• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
josiiii tak dakujeeeeeem :dizzy_face: :wink: , mne len bolo cudne ze tolko gratulacii a ze odkial to ty ludia vedia.... :grinning: :grinning: / lebo aj uplne neznamy....ale urcite to nie je staznost, ale som rada, ved sladkych 17 je len raz za zivot a ja ich mam hned 2 x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a in, uz mi ta ukazuje...teda obcas to blbne...ale ukazuje....a ukazuje mi aj oslavujucich :wink: a lucim ahoj :wink: ...a aj vam tak dlho nacitavakona? :confused:
5. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedéééééééém :grinning:
5. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani tak dakujeeem, aj ked az o 2 dni.. :grinning: :wink: , a matko je starsi tak sme chceli dat prikrm...a takto to skoncilo, ...ale aspon k niecomu to bolo dobre, milujeme mrkvu z ryzou.....dnes sme zas zjedli plny tanier... :slight_smile:
5. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky, já viem :slight_smile: jsem si jen zavzpomínala na těhotenské mystifikace s oslavou narozenin :slight_smile: škoda, že není ráno :wink:

hlavně že už jste lepší, když člověk nevyzkouší, tak neví

ale já už tu vlastně nem jsem, páá
5. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme sa dopapavali, tak sorry, ze som sa hned odmlcala. uz zase sme zbastili celu flasticku - dnes sa podavala mrkvicka so zemiakom . :slight_smile:
blani, nech na teba chorobka nelezie.
samy, bola bx som asi v soku, keby som videla ten presun, matko sa zatial vrtalkuje okolo stromceka akurat. :slight_smile:
5. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..super, blbne to teraz, ale dúfam, že to nezblbne a zas ma nebude ukazovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ryžu dávaš ako? uvaríš a rozmixuješ? :slight_smile:
5. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky a ty nie si narodená 7.1. ?
5. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ineska i my vaříme rýži hodně do měka a pak mixuji :wink:
5. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...mne dnes erik spapal 125g brokolky a chcel ešte :grinning: som zírala...no sú to papáči tí naši chlapi :grinning:
5. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani som , preco? :confused:
5. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in nakrajam mrkvu na kolieska, dam do vody, ked zovrie, tak pridam ryzu a varim, ....potom rozmixujem ale nie velmi, matkovi chutia kusky....a
5. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...díky...a môžem už po troche aj ryžu k tej zeleninke dávať? :sweat_smile: či neskôr ...
ale všetci ti gratulujú a ja som sa zľakla,že som si to zle poznačila :sweat_smile: :slight_smile:
jasně Inesko místo brambůrku a i pomalu pak masíčko přidat nic s tím nezkazíš
5. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ... aj ja som pre istotu pozerala, či som si zapamätala správne, ked som čítala gratulky :grinning:
5. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...akurát včera som sa dočítala, že mäsko by sa malo zavádzať 3-4 týždne po zeleninke :slight_smile: tak ešte chvílku pozeleninkujeme a začneme aj s mäskom :dizzy_face:
5. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zr&yyyb g v
inn vedia ze zeleninka je zdrava. :slight_smile: btw drahy bol v lamaci dnes v tescu a tam ta akcia skoncila pred tyzdnom :angry:
5. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zatial mi stiahlo len jedno videjko... ako sa naša hava začína báť našej sýkorky :slight_smile:)))))))))))))

http://www.youtube.com/watch?v=cKnUmjVkcSw

a to ten presun mal teraz večer ešte dohru... herečka sa znovu vybrala smer kuchyňa, ale vo dverách si to rozmyslela a začala sa hrať s hrazdičkou, ktorá je odložená pri stene... som práve volala s mamou, tak som ju nechala že čo bude a komentovala som to mame... na chvílku som sa otočila a ona už mala pri hrazde nohy a skúšala na druhej strane dočiahnuť stojan na CDčka a kvetináč... no hold, asi budeme musieť zopár vecí predsa len odpratať...
5. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani aj mna to zmiatlo.....mam ist kuknut do obcianskeho ze kedy naozaj? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy sa môže večer pridať "kaťa" ?? rozmýšlam že sýkorke prestáva to moje mlieko stačiť, lebo cucáme a cucáme a cucáme sa stále dokola, to ona taká nebola... ona si strážila líniu... svoje osem kilečko a viac nič :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko napsala jsem pak pomalu přidávat :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samy supr video :wink:
5. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky,som tu dlhšie nebola a čitam že už väčšina z vas papkajú,no aj nas to čaká v nedelu,bude sviatočná mrkva tak sa tešim že čo bude :slight_smile:
5. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy idem si natiahnut to videjko , len u nass to dlho trva.
matko teraz tiez castejsie cuca v noci, cez den ani nie, skor ubera, lebo ho vselico rozptyluje. s tou kasou - to necham na tvoju matersku intuiciu. nam - kedze mm ho dobre syti, tak skusime podla toho odporucania, ako pise inneska, ze skusime 3-4 tyzdne zeleninku. prave som spocitala, ze ju papame 20ty den,. aj ked to nebolo denne.
5. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočandy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...gratulko oslávencom, 3x hurá všetkým úspechom a neúspechom heš heš heš - aj chorôbkam :wink:
Tak my sme soplaví jak také aminy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...
... a niečo na pobavenie ... naša slnečnica prosím pekne zaspáva večer okolo 21:30 -21:45 pri OPERE!!!! Dobre čítate! Tak ja vážnu hudbu môžem - ešte tak operetu... ale OPERU?! Ešte že naši o poschodie nižšie majú TV kanál, kde vždy o takom čase niečo ide :grinning: :grinning: :grinning:

Samy - dobré :wink:
5. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ešte som sa chcela opýtať ... stále mi to akosi nejde do hlavy.. :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: PRÍKRMY..
keď dám nie 3 dni, ale aspoň 4-5 dní mrkvu a takýmto tempom pokračujem s ostatnou zeleninkou, žĺtkom, mäskom, kvapkou oleja tak mi vychádza ovocie niekedy za 6 - 7 týždňov .... a keď tak pôjdem aj s ovocím... tak ja teda neviem, zdá sa mi že vy to berete nejako hupom :confused: ? Či čvo?
No a počuli ste niektorá o tom, že lepok - t.j. cestoviny, obilie atď je podľa nejakého najnovšieho výskumu najlepšie zaradiť do jedálnička DO ukončeného 7. mesiaca????!?!? :confused:
5. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste? ja som uz aj ulozila matka, aj sme sa prekotulavali predtym na povel ... a tu 2 prispevky?

samyyyy super zabava s eluskou a bekou :grinning:

zmur no fiiiiha, tak zuzi je takato vazna umelkyna)? :grinning:
5. jan 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že by som sa opäť strafila a nikto tu nie je ? :confused: :frowning2:
5. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj Lucim - už som sa zlakla, že si zas s nikým nepokecám :sweat_smile:
5. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zmurky,ja si myslim že sa to nemá siliť,nemam s krmenim teda žiadne skusenosti ale necham tomu volny priebeh,tak ako píšu v knihach,začnem so zeleninou a postupne pridavať a skušať čo mu bude chutiť a s tym lepokom neviem,vždy sa najde niečo čo zrazu škodí :cry:
5. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok