Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
21. máj 2010

A vybavenie kočíka, teda vrátenie peniažkov super 😵

laurajana
21. máj 2010

Lucia asi máš pravdu, snáď z toho vyrastieme...on sa nebije, ale je taký ukričaný...uvidíme, ľúbime ich rovnako aj sa im rovnako venuje, ale to, že Laurinku kojím a je pri mne "pricicnutá" keď som po ruke, tak to mu nejde do tej malej hlávky 😉

ani aj takí sú ľudia, ale ako si to ty vypátrala, ty naša pátračka 😉

a ten kočík, ešte že tak, veď ak chcú byť považovaný za spoľahlivého predajcu, musia takto jednať, no nie? 😉 super

ani3012
21. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/
možno tam nájdete aj nejakú svoju "kamošku"

lucia32
21. máj 2010

Drobec je už na rade... o chvílu bude mať snáď po tom 😵

ani3012
21. máj 2010

Luci a včera ho neoperovali? 😕

lucia32
21. máj 2010

ani...už som to kukala...ráno mi skočila do oka jedna téma blízka inneske a tam sa tiež jedna " mrdka " ukázala a potila 😠 ...nechápem takých ludí, ktorí si vymyslia smrť dieťata 🙄 len aby boli zaujímaví, to už je chorééééé...mráz mi z toho behá po chrbte ☹

lucia32
21. máj 2010

Ani...včera ho vraj nestihli 😝 , naše zdravotníctvo 😝

ani3012
21. máj 2010

teda ! Veď čo si človek vytrpí,než ho zoberú a nie to ešte dieťa. Mne tak robili mandle 😝

marcu
21. máj 2010

inneska ja ta viem pochopit ako sa cítiš mne zomrel synček tiež 7.augusta volal sa Szabolcs ale v roku 2OO4 😔 aj mne pomohlo to že som otehotnela hned ináč neviem ako by som to zvládla 2.7.2005 sa nám narodil synček Márk a vyzeral presne tak isto ako moj prví maličký bolo to strašné ako som sa onho bála či sa všetko nezopakuje.A teraz mám Tomáška narod:7.7.2009 a som strašne štasná že ich mám.Ale neprejde ani jeden den že by som nemyslela na maličkého 😔

nykyta
21. máj 2010

@ani3012 ty nasa spionka 😎 😎 parada 😉 tak to su,ale ludia bet chrbtovej kosti 🙄 🙄 a nemyslia,ze sa im to nahodou moze aj stat 🙄 ved si same privodia nestastie ked takto budu vymyslat 🙄

nykyta
21. máj 2010

@lucia32 tak nech sa vam to dnes podari 😉 drzime palceky 😉

laurajana
21. máj 2010

ani našťastie tam nik "známy" nie je...pre mňa teda... idem off tak pekný piatok a krásny víkend, snáď nebude len liať...ahojte

nykyta
21. máj 2010

@ani3012 tak gratulko k tomu kociku 😎 dobre to dopadlo sa tesakujem ,ze to vyslo 😉

nykyta
21. máj 2010

@laurajana pekny den a slnecny vikend zelam 😎 😎

nykyta
21. máj 2010

@marcu ajoj 😉

nykyta
21. máj 2010

@vendulacky mala je rozkosna a ake pekneho konicka ma 😉

nykyta
21. máj 2010

babulky idem varit obed 😉 😉 ale este nakuknem 😎 zatim papa 😉

nykyta
21. máj 2010

@sevzuz ajoj 😉 macik pozdravuje lukaska 😉 😉 vcera na plavani nic moc stale je nejaky divny ☹ moc ho to tam uz nebavi ☹ chybate ☹ mm povedal,ze ked to takto pojde dalej tak asi prestaneme chodit 😕

lucia32
21. máj 2010

Ďakujem všetkým, že nám držíte palce...už sa na tom pracuje.... 🙂

lucia32
21. máj 2010

@marcu to je smutné, že sa takéto niečo stáva, ale už máš 2 chrobáčikov, ktorí ti dajú všetku lásku sveta...

acerka
21. máj 2010

cafte maminy 😉

acerka
21. máj 2010

@ineska Patkovi do nebicka posielame pusinku 😔

acerka
21. máj 2010

nyky- aj my sme dnes na plavani plakali...tak som isla s nim von z bazena a o 10 minut znova a to uz sa jasakoval, jaaaaj lupeznik maly, sa potrebuje najprv okukat kde je a co je, az potom do tej vodicky studenej 😀 😀 😀

acerka
21. máj 2010

a oslavencekom setko len to naaaaaajjjjj 😉
a k tym nickom, a kradnutiu foto.....to je hrooooza, ale nejaky ten psycho sa vzdy najde 😠
inak ked zme sa snazili o mimco tak som chodila do jednej temy kde boli snazilky, ale ked som otehotnela tak som si dala novy nick a odvtedy ficim ako acerka (acer = javor po latinsky) 😀 😀 inak sa volam Monika 😀 😀 😀

ani3012
21. máj 2010

vtip:
Kaderník strihá 7 .ročnú dievčatko. Ako žuve žuvačku,tak jej spadne na zem,dvihne ju a vloží si ju naspäť do úst.
Kaderník sa jej pýta:
"A nemáš ju náhodou už chlpatú?"
"Ti šibe ? Veď mám len sedem !"

ani3012
21. máj 2010

@acerka ahoj Monika 😀

lucim
21. máj 2010

dobry den, vsetkych vas zdravim, mavam 🙂 matulik spinka, tak chvilu relax...
10 mesacnym oslavencom vsetko naj, 🙂 😵 😵
inneska, tebe velke objatie a patkovi posielam pusu do nebicka, 😔
ven, velmi vystizne si to napisala, len nech tu je hluk, nech si kludne lumpaci, len nech tu nie je ticho. 😔

ani, super, ze uz mas peniazky naspat na ucte ... druhy kocik uz je na ceste? ci ten osobne kupite?

lu - velkemu sportovemu hrdinovi drzim palec aj dnes. 😉

ani3012
21. máj 2010

@lucim už radšej osobne.Teraz som si vyhliadla zoppa fusion

acerka
21. máj 2010

a dnes mi prisli capicky pre lupeznika 😵 😵 a ked som mu cela natesena dala siltacku na hlavu, spatno na mna kukol a stiahol si ju dole 😒 , tak neviem snad ich bude chciet nosit 😕

lucim
21. máj 2010

acer, no smola, mamina sa tesi, ze bude frajer a dieta sa nauci to davat dole ... je som nasho drobca stale chvalila, ze ciapky nosi v pohode ... mas ho vidiet, uz asi 2 tyzdne si ich dava dole, ale nie vzdy, skor, ked nema inu zabavu, treba ho niecom zaujat, a ciapky poistit kapucnou, kym jej neda pokoj .
si brala tie satky, ze? 🙂
ani, a kedy pojdete kupovat? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre