• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Riusko no navařila jsem protože jdu zítra na kontrolu na gynekologii a má být krásně tak se zdržíme venku :wink:
25. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jete komplet ovocie aj surovu zeleninu?
ja sa tým nafukovacím veciam vyhýbam, resp. sa k nim akosi nedostávam, tak z nich nevarím..

ale broskyne som jedla vo velkom :slight_smile: a nič...a hrozno dozrieva, tak sa na neho teším...to si nemyslím, že by malo nejako ublížiť :slight_smile:
no skoro som sa zabudla pochvalit, dnes sme boli na vahe a uz mame 4070g a za posledne 2 tyzdne sme pribrali 470g :grinning:
25. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mia, v podstate polievka z dneska fajna kuracia je aj u nas a asi urobim rybku - pangasa a zemiakovu kasu, to je tiez rychle :wink: a klasika, kyslu smotanu a piskoty mam, tak aj viem, aky dezert bude :sunglasses:
25. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moni...já jím i syrovou zeleninku jen cibuli si spařím než ji dám do salátu nebo do vaření
25. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja sa asi aj poberiem. Ledva hladim na svet. Prijemnu smenu.
25. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jajo...s tým varením je to ako u mňa, tiež stále rozmýšlam, čo variť..hlavné rýchle a jednoduché :slight_smile:

riuš...ved ono to neutečie :slight_smile: deti ti už spinkajú?? :slight_smile:

ivka...môže byť aj teplom, ale papať musíš..aby bolo mliečko :slight_smile:
Anavi gratulujeme :wink:
monikabe: komplet nie, strukoviny este nie, ani tie k - kel, kapusta a tak a ovocie nie exotiku, ale broskyne, nektarinky ano, tie milujem... a cibulu len sparenu... raz som sa pozabudla a kedze sa mi nechcelo varit, objednala som si pizzu a na nej kukurica, prisla som na to az vecer, ked alexandru nezvycajne krutilo :unamused: no blba, blba...
riusik - ja viem, ved sa nutim jest aspon po troske

no skoro som zabudla, strukoviny a kapustu nejem, aby nemal problemy s bruskom

a chcem sa opytat, moj maly mi zacal odmietat prsnik, on sa prisaje a hned pusti a nechce jednoducho cuckat ako predtym...tak si mlieko odstrekujem a musim mu ho davat s flase, ked chcem, aby papal ako ma
25. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inn: ano, obe :dizzy_face: od deviatej, mladsie som ulozila ja, starsie P :sunglasses: a ericko ako dnes?
25. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moni...čo sú také ´rizikové´ potraviny, treba postupne pridávať a uvidíš, či to bude na bábo pôsobiť :slight_smile: babule už asi majú odskúšané, že detičkom to nič nerobí :slight_smile:

jajo...tak dobrú a pokojnú :wink:

ivka...celkom pekne priberáte :wink: len tak dalej.. :slight_smile:
25. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivka: skusaj prikladat nadalej, on sa chyti...
25. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jajo: papa a kludnu nvocku prajeme :dizzy_face:
25. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riuš...klasika, celý deň hore, okrem 2 hodiniek čo sme si spolu pospali poobede :slight_smile: ale inak dobre...jáj a ešte v lehátečku si zdriemol asi 20 min. čo som stihla začať variť :slight_smile: a celý deň bol ukecaný...stále si džavotal a škeril sa :slight_smile:

ivka...a z flašky ti pije pekne?? :confused:
25. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inn: spolocensky to tvor :wink: hlavne, ze neplace, ked nespi... sak?
25. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivka...vôbec ti nechytá?? treba ho nechať tak, ked bude hladný, tak si chytí...a možno ked mu už dlhšie dávaš z flašky, tak si na ňu zvykol, kedže mu to z prska tečie ťažšie..ako dlho mu takto dávaš??
25. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riuš...dnes mi vraví suseda..že šak som ho ešte vôbec nepočula plakať :grinning: :grinning: maximálne mrnkne, ak do 5 min. neprídem za nim, tak ho to prestane baviť a kuká potichu dalej :slight_smile:
25. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
i já se rozloučím jdu se věnovat synáčkovi tak zatím papapa a sladké sníčky všem :wink:
25. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved to, ked ma flasu, tak papa ako o zivot a prsnik jednoducho nechce cuckat
no je to mozne, ze si zvykol na flasu, lebo dostava z nej cajik a ked bolo treba tak som ho v noci prikrmovala, ked som na zaciatku mala este menej mlieka
25. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja zacnem pomaly pridavat zeleninu, ale jasne ze nie strukoviny a som rada ze mozem......zajtra si urobim salat z uhorky a paradajky, mozem?
mia: sladke aj tebe :dizzy_face:

inn: no, alexandra je vytrvalejsia, ale tiez to neprehana :wink:
moni - skusaj, kazdy den si daj nieco a ak sa vyhadze, tak budes vediet z coho
25. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivka: jasne, si zvykol, z flase to ide lahsie... ale dietatko dokaze chytit znova, len treba skusat... bolo by to pre teba pohodlnejsie ako odstriekavat... ale zasa, takto mas prehlad kolko vypije, sak? :dizzy_face:
25. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monikabe: mozes, paradajka je udajne alergen, ale uvidis...
25. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok,no tak budem skusat prikladat, len ked mne to tak trha srdce, ked vidim ako je hladnucky a placka :frowning2:
25. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivka: tak to ti verim :pensive:
25. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vy jete aj paradajky? Mam totiz plnu chladnicku paradajok priamo zo zahrady, take krasne bio......pozeraju na mna a ja im zatial odolavam :wink:
25. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak presne takymto bio paradajkam z maminkinej zahrady som neodolala :sunglasses:
25. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok