• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Lucim, díky, bylo to náročné, ale je fakt, že vím, jak ten terén vypadal. Co Maťko, už má oči v pořádku?už nekapete?
26. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani: ano chudak... ale... som sa ho nevedela dockat, kym pride z prace, ze vezme tomasa von a on sice prisiel, ale tym padom som mala doma troch, okolo ktorych treba chodit... ale co uz, zvladneme nejak... vyzera to na pohotovost :confounded:
26. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, sa tesim, v podstate v noci sa budia deturence na potrebu mliecka, tak sa najprv naucime natiahnut dobu papania
26. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, když to člověk nezkusí, neví, co těm našim drobkům vadí.

Inn, dobrou chuť :slight_smile: Já jsem zjistila, že pokud chci, aby malý pěkně spinkal i přes den, musím ho lehce zavinout. Zavinu i v horku, jak usne tvrdě, tak povolím a rozvinu a spí se dál..My chcem prostě být pořád jako v břišku :sunglasses:
26. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rius a jak se mu to přihodilo? v práci?
26. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani...no teda, ale máte to za sebou a už bude dobre :wink:

riuš...no my nespíme ani inokedy cez deň :slight_smile: chudák P, skús mu to rozmasírovať..

rei..super, že aspoň teraz peťko pospal a možno prekvapí a potiahne ešte dalej :wink:
26. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani: aj moj tomasko to mal rad, to zavinutie, sme dlho zavinovali, uz nohy mu trcali... :grinning: a alexandra to teda nemusi...
26. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani :wink: kuka, registruje vsetko cim mu machnem pred ocami :slight_smile: hlavne v noci ked je cerstvo vyspany :slight_smile:
26. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rius :wink: my mu převazujem jen ty boční cípy, spodní nám vždy rozkopl, tak mu to necháváme navolno, ať muže kopkat :slight_smile:

Rei, raduju se s tebou, super :wink:

Kubík je vždy po ránu strašně vyřechtaný, vždycky se na to ráno těším. Pusa od ucha k uchu. Šťastné dítě, dobře naladěné už od samého rána.. :grinning:
26. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani...no že by som to skúsila na erika?? takúto fintu :slight_smile: zajtra skúsim :wink: a ten preplach sa robí, ked stále očko hnisá?? erikovi jedno očko hnisá už asi 3x, ale vždy v priebehu 2 dní mu to zmizne a o pár dní znova...kvapkám mu len mliečko do neho :slight_smile: akurát včera mu to prešlo :slight_smile:
26. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani: uz ani neviem akym sposobom sa v nasej pivnici ocitli akesi bedne plne whisky pre akehosi amika, tak to boli vziat a tu plnsiu niesol P a pri nakladani do auta mu seklo...

inn: natieram fastum gelom, nahrievam gelovym vankusikom (ktore som nakupila vdaka vam...)
26. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani: aj ja sa chcem spytat - pamycom zabral, ale zasa sa mi zda, ze troska slzi to ocko... mam ist k dr?
26. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani uz nekvapkame, este sa to asi par dni cistilo ale uz je to dobre.
rei, petko je proste netopier :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rius aaaach jo, mas doma zase pacienta. :unamused:
26. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani...aj eričko je stále vysmiaty, aj ráno, aj večer a najviac sa smeje ked tlačí do plienky :grinning: a najkrajšie je, ked sa usmeje, že vidí mňa...ked k nemu prídem a on sa usmeje, lebo prišla maminka...je to úžasné :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani jeeeeej, vesely kubik :grinning:
my uz spinkame tuho asi 10 minut :sweat_smile:
26. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erik spinká od 8h :slight_smile:
26. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn, no uvidíš, pokud mu to teď přešlo, tak jen masíruj, občas třeba i kapni O-Septonex.
Rius, pokud jen slzí, tak též masíruj. Kanálek může být jen lehce zůžený, ne ucpaný.

Zkuste zmáčknout prstem vnitřní koutek a pokud se nevyřine hnis nebo hled, je to dobrý :wink:

My měly úplně typické příznaky. Obě oči mu hnisaly pořád i přes kapání antibiotika, po každém probuzení jsem ho trápila otíráním zaschlého hnisu. Už to vždy poznal a poplakával dopředu :frowning2:¨

Lucim, tak to je super, že už je vše ok :wink:
Inn, :grinning: :grinning: :grinning: se smíchem se tlačí líp :grinning: :grinning: Jinak jsi to strašně pěkně napsala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem na rande s kačičkami :slight_smile: zajtra idem s kolegynkou, čo má 5 mesačného romanka do práce pozrieť a potom pôjdeme celá banda si sadnúť na terasku jedného podniku(je super robený, aj na kočíky, teda je priestranná tá teraska) :slight_smile:
26. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki

baby ja nemam doma takeho smeja ako vy, moj david sa vkuse tvari strasne dolezito az zamracene, ked hodi usmev zazrak!
26. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani :wink: zajtra pomasírujem :wink: ešte že ťa tu máme, teta doktorka :wink: a to má už dlhšie, že ked tlačí, tak sa smeje...dotlačí a vylúdi taký úsmev :slight_smile:
26. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..neboj, čoskoro sa začne aj davidko usmievať :wink:

voski...fešák ako vždy :wink:
26. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do tej sprchy, o chvílu som s5 :slight_smile:
blani: vdaka za radu :wink:
bejby cauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cica
vosky :wink: kolko je u vas teraz cez den stupnov?

idem supnut fotecky.
26. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, tesim sa, ze sa vam tu tak krasne dari, sto rokov som tu nebola, som bez netu :slight_smile: tak nemozem ani nakukat a radit sa pripadne, ale mame sa fajn
26. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tie konicky su super :grinning:
26. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok