Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
26. aug 2009

aspi na lipne je krasne, bola som tam na firemnych "olympijskych hrach" . 😉 y

ven ja uz kocikujem v sportaku, nechce sa mi vytahovat vkladaciu tasku - ako vanicku, mame ho do polohy uplne lezmo a na vecer mu z toho zase robim antireflux. vyvysene lozko 🙂

aspine
26. aug 2009

vendy takze dorazite? 😵 😀 super budeme vas cekat 😉
lucim a dostala jsi medaili? 😀

inneska
26. aug 2009

ven....nechce mi tú stránku zobraziť, po 2 sekundách mi vyhodí, server nenalezen 😠 ale lekárnička mi ich dávala a vedela, že sú pre novorodenca..a užíva ich aj neterka miška a fajn 🙂

lucim
26. aug 2009

zuzi ja som zase prestala maleho vlacit v sedacke, no co som vzpierac? to ho radsej vezem na rukach alebo si uz pred jazdou uviazem satku a supnem ho do nej. tiez uz super drzi hlavicku.

aspi a vies ze uz si nepamatam? asi sme dostavali nejake sladkosti. 😝 alebo sampus?

aspine
26. aug 2009

pridala jsem nejake fotecky s rucickou 😉

lucim
26. aug 2009

uups aku blbost som napisala ... v aute v sedacke samozrejme matko je, len potom po vonku ju uz nenosim v ruke. 😝
inn ven mate rovnake dophilusy, aj my ho mame, dnes som ho zabudla dat. a je to urcene aj pre novorodencov.

vendulacky
26. aug 2009

aspi, tak pro pořádek...
v domažlicích jsem se narodila, v domažlicích jsem žila, v domažlicích jsem propařila svoje nejlepší léta, v domažlicích nikdy nechybím na události roku- na Chodských 😀
Boože, vědět to, tak jsi mohla k nám "hejtu", bych poskytla útočiště, čisté oblečko, vodu, chleba a sůl🙂) JInak pařák fakt byl, nevím kdy jste byli vy, my v neděli to tam bylo o půl lidí míň než v sobotu...a potkali jsme Vašíka Klause!! 🙂

inneska
26. aug 2009

ven...http://www.lekarenstupava.sk/index.php?act=list... je tam aj dávkovanie 🙂 kluidne to emuške daj, určite sa jej spraví to kakanie po tom, ako aj erikovi to pomohlo 🙂

blani2
26. aug 2009

zdravím nově příchozí 😉 a zrovna se i loučím 😔

měla jsem teď hodinové mazlení s naším marodkem. Po tom všem se na mě tak kráááásně usmíval 🙂 Strašně ráda bych konverzovala, ale jsem kaputo. tak dobrou nooooc všem 😉

babyzuzana
26. aug 2009

myslite ze od 7:15 co drzim davida na rukach a 10 x krmim uz by sa mohol uracit spat???

inneska
26. aug 2009

ven..vidíš, aj od lucimky to máš schválene 😉

inneska
26. aug 2009

blani...tak dobrú nocku a pokojnú 😉

inneska
26. aug 2009

zuzi..ešte stále nespíte?? 😒

babyzuzana
26. aug 2009

aspiii tak fotku c. 40 vyhlasujem za fotku vsetkych julovciat 😀

aspine
26. aug 2009

vendy zdravim DOMAZLICANKU! 😀 At zijou Domazlice 😵 😵
my tam byli v sobotu takze naval silenej 😝
a co to Lipno prijedete? 😉

lucim sano bych si dala mnam 😉

lucim
26. aug 2009

aspi juuuuuuuuj aka je zlatunka , a tie velke krasne kukadla, ta kde jej ocka utekaju je paradna, som sa tu zacala nahlas smiat. 🙂

aspine
26. aug 2009

baby 😀 😀

lucim
26. aug 2009

blani dobruuuuuuuuuu 😵

zuzi a satku nepouzivas na to nosenie? davidko, uz treba ist do postielky a spinkat, sup sup, odkukaj to od matyska na poslednej fotke - este stale tak spi a aj od ostatnych 😕 😉

vendulacky
26. aug 2009

inn, tohle je ten leták, tak zkus ten... (říkám, že maj stráínky na 2 věci, strašně pomalu to načítá, popř. vůbec ne..) ale jinak jsem koukala na to složení, a to máme stejný 😉
Takže denně čtvrt lžičky rozpustit v něčem po jídle...
http://dophilus.cz/letaky/infants.pdf

babyzuzana
26. aug 2009

nie, co si, teraz tu bol naznak spanku na jedno oko, ale ked som klikla na fotku c. 40 som sa tak rozrehotala, ze david rozhodil rukami a bol rev ☹

aspine
26. aug 2009

jo lucim chtela jsem se zeptat....ty probio od BioGaia kdyz je necham treba ctyri hodiny mimo lednicku nestane se s nima neco? neprestanou ucinkovat?
jsem je tuhle zapomnela dat do lednice a vzpomnela si na ne az po nekolika hodinach 😅

babyzuzana
26. aug 2009

nepouzivam, este ju nemam
ale dnes som stretla takeho otecka a niesol si v manduce dietatko, tak som sa v tej chvili rozhodla asi pre manducu

aspine
26. aug 2009

baby tak to se omlouvam ze jsem ho vzbudila 😅 omlouvam se a zpivam Davidkovi ukolebavku...hali beli kone v zeli..... 😵

lucim
26. aug 2009

aspi co nam to robis, aj na mna sa drahy skaredo pozrel, ze tym mojim rehotom zobudim mateja 😝

ven ja to rozpustam v kojeneckej vode na lyzicke.

vendulacky
26. aug 2009

lucim, innes, děkuju, teď když to mám posvěcené z několika stran, tak zítra dávám první dáfku 😉

aspi, markétka je strašně krásný miminko, já vím, že vám to každej říká, ale ona je FAKT strašně hezká 😉 Šilhací foto je prostě úplně nejvíc!! 😀 😀
Pošli link na ubytko na lipně, jestli máš 😉 od kdy do kdy jedete?

lucim
26. aug 2009

zuzi manduca je fajn, mame. 🙂

aspine
26. aug 2009

ooooo tak se omlouvam i lucim 😅 😀 no ja to snad stahnu at vas nemam na svedomi 😀 a Markytce reknu at si to nebere osobne ze se ji kazdy smeje 😅

inneska
26. aug 2009

aspi...super fotky a tá škulkovská je tutovka 😀 😀

ven...hlavná vec, že v tom letáku píšu o kojencoch a je to pre deti od 2 rokov 😅 ...a ja dávam pred kojením večer, ked je h ladný, tak mi lepšie prehlta tú vodu 🙂 a dávam pol lyžičky 😉

lucim
26. aug 2009

aspi 4 hodiny by tie bakterie v kvapkach mali v pohode prezit 🙂

vendulacky
26. aug 2009

zuzy, to je peklo...tak mu třeba slib zmrzlinovej pohár se šlehačkou 😅

na biogaiu jsem se u nás v DOMAŽLICÍCH ptala a nevěděli, která bije...a tvrdí mi taky, že ten espumisan neexistuje v kapkách, prosím..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre