Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
14. jan 2010

ani - zoberte aj mňa - budem poslušná 😵 😵 😵 😵
Brin - no tak to máte dobre na .... 😖

zmurkaz
14. jan 2010

No a Juráš je vysoký ... som to tu písala 133 cm a 28 kg ... možno o kilo viac 😅

ani3012
14. jan 2010

mm povedal,že v pohode.Vraj budeš večer strážiť deti (6,2,1 ročné)

zmurkaz
14. jan 2010

a ôžem si zobrať aj svoje? 😅 ( ročné a 7 ročné 😀 😀 😀 )

ani3012
14. jan 2010

no jasné,podaj prst... 😀 😀 😀

zmurkaz
14. jan 2010

.... no a muž by vám urobil šoféra .... ak by bolo treba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brinzulka
14. jan 2010

😎

lucia32
14. jan 2010

Ale ste sa rozkvakotali 😀
Ani...rado sa stalo... ak je Evik inak v poriadku tak sa neboj 😉
Naša je tiež lenivko, na nôžky sa inak drapoce, ale vydrží len pár sekúnd...rozmýšľam, že ju začnem po kúpeli masírovať, aby sme trošku ponaťahovali svalíky, bo my sa len natrieme a šup obliekať 😉

zmurkaz
14. jan 2010

My sa krémujeme Indulonou 😀 😀 😀 - bo od ostatného je fľakatá a červená 😝 a to je hneď aj masáž 😉 ..by som takú brala 😅

brinzulka
14. jan 2010

mm som napisala zoznam..uz sme pokrocili, ze mu to pisnem na mail..vytlaci a domov prinesie len tasky s nakupom..

ze sa lucim...pa maminky

lucia32
14. jan 2010

pá brin 🙂

lucia32
14. jan 2010

my sa natierame excipialom 🙂 ...no myslím, že lenivčekom by prospelo aj také intenzívnejšie hladkanie 😀

samayka
14. jan 2010

😀 my sa mažeme olivovým namiešaným s tým levandulovým ( na lepší spánok 😀 ) a pod pažami, kde to má také suchšie z neustáleho dvíhania na ruky natierame excipialom

a masážikujeme sa od narodenia, hlavne noženky, lebo sme ich mali veeelmi pokrútené z maternice a tiež trošken tuhé... a od vtedy nám to zostalo ako jeden z večerných riťuálov 😀

a tatinko sa maže becherovkou 🙂

lucia32
14. jan 2010

jj, to tatinkovia radi 😀
my sme sa tiež natierali olivovým pri narodení, ale potom ospevovali excipial tak sme prešli a jasné, že olejček viac mastil 😝 Včera v teleráne ukazovali masáže bábätiek, vraj aj v nejakom časáku výjdu, či vyšli, ale už nem pamätám...je ich veľa 😀

sorciera24
14. jan 2010

brin, aj my sa stale kojime...ale prikrmovat som zacala od 5. mesiacov, sice mozno nebolo treba, ale vraj je tazke potom naucitdieta na inu chut, poznam maminy, ktore sa do 8.mesiacov len kojili, lebo dieta im nic nechcelo...ale zas nas maly puci vsetko 😉

zmurkaz
14. jan 2010

ja som najprv mala kozmetiku že Seba Med ...som si myslela, že pri Jurkovi bola super tak že aj malej ... no bola jak rak červená 😀 😀 😀, potom že Excipial - téééž po čase že nem dobre.. 😝 a teraz už dlllho máme modrú indulonu 😀 😀 😀

zmurkaz
14. jan 2010

No je pravda, že aj Juráš začal normálne jesť po roku ... normálne myslím tie dávky čo vaše deti zjedia teraz 😅 😀

mifinka
14. jan 2010

No, tady dělaj masáže i maser kam chodím do salonu.. Jsme čučela jak puk,.
No já nevím, ale moje dítě asi neoitřebuje spát.. Je vzhůru tak cca od půl 8 (nevím přesně, já rozlepila doopravdy oko o hodinu později 🙂 ) a ještě nespal.. A to je unavený, zívá jak das, mne si očina ale jak ho dám do postýlky hned začne dělat blbinky a je po spaní 🙂 žížalák.

mifinka
14. jan 2010

Zmur z Jiříka bude kořen.. Už ted to na něm jde vidět.. Hm, být o 20 let mladší nebo on starší tak nevím nevím.. 😀 😀

samayka
14. jan 2010

zmury - krásni sú.. a zuzanka je fakt zlatíčko... okaňa.

masáže bábatkám by mala robiť mamina, nie masér... aj to hovorili včera v teleráne. a keď sa zamyslím, je to tak aj logicky, intuitívne správne... veď ako sa malé mrňo môže uvolniť a tešiť sa z dotykov, keď ho naťahuje cudzia ruka / človek???

mifinka
14. jan 2010

No já su asi ostuda ale Vojtáska nijak nemasíruju.. Ani popravdě nevím jak.. Jen ho škrabkám na zádech a to se může blahem poxxat 😀

lucia32
14. jan 2010

Jurko je fešák, my máme v rodine skoro 7 ročnú krpanu a to je oproti nemu bábätko 😀 a potom, že dievčatá sú popredu 😀

zmurkaz
14. jan 2010

😀 😀 😀 😀
Mifi - tak nič - vek nepustí 😉

samayka
14. jan 2010
https://www.youtube.com/watch?v=x0b2sL2Y8jo

luciiii - to ešte k téme havovia 🙂)) je to staršieho dáta a bude to fungovať na YT tak o 5-10 minút 🙂

lucia32
14. jan 2010

samy...videla som....bojím, bojím 😝 😀

mifinka
14. jan 2010

Samy bláznivě ji miluje 🙂 naši ratafáci lízat nemůžou, páč by ho ocumlávali furt a to jako nee, občas sice pusinka ujede ale většinou se to snažím ohlídat 🙂

zmurkaz
14. jan 2010

Samy -som pozerala aj tvoje ostatné a tam kde sa liečite smiechom proti štikútke Jurko dobehol a tak sa z chuti zasmial 😀 😀 😀 -a ja s ním 😀 😀 😀

Inak ma napadlo: spolužitie psa a dieťa je všeobecne prínosom, veď aj deti čo majú rôzne postihy tak takým sa doporučuje mať psíka.... píšem jak tatar ale chápete čo chcem povedať 😕 😅 😀 😀 😀 🙂 😵

mifinka
14. jan 2010

Myslíš canysterapii? ? 🙂 Však by si měla vidět jak se za nima pídalák točí .. To budou pomocníci aby se naučil lozit a chodit.
Akonečně spí, ale na jak dlouho...? 😀

zmurkaz
14. jan 2010

jasnééé 😵 😵 😵 - ma to nemohlo napadnúť ako sa to volá - som vedela že to má názov 😉

traktor
14. jan 2010

ahojte gratulujem oslavencom 😵 , hlasim sa k tym co este koja 😀 , a zvierata mame doma kopu- ktore chcete? 😀 😀 a pes....mame v dome psika civavu, velmi ho lubime ale....aj ked viem aky je , k malemu ho nepustam, len tak z dialky , clovek nikdy nevie....ma svoju obru klietku tak je tam, ked su baby doma tak je samozrejme s nimi v izbe- ale k matejovi fakt nie....a nech si o tom mysli kto chce co chce.....jeden nikdy nevie a aj mala blcha moze kusat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre