furt sa tuli tulenik maly 😀
no v praci bolo super, nic strasne sa tam nedialo, asi mam iny prah citlivosti alebo co ale mne sa to zdalo vsetko v pohode, kolegynky vesele, mile dokonca ani neni som nejaka unavena cakala som horsi stav (moj) po takom case v praci 😀 Mne sa to tam v celku pozdava a tie oddelenia kde som su celkom fajn, varia dobre, no uvidime co bude dalej 😵
a vy ako co ste porabali cely den? ja by som aj s adkom isla von ale tie prekliate sople 😠

avanka
20. apr 2009

Ali, to je fajn 😉 Baby su az moc vyrehotane, co? 😀 😀 😀 Dufam, ze ma neohovarali 😀

My sme boli od 1 vonku a Lukaska som ukladala spat teraz pol hodiny, stale len rozpraval a smial sa....

alena22
20. apr 2009

nie nie nic take ako ohovaranie samozrejme nabolo to sa ani nepatri 🙂

ale vysmiate boli veru , tak ja som zvyknuta my sme na letisku neboli s kolegynou ine uz sme sa poznali vzajomne sa doplnali a tak, tuto som sa len prizerala a bavila sa na nich co robia fakt vesele kopky 😵
bude sranda 😀 zajtra mame poradu no som zvedava 😅

alena22
20. apr 2009

jej a dakujem za sms velmi potesila 🙂 🙂 🙂

adko tu stale pobehuje plny energie tak som mu dala jeho hrackarsku metlicku a lopatku a maka v izbe zameta 😀
no lukasko bol vyrehotany teda pred spanim aspon bude mat vesele snicky 😎

stija cezetko uz to mate za par potom informujte keby daco nie ze vas len stretnem s kocikom uz v meste 😅

vana
20. apr 2009

Čaute!
Tak to je super že si spokojná,aj kolektív vela robí v práci ked sú dobré kolegyne tak to lepšie uteká však to každý pozná.
Ja som akurát dobalila tašku lebo zajtra frčíme na chalupu niečo porobiť a v stredu musíme pomôc svokrovcom posadiť zemiačkytak budeme víkendovať cez týždeň.

cezetko
20. apr 2009

Ahojte. Ali som rada ze sa ti v praci paci. To je fakt super!!!
Hej uz sa to krati. Ja mam pocit ze mi za chvilku roztrhne brucho. Obcas to byva dost narocne hlavne ked Leo nechce v noci spat.
Ali nas Leo ma uz 17 zub vonku, takze Adkovi mozu ist kludne zuby.
Nemali by sme este nejaku akciu zorganizovat pred nasimi porodmi Stija? Po porode sa ja si pekne dlho nikam nedostanem 😉

stija
20. apr 2009

ahojte, jasne, ze by sme sa mohli stretnut. mne sa to tiez uz krati a potom to nepojde uz tak jednoducho. a teraz, ked som uz doma, a dokonca ani nemarodujem, by som dobehla tiez.

a Miri, ziez mam niekedy podony pocit. uz sa kolkokrat ani neviem vecer ulozit 😒

dnes nam doviezli chladnicku, vo stvrtok pridu menit okno a v sobotu by mali prist osadit kupelkove dvere. uz to snad coskoro dobojujeme 🙂 tesim sa 🙂

stija
20. apr 2009

ali super, ze sa ti v praci paci. je fakt, ze dobry kolektiv spravi vela. tak fajn, ze je to tam tak.

avanka ty si robila v Rohove?

avanka
21. apr 2009

Stija, ano, 5 a pol roka ako vychovavatelka, potom som ostala na rizikovom a asi tak o rok a pol sa planujem vratit na svoje miesto 🙂

Babule, tak naplanujte volaco a my sa s Lulim pridame 🙂

sylverka
21. apr 2009

ahojte no niečo zorganizujte babenky a ak budem môct rada sa pridám prajem prijemný večer

cezetko
21. apr 2009

Ahojte.
Ja som volna skoro stale. Staci dat len termin a cas 😉

cezetko
21. apr 2009

Stija je to na tebe 😉 s terminom stretnutia.

avanka
21. apr 2009

Ale ak sa bude dat, tak po 15-tej, my este spavame 2-krat denne 😀

stija
21. apr 2009

ahojte, aj ja mozem skoro stale. teda teraz okrem stvrtka, to nam pridu menit okno, tak neviem do kedy tam budem musiet byt. tak uz vieme, ze to bude nikedy po 15tej, ale kedy a kde by si asi mali urcit mamky s detmi. ja som este sama (teda ako mm hovori - dva v jednom 🙂 ), tak sa dokazem prisposobit. a vy to uz poznate, uz to mate zabehnute, tak navrhnite volaco

avanka
22. apr 2009

No nikto nic??? A co ta nova pizeria pri Tescu? je tam detsky kutik.....len by sme sa mali poponahlat, lebo nam Stija pri takomto tempe porodi

Ali ako 3 den? Normalne mi chyba, ako si kazde rano, vacsinou 7,22 hod pisala, nemozem si na to nejako zvyknut.. 😀 😀

cezetko
22. apr 2009

Tak aj my mozme okolo tretej skoro kazdy den. Mne sa zda super miesto na stretnutie Fit Pit hlavne ked je pekne. Je to v kludnom prosterdi, je tam tien aj slnko a hlavne preliezky a vela hraciek. Ked je pekne nechce sa mi byt vnutri. Co vy na to?

alena22
22. apr 2009

ahojte, zuzuli 3 den super uz som bola aj sama na sedmicke a dalo sa na betku som si dala pozor a uz ma brala na vedomie aj ona cize paradicka 😉 bola som aj v arte joj no tam sa mi velmi paci 😀
a mali sme ti taku paradnu tortu ovocnu ja teda to sladke moc nemusim ale ta torticka bola fajna tak som si dala a to mi pripomina ten link na tortu idem ho sem rovno dat 😉
Mne je jedno kedy bude stretko ked adkovi prejdu sople prideme ale radsej by som sla do tej pizzerky lebo ta je v pripade zleho pocasia super a aj lukinko si moze v detskom kutiku polozit po 4 lebo nase deti behaju po trave ale on nie 😵
no idem dat lin na tu tortu namakanu , zuzi to pecenie som nenasla stale 😅

alena22
22. apr 2009

podme do fair playu tam sa da opekat je to tam oplotene a robi tam jankina svokra tam nam bude faaajn my sme tam chodievali s muzikom na ryby grilovane volakedy 😉
no lucim sa aj tak nikto nic nepise a my mame dnes presne tri roky co sme svojiiiiiiiii 😵 😵 😵 😝

cezetko
22. apr 2009

Ok. tak cas vieme, miesto asi tiez, tak chyba len datum 😉 Ten kutik v pizzerke je ako velky? Viete ked sa tam vsetky nahrnieme s detmi, ci sa tam pomestime 😒

cezetko
22. apr 2009

Pekne oslavte vyrocie!!! Ok moze byt aj fairplay.

sylverka
23. apr 2009

ahojte vidim že ste sa už dohodli na čase aj mieste už len den Vám chýba buduci štvrtok čo takto to je tušim30aprila 2009 vyjadrite sa k tomuto dátumu

alena22
23. apr 2009

ahojte , potom napiste presne co a ako ste sa dohodli mne je to jedno ja sama neviem ci pojdeme s adkom chceli by sme ale to zalezi od vela vela faktorov 😅
kedy sa dotrepem z prace, ci nebude mat adko sopliky a ci budem vladat lebo muzik taky bordel dokaze rano narobit s malym a ja pridem z prace idem pre maleho robim veceru a samozrejme upratujem aby mohli zasa rano narobit bordelu 🙄 vsak co oni maju popratane 😠
vecer som uz pekne unavena a som rada ze lezim 😝

avanka
23. apr 2009

To by slo, ja by som Lukaska asi nechala tatinkovi a na chvilku dobehnem 😉 a kde je ten Fair play?? 😅 😅

Ali, tak super, som rada a kazdy den to bude len a len lepsie 🙂
A na tu tortu som nemohla pozriet, lebo nie som zaregistrovana na Facebooku ☹ ☹ a si zlata, ze na nas s Lulim myslis 🙂

Dlho tu nebola Mandy, co je s nou??

stija
24. apr 2009

ahojte, stvrtok moze byt. a pripajam sa k avanke - kde je fair play? cosi mi to vravi, aale... 🙂 hadam sa tam este dokotulam 😉

alena22
24. apr 2009

avanka nieco na tom bude co pises ze kazdy den lepsie a lepsie 🙂
dnes bolo super uz ich trocha poznam aj oni mna a aj prechadzka bola aj hry aj malovanie joj no keby kazdy den jak dnes bol .....
fair play je oproti ciperii ako su hasici a vedla nich je ta dlha budova a na druhej strane je taky podnik tam je dobre na dvore ozaj a este ked tam janka ma svokru no podla mna to tam bude super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre