• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Ahojky děvčátka kuřátka a přejeme pěkný sluníčkový dník.
dneska jsem četla noviny na netu a moc mě překvapil tento článek , hned bych tam zajela a nějakého prcka si vzala :unamused:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/121430/pribehy-opustenych-deti-jejich-jedinou-nadeji-je-adopce.html
26. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, v noci spaval, lebo od 18.00 do 22.00 vacsinou kolikoval a ziapal na plne hrdlo, takze sa vycerpal....teraz koliky zvladame dudlikom a prdkame, takze uz sa nevysili vecer a tak chce v noci byt hore

brin, ja mrtvu muchu ani hrat nemusim :grinning: :grinning: ja furt lezim pri nom , zaspavam a on si kope a heka a ja nic, ale ked to trva uz dlho tak uz som zla :rolling_eyes: :rolling_eyes: cez den sa vacsinou dalo ze oddychnut ale vcera chcel spat vyhradne na rukach
26. aug 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
satku este nemas?
josifek...prave ohovaram v dobrom jednu holku, co si adoptovali chlapceka...ze budu mat asi aj dievcatko na adopciu..len neviem ako ...ale nie je to moja vec to vobec rozoberat...ze maju vela penazi , umele oplodnenia nezabrali, tak maju dieta...a na ceste papierovania druhe...a kopu penazi k tomu...ale snad tie deti lubia...
26. aug 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked som ja bola v porodke tak nejake dievcatko tam nechala zenska a vyparila sa.......
26. aug 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin...ako to robíš, že chudneš, ja som ešte aj 2kg pribrala :rolling_eyes: ale zase velkú hlavu si z toho nerobím, ked dokojím, tak to postupne zhodím, ale trochu ma tie kilá aj tak serú :grinning: :grinning:

a polífka dovarená :slight_smile: a idem prebaliť posratú riťulu :slight_smile:
26. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
satku este ne, snad dojde dnes :slight_smile: uz sa na nu tesim :slight_smile:
26. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes...ale mne to chyba...sak som koncila, ze 75kg...a teraz mesiac..a 61...sak ma chrbtica boli
26. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vcera snazila natlacit do rifli spred tehu....tak som ich vytiahla po stehna :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: asi budem v zime chodit v letnej sukni
Brin...pokud adoptuji dítě tak by to mělo být jen z lásky k dítěti, a ne ze sobeckých důvodu. Já mám tetu ta má tři sourozence z děcáku a milujeje jako vlastní.Mám ji v albumu jak drží naši Karamelku.
Reily za to bych ty matky trestala, když vím že to neuživím dám hned papíry k adopci a né že dítko bude kolovat po dětských domovech. Sobecké čůzy :rolling_eyes:
brin, ja ti dam aj 15 ked chces :wink:
josi, snad sa v nich najde pozostatok materinskeho citu a vratia sa po deti
26. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inesko já také moc nehubnu, a když tak pomalu není kam spěchat hlavní je že mám dobré mléčko :wink:
26. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím :slight_smile: Tak ja mám ešte 6kg navyše... Už tri týždne sa mi váha nehýbe. Som nejaká rozožratá alebo čo :sweat_smile:
26. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3196356&vReferer=

takto by som chcela aby vydrzal od 22.00 do 6.00 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne buuuuuuuuuuva...rei...ty mas take nesplnitelne zelania :wink:
26. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj Reily jak mmě to štve člověk čekal 14 roků než se podařilo a jak vidím jak ty dětičky nechtějí je ni jak žralokovi, hned bych je pokousala za to že si toho neváží :angry: Není to spravedlivý že takové nějaké rodí jak na běžícím pásu a jiná nemůže mít dětičky a tak by chtěla :frowning2: .
No nic jdu nakrmit Karamelku a pak se sprchnout a valím na gyndu na kontrolu :wink:
26. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: briiiiiiiiiiiiiiiiiin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja ti dam nesplnitelne :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja vam poviem zajtra jaka tlasta som, idem na gyn kontrolejsn
26. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rei Petřík je kouzelný
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, to je ten blby zakon schvalnosti....furt to tak bolo....ti co chcu nemaju a ti co nechcu tak maju aj za piatich
26. aug 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja az za mesiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac :unamused:
26. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko....o kilečkách...,??? brin, keby som ja mala tak 61....by som bola ako prútik.....

ja som dala dole už 20....ale čo z toho ked mi ešte 10 do pôvodnej treba a chcela by som 14do modelky... :grinning:
26. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne...idem pa...david hupe maleho jak na husenkovej drahe...skulturnim...vyvesiam, nalozim a uz sme vonku...pa babulky..
26. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei....Peťko je krásnučký!!!!
26. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei ja pôvodné oblečko ani neskúšam...kým cítim ako sa mi šúchajú stehnienka o seba, tak tie "depky" riskovať nebudeem..... :grinning:
26. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mooooorrrrning, tak som vas docitala, a nocnej smene sa ospravedlnujem, vcera u nas bol navstevny den, poobede sa dokoncila strecha na altanku, brasko odisiel a prisiel moj otec a polosegra, k nim sa v altanku pripojil kamos a jeho 2 dcery, a aby nebol altanok nevyuzity, tak prisli aj horny a vedlajsi susedia navecer. aj sa pogrilovalo, aj mlsalo aj vinkovalo.
a ked som k vam vecer chcela nakuknut, nefungoval server. tak ma to nejak zmohlo, ze som zalahla aj s krpcekom 22:45. ani netusim, kedy som tak skoro isla naposledy ... asi niekedy na zaciatku tehu, ked som mala spavu nemoc.

a cmukaaaaaaaaam, chvalim deticky, lutujem vas s problemikmi a vsetky linky som poklikala vsetky fotecky ocumla. nice. :wink:
26. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ...tá fotka 29je najsuprovejšia....Matejko je rozkošný!!!!
26. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vyuzila ze matko spi a dala som si vanu . :wink:

jenn ..kujemeeee :slight_smile: kukla som ti na dianku, krasne vidno, ako ju coraz viac zaujima svet, ma roztomilucky kukuc vsade. :slight_smile:

jaaaj a od vcera vecera sa mi matko fakt vedome preguli na bok, takze uz budem musiet viac davat pozor, nech od niekial nezdrhne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ...kujeme... :wink:

je fakt veľmi vnímavá!!!! a ukecaná......včera po kupkaní a pakaní sa v postieľky vykeciavala a vyrehotúvala pozerajúc do stropu, akoby sa rozprávala s anjelikmi do pol deviatej, potom zaspala s úsmevom na perách...

a stále sa otáča z bruška na chrbátik, sa jej tá poloha veľmi nepáči a najsamzlatšia je, ked sa ideme dudkať po ležiačky....to očakávanie v očkách a sama sa prevalí na bok, ked sa nadstavujem.... :grinning:
26. aug 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Reilyyyy...konečně sem viděla malého, je to fešák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

...samo že všechny máte krásné mimísky :slight_smile:
26. aug 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simo ahoj....jémine...teba som sto rokov nevidela!!!! asi tiež nemám veľa času sem chodiť alebo sa míňame...
26. aug 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok