Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

snehovavlocka
7. mar 2011

@mariana0915 😎 😎 😎 ved by sme sa mohli dohodnut na nejakej poslednej gulovacke (snad uz nebude sneh blbnut a necha si svoje santenie na dalsiu zimu)
@lawli samozrejme,ste vitani 😝

lawli
7. mar 2011

@mariana0915 noskoro aj hej ,ale už sme sa vyhrabali 😀 😀 😀 a či poslúchajú ??? no je to ťažke držať krok...ale dá sa 🙂 Vy sa ako mate ?
@snehovavlocka jeeee vďaka radi by sme došli 🙂

mariana0915
8. mar 2011

@snehovavlocka 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 hm posledna gulovacka ???už asi nie lebo ako pozeram vonku sneh sa pomaly ale isto topi dufajme že už nenakuri 🙂 snad sa nejak zhodneme a bude nam to vyhovovat myslim to nejake stretnutie 🙂
@lawli my sa mame celkom fajn deti rastu ako z vody Karinka cochvila bude mat 2rocky a maly Marek už 5mesiacov ako to ten cas leti 🙂

lawli
8. mar 2011

@mariana0915 maš pravdu čas letí , my sme oslavili dva ročky pred týždňom a pol 🙂 inak baby ,ak by ste fakt ešte chceli poslednu guľovačku ,pozývam k nám ,my ešte snehu mame.Hoc nie veľa ,ale na taku menšiu guľovačku ešte je 😉 @snehovavlocka

mariana0915
8. mar 2011

@lawli dakujem za pozvanie ale tak my sa k vam nemame ako dostat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lawli
8. mar 2011

@mariana0915 škoda ☹ to hej my sme na takom zapadakove ,že tu aj autobusy nechodia....teda rano do SK a po obede späť ,no vy by ste to potrebovali prave naopak...škoooooda.
Inak minule som na teba natrafila na FB 😵

mariana0915
8. mar 2011

@lawli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 super vydis popularita 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lawli
8. mar 2011

@mariana0915 ano tak nejak 😀 😀 vlastne to bolo cez @mariana0915 , s ňou mame spoločného priateľa (ona mu okomentovala príspevok) tak som na ňu klikla a ty si bola ako druhý jej priateľ...náhoda no 😅 😅

mariana0915
8. mar 2011

@lawli s kym mame spolocneho priatela????

lawli
8. mar 2011

@mariana0915 nie my dve 😅 😅 ja a mariana0915 🙂

mariana0915
8. mar 2011

@lawli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ciže existuje aj ina mariana 0915 ako ja ????ci nejak nechapem ☹

lawli
8. mar 2011

@mariana0915 jeeeej ta ja som popleta a riadna ,sorry ,maly mi tu vyskakuje a tak som blbo skopčila ateraz som len kukla ,že ake meno to druhe a som len prepisala 😖 😖 😖 😖 😖

Tak to skúsim dať do poriadku ja a kiki9 mame spoločného priateľa 😅 😅 ešte raz prepáááááč 😔

mariana0915
8. mar 2011

@lawli nevadi 🙂
no my sa s katkou pozname ,pracovali sme spolu v CR 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lawli
8. mar 2011

@mariana0915 no konečne sme sa nejak vysomárili ,teda ja som sa z toho vysomárila 😒
som myslela ,že ste možno byv. spolužiačky 🙂

mariana0915
8. mar 2011

@lawli nie nie nesme 🙂
inak gratulujem k tehu 🙂

lawli
8. mar 2011

@mariana0915 ďakujem pekne 😵
som ti poslala spravu na Fb 🤐

mariana0915
8. mar 2011

@lawli nz už som odpsiala 😀 😝

lawli
8. mar 2011

@mariana0915 teším ,že sme sa našli ,tak sa zatiaľ maj ja idem trocha von s drobcom ,potom ešte popíšeme ,snaď sa teraz skor stretneme 😵

mariana0915
8. mar 2011

@lawli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jasne bežte je tak krasne vonku ale trosku zima moji drobci spai tak idem citat knihu papapa pekny sviatok 🙂

vijavi
23. mar 2011

čaute všetky svidničanky.som rodena svidnicanka zijem 30rokov vo svidniku , čiže od narodenia.

snehovavlocka
23. mar 2011

@vijavi ahoj 😎

lawli
24. mar 2011

@vijavi ahoj 😉

mariana0915
2. apr 2011

@vijavi ahojjjj

taniellita
3. jan 2013

Ahojte , sice tu uz skoro 2 roky nikto nic nepridal, ale snad sa niekto ozve 🙂 Mam otazocku , neviete co si brat do porodnice v SK ???

snehovavlocka
3. jan 2013

@taniellita ak sa nic nezmenilo,tak si zober detsky teplomer do vody, prebalovacie veci (plienky,obrusky, krem), olivovy olej na kozu babatka po okupani, teplomer na meranie teploty tela (merat pred kupanim), osusku pre babatko, (mozno i mydielko), hrebienok, deku do postielky (vyuzijes aj ked pojdete na vysetrenie s uskami a tak), oblecenie na odchod z porodnice. ak mi este nieco napadne, dopisem.
no a pre teba: doklady a info o tebe a muzovi, salku, pribor, zupan, pyzama, papuce, papuce do sprchy, uterak, vlozky, hygienicke potreby. nespominam si,ale ako hovorim,ak este daco,napisem 😉
tak nech ti to dobre dopadne

snehovavlocka
3. jan 2013

@taniellita pre babatko este lieh na pupcek, vatove tycinky

taniellita
3. jan 2013

@snehovavlocka jeeeej , dakujem velmi pekne... 🙂 napodobne, nech ti to tiez dopadne na jednotku 🙂

snehovavlocka
3. jan 2013

@taniellita a vies,ci budete mat chlapceka alebo dievcatko? ci prekvapenie? 😉

taniellita
3. jan 2013

@snehovavlocka Nechavame sa prekvapit 🙂 resp. chceme prekvapit nasu rodinu 🙂 a vy viete, co budete mat?

snehovavlocka
3. jan 2013

aj u nas bude prekvapko 🙂
@taniellita

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre