• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
jo aspi - drahy sa spytal, ci je markytka nasa nevesta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vendy dekuju za pochvaly :dizzy_face: proste mame vsechny mimca jedno hezci nez druhy :dizzy_face:

budeme ubytovany tady http://www.dokyholiday.cz/ (teda doufam, vcera jsem to rezervovala, ale jeste mi to nepotvrdili...tak snad zitra) a jedeme od 31.8. do 5.9.
26. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kto máte manducu...toto je na to super http://babynositka.sk/obleceni.html keby mám manducu, tak si určite kúpim :slight_smile:
26. aug 2009 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
innes, přesně!! taky jsem se nad tím pozastavila...
takže půl lžičky probio s převařenou vodu chrstnout do krku před kojením :sweat_smile: To zvládnem :wink:
26. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no lucim asi takhle....pokud bude mit 2patrovy dum s vnitrnim i venkovnim bazenem a v garazi sportak s dzipem a tucne nadity konto tak pak bysme zauvazovali ... :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspi tu fotku tam uz musis nechat! :slight_smile:

ven ospravedlnujem sa za moje "kolegyne" - ale takym hovorim, ze asi aj take musia byt, aby sme mali s cim porovnavat kvalitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozno este funguju v klinovom pisme a este nestiihli povytukavat do kamena vsetky "nove" infosky mimo doby kamennej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ven...zvládnete a o pár dní bude emuške lepšie :wink: resp. bude mať lahšiu riťulku :grinning:
26. aug 2009 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucim a prej JÁAAAa jsem zlatokopka, pche!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

innes, jak paní klokanová s klokáňatem :grinning:
26. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vendy ale tady na PROSEKU vedeli hned co je BioGaia :grinning: a i mi to pani magistra dala do bublinkovyho pytliku aby prezili transport v teplem pocasi :grinning:
26. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspi jaj taaaaaaak, buduci svokrovci predavaju nevestu :grinning:
takze sportak je v pivnici (kocik), dom bude mat 2 poschodia, ked urobime podkrovie, vrch bude "mladych", bazeniky kupim kludne aj dva aj tri, tie nafukovacie mozu byt aj vonku aj dnu, dzip- nemame , ale mame japonca a taliana, konto zalozene , uz nic viac? to ste skromni :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
innes, kéž by došlo na tvá slova :wink:

lucim, no jo, paní vypadala, jak kdyby sama na něčem frčela...
aspi, paní magistra je chytrá hlavička, dala živý kultůry do pytliku, aby tam byly holky jak ve skleníku :grinning: Ty nemohly dožít rána :grinning:
26. aug 2009 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inn uz som to kukala, fajne, len trosku drahe.
26. aug 2009 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ven..určo dojde :wink:
26. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspi, ještě hodinky z vodotryskem!!!!
26. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a musí markétke zniesť modré z neba :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ven jo jo paní je blizko pri zdroji :grinning:

ven bublinky by mohli urobit izolacnu vrstvu, ako ked mas vakuove plastove okna. ne?
26. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci ok tak podminyk splneny...zatim jste prvni v poradi :wink: cas ukaze jestli to tak zustane....to vis krize je krize :grinning:

jinak holky zitra na nas myslete...jdeme na nausnicky :sweat_smile: to bude brekotu ajajajaj chude moje malinky....bude nas to bolet vsechny :cry:

vendy tak co ta dovca? :slight_smile:
26. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspi, ubytko je hezký, kterej apartmán máte?
Na týden by to asi neklaplo, když má xaver dovolenou teď, ale třeba na výlet, jednu-dvě noci? Proberu to s náčelníkem...
26. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vendy a inn ano dobre pripominky :wink: tak lucim jeste tohle zaridit jo jasny? :grinning:
aspi ok, dohodnute, len ja uz neviem, kolki v poradi ste vy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a s nausnickami bude este vacsia fesanda :slight_smile: jasne ze na vas budeme mysliet. :slight_smile:
no my sme sa nečakane zobudili :rolling_eyes: ked som erika prekladala vyššie, bo zase si obuchával ručičku do tyčky :grinning:
26. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vendy chteli jsme C6 ale z tech co se nem jeste libily byl volny C4 takze ten :wink: teda doufam ze nam to zitra potvrdi :wink:
jeee to by bylo super kdybyste dorazili :wink: procvicim trochu sve zaklady nemciny :grinning: wie geht es Ihnen....chichi ani nevi jestli to tak je :grinning:
tak ak sa tu už neobjavím, tak sa venujem :slight_smile:
inn a uz nezaspal znova?
26. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucim, jako že v bytě za novejma plasťákama mrzneš? :grinning:

jako náušnice!! tady se píchaj od 2 let a píchají je ve zlatnictvích, mají na to spešl "ausbilung"...kdepa doktoři a sestry, ty se do toho nemontujou...takže budu píchat v čechách (ty náušnice :grinning: ).. tady když vidí dítě s naušničkama třeba jen v půl roce, tak nevycházej z údivu...a u nás se chodí s naušnice z porodky..skoro...
26. aug 2009 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inn jen se venuj....jednou to Ericek urcite oceni :wink: :grinning:

ven rekni nacelnikovi ze urcite musite dorazit pac je to v zajmu vymeny dulezitych informaci a tudiz pro blaho jeho milovane dcerusky :wink: to pak nemuze odmitnout :grinning: :grinning:
ee nezaspal, 5 minút sa mrvil, oči dokorán...a potom sa začal ústne prejavovať :grinning: a tlačil o dušu, asi aj to ho zobudilo :slight_smile:
ven jako ze v poctivom hrubom dome s novejma plastakama mam mateja viac obleceneho ako ked ideme von :grinning: alebo zeby boli tie plastaky len proti hluku? tak potom bol ten pytlik na to, aby tie kvapky neohluchli. :grinning:
26. aug 2009 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspi, musíš říct "grüss dich du alte shcachtel!" :slight_smile:)

zítra to navrhnu na rodinné poradě, coby pro svoje schatzi neudělal... :wink: To by bylo fajn!!! :sunglasses:

innes, už se ti prďola točí? Nebo je mu jen postýlka malá? :grinning:
26. aug 2009 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26. aug 2009 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok