Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monikabe
25. aug 2009

som si z nich dnes navarila paradajkovu omacku, ale zdalo sa mi ze je to skoda.

inneska
25. aug 2009

moni...rajčinky, uhorky, papriku papám dosť...a nič to erikovi nerobí 🙂

ivka...tak ho zrejme budeš musieť nechať potrápiť(a zrejme aj seba), ked bude moc hladný, tak si potiahne...a z flašky mu už nedávaj..lebo sa môžeš s kojením rozlúčiť..aj ked budeš odstriekavať, mliečka bude postupne menej a menej 😒

josi..papa 🙂

monikabe
25. aug 2009

mam tam aj uhorku a tekvicu. Ozaj a tekvicu? tekvicovy privarok je OK?

anavi85
25. aug 2009

moni - no ja som uz mala aj cisto paradajkovy salat a malemu nic nebolo, ono treba vyskusat a ak sa ti nevyhadze, tak mozes normalne jest

riusik
25. aug 2009

tak ale aj paradajkova omacka z takychto paradajok je lepsie 😉 aj ja tak robim...

inneska
25. aug 2009

aj ja si robievam paradajkovú polievku...a kopec syra do nej, kým je horúca, on sa tak krásne roztopí 😝 😝 zajtra ju mám v pláne 🙂

monikabe
25. aug 2009

inneska, avavi dakujem za rady

anavi85
25. aug 2009

ineska a cajik davas malemu, lebo ten moj mi ho pije ma kvanta, taky feniklovy

inneska
25. aug 2009

ja často robím lečo...babka ma zásobuje rajčinkami aj paprikou, tak sa lečujeme s mm 😀 a klobáska do toho..sa idem utrhnúť za ním 😝

riusik
25. aug 2009

ivka: presne ako pise inn, ale je to na tebe. ak sa rozhodnes to nevzdat, tak nam tu pekne kazdy den budes hlasit ako pokracujes 🙂 my ta tu podrzime

anavi85
25. aug 2009

no a je sranda, ze dudlik nechce, ale taky z flase cucka a je kludnejsi

inneska
25. aug 2009

ivka...ja som erikovi dávala čajík z flašky a tiež ho pil vela...ale mali sme tu debatu s babami, tak mi dohovorili do duše, že ked chcem kojiť čo najdlhšie,tak mu nemám dávať z flašky....tak som od toho upustila a len čisto kojím..a dávame probiotika, tie sa musia rozmiešať vo vode, tak to mu dávam poctivo lyžičkou 🙂
a ked chceš aby ti adko dobre prdkal, tak ten feniklový čaj pi ty...ja denne pijem aspoň pol litra čaju z fenikla a rasce...ráno uvarím a cez deň priebežne popíjam a erik prdí ako divý 🙂

inneska
25. aug 2009

ivka...lebo z dudlíka nič netečie 🙂

babule, ako robíte polievku z rajčín?? bo ja len z pretlaku...a rajčín mám vela...a zajtra si mám ísť zobrať dalšie, neviem čo s tolkým...papriky tolko neni..tak rajčinky mi vždy ostávajú 😒

riusik
25. aug 2009

inn: pekne si to napisala... 😎

monikabe
25. aug 2009

dievcata, ja aj kojim a aj mi maly pije z flase. Ale on uprednostnuje prsnik, z flase vypije len raz do dna cajik.

riusik
25. aug 2009

inn: olupem, podusim, rozmixujem...

riusik
25. aug 2009

ja som tomasa iba kojila a vodu lyzickou, neskor z poharika, on v zivote z flase nepil, on to nevedel, ani z toho sosaka nechcel, ked mal 11 mesiacov zacal pit vodu z flase so slamkou... vzdy som zavidela vsetkym babam, ked som videla, ako im deti pekne piju vodu al cajik z flase, ziadne starosti... bolo obdobie, ked som vonku davala lyzickou al pohar... casto obliaty 😒

monikabe
25. aug 2009

tak dobru noc

inneska
25. aug 2009

monika...aj mne erik ťahal z prsníka, aj z flašky, ale časom by si asi viacej navykol na flašku...tak som to vlastne stopla, kým nebol problém s prisatím..poprípade dávať čajík lyžičkou, aj ked je to zdlhavé...a čítala som, že ked sa kojí a dáva sa čajík, tak to nerobí v brušku dobre, že to tam ´kazí´ správne fungovanie...tak neviem...

riuš...skúsila by som aj tak spraviť polieku(aj ked ten pretlak je pohodlnejší) ...a vlastne asi nespravím 🙄 nemám mixér, pototo sa)ach jaj...hm, že by som si šla kúpiť nový 🙂

inneska
25. aug 2009

riuš..ako sledujem, tak aj nepitie z flašky má svoje nevýhody 😒

riusik
25. aug 2009

inn: v podstate to nemusis mixovat, ak ti tam nebudu vadit kusky paradajok, mne to nevadi, ale zvykla som si mixovat, ja robim vela mixovanych 😉

riusik
25. aug 2009

inn: no u nas to malo nevyhody, ale prezili sme 🙂
a mixer si kup, ten ponorny urcite, pouzivam od prvych prikrmov a furt na nieco....

riusik
25. aug 2009

a kde je nocna smena? dnes sa nerobi? je daky st sviatok ci co??? 😀

anavi85
25. aug 2009

musela som sa venovat mojmu zazraku, sa zobudil a pytal si papat
no co sa tyka toho cajika, tak mne vypije priblizne tolko co aj mlieka, tak si neviem predstavit, ze by som mu tolko cajiku mala davat lyzickou

inneska
25. aug 2009

sviatok je až v sobotu 🙂

budú babule nadrábať 😀 😀

anavi85
25. aug 2009

ok, idem spat, lebo mam 2, maximalne 3 hodinky spanku a uz bude hore
ked budem vladat, tak sa este potom ozvem a ak nie, tak teda zajtra...zatial pa a pekne snicky 😀

riusik
25. aug 2009

dobru ivka 😵

inneska
25. aug 2009

riuš...určite si chcem kúpiť nový, bo som ho dosť používala, a napadlo ma, že tiež na tie príkrmy bude potrebný 🙂 ponorný je tyčový, že? 🙂

ivka...a musíš mu dávať tolko čajíku?? ja som predtým dávala tak okolo 2dcl čajíku...a teraz mu očividne nechýba, častejšie nakojím, to má aj od smädu 🙂a čím viac kojím, tým viacej mliečka sa robí, bo som sa obávala, že ho nebude dosť, ale je 🙂

inneska
25. aug 2009

ivka...tak dobrú nocku a hlavne pokojnú 😉 papa

inneska
25. aug 2009

riuš...tak sme tu len my 2??? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre